Elegante Portugese Topwijnen PZC INDOOR TRAIL ESTAFETTE IE&i Antislipcursus voordeel! nu 2 voor de prijs van 1 Keramische pannenset van Excellent Houseware zlm. PZC RTZ innnn ZEELAND Bestelbon pz sem66vih pzc.nl/webwinkel HDD <5 (J; www.pzc.nl/abonneevoordeel i? pzc.nl/webwinkel Ook geschikt voor inductie! Koken zonder olie of boter! Lezersprijs 29,95 FZC ZATERDAG 11 JANUARI Sportief, uitdagend en gezellig! Meer informatie en inschrijven op www.i Elegante Portugese Topwijnen Hierbij bestel ik: __(aantal)x6 flessen Moura Basto Resefva Tinto 2011 €5,99 per fles" (aantal)x6 flessen Bucellas Arinto Bucelas 2012 a €5,99 per fles" (aantal)x6 flessen Burtons - Vintage Port 1984 €19,99 per fles" •Gratis venrendlng vanaf 4 dozen. Bij minder dan 4 dozen, CS.95 per bestelling. Voornaam: Telefoon: Email: Ik machtig Buckaroo Payment Services In opdracht van Wegener Bankrekening Media éénmalig het verschuldigde bedrag te Incasseren van: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Q Postbus 1090, cmoi" 5004 BB Tilburg. Hjsndtekemn^ I» P Portugal is een wijnland dat zijn eigen druivenrassen trouw is gebleven en waar de mondiale druiven tot op heden nauwelijks voet aan de grond gekregen hebben. Het is een ware schatkamer met vele tientallen druivenrassen waarvan, buiten de eigen streek, nog nauwelijks iemand gehoord heeft. Ontdek deze prachtige Portugese wijnen. PZC Moura Basto Reserva Tinto 2011 Moura Basto is een schitterende Portugese rode wijn bekroond met een gouden medaille op het concours Monde Selection Bruxelles 2013. Helder granaatrood van kleur met een aangename geur van cassis, kersen en tonen van specerijen. Sappige, fruitige en volle smaak met veel rijp fruit zoals zwarte bessen, pruimen en kersen. De wijn heeft een lange afdronk en is perfect in balans. Bucellas Arinto Bucelas 2012 Uitbundige frisse en fruitige witte wijn uit Portugal. De geur is prachtig fris en fruitig en geeft prachtige indrukken van tropische vruchten. De smaak is fris en energiek, meteen vleugje kruidigheid en getoast brood uitstekend en harmonieus in balans. De afdronk is plezierig en geeft een mooie ronde volle indruk. Qeze schitterende wijn heeft een gouden medaille gewonnen op het 2013 Challenge International Du Vin In Frankrijk. Burtons - Vintage Port 1984 Deze waanzinnige bijna 30 jaar oude Vintage Port blinkt uit door zijn complexiteit, zijn intense bouquet van pruimen, cederhout, kruidige vruchten en zijn lange, expansieve en brede geuren. Met zijn weelderige en verleidelijke karakter kan hij de koning van de Ports genoemd worden. Hij heeft een overweldigende geur, is verleidelijk zoet en heeft een zeer aangename afdronk. ABONNEE 50% korting op de normale prijs Highlights van 129 euro p.p. Leuk met vrienden en familie, maar ook alleen is het erg leerzaam en sensationeel. Ook te bestellen in een luxe cadeauverpak king. Ga naar de speciale boekingswebsite en pak dat voordeel: www.safetyexperiencecenter.nl/pzc Korte theoriesessie Algemene voertuigbeheersing Rem- en uitwijkoefeningen Over- en onderstuurtraining Noodstopoefening IJsbaan Gripcirkel De prijs is incl. BTW en auto. De training duurt 3 uur en is op alle dagen van de week te boeken. Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) Vetvrij en tegelijkertijd smakelijk koken? Dat is voor deze Ceramic Pro pannen van Excellent Houseware geen probleem: de tweevoudige keramische af- dichtingzorgt ervoor dat niets kan aanbranden. De pannen zijn krasbestendig en gemakkelijk te reinigen. U bestelt drie pannen in de diameters 20,24 en 28 cm. Voordelen van keramische pannen: - Kan zonder problemen tot 450 graden worden verhit. - De pan is voorzien van een bodem met honingraat voor snelle opwarmingen hogere temperaturen. - De pan is heel makkelijk schoon te maken. - Geschikt voor alle warmtebronnen zoals gas, inductie en elektrisch. - Vaatwasmachine bestendig Bon qep70vam Keramische pannenset van Excellent Houseware Hierbij bestel ik: D x Keramische pannenset €29,95' "Exclusief verzendkosten 5,95 Voornaam: Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: 1 Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Bankrekening: M O. Handtekening: WEBWINKEL verzekeringen gmnnuilt Goes In de Zeelandhallen in een fantastische ambiance. Voor iedereen; bedrijven-, vrienden- en sportteams, mannen en vrouwen. Een uitdagend parcours met verrassende hindernissen. 4 deelnemers lopen elk 3 ronden. Indoor Trail ZLM wisselbeker voor winnende team.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 150