51? 28 ZEELAND DAGBOEK DJ Jordy Conté is samen met zijn collega's Jeroen Burgs en Ronald Mesu opgesloten in het Glazen Huis van Serious Request in Oostkapelle. Voor het zover is moet er van alles en nog wat worden voorbereid, zo blijkt uit het dagboek dat Jordy de afgelo pen week bijhield. it De reacties en gelukwensen van vrienden en bekenden stromen binnen. Hartverwarmend Vrijdag Het is alweer de laatste werkdag van de week. Normaal gesproken werk ik in deze tijd van het jaar naar de feestdagen toe. Dat doe ik nu ook wel, maar op een heel andere manier. Vanwege mijn wérk bij de Sligro staat alles bij mij in het teken van (lekker) eten en drinken. Dit jaar niet, nu staat alles in het teken van Se rious Request. Naast werk en gezin natuurlijk, die mag ik absoluut niet vergeten. Al denkt mijn vrouw Marianne soms van wel. Ik ben er helemaal klaar voor! Al weken let ik erop dat ik niet te veel eet, probeer ik fruit te eten, drink ik geen alcohol, rook ik niet en het erg ste... drink ik geen koffie! Elke dag nadenken over wat ik wel en niet mag, daar ben ik hele maal klaar mee. Maar het hoort allemaal bij een goede voorbereiding. Vanavond staat er nog een vergadering van de Gaaischieters Westkapelle op het programma, waar ik sinds dit jaar de trotse Kaptein van ben. Zaterdag Hobbydag! Eerst verzorg ik mijn vogels en de rest van de dag staat in het teken van voetbal. Mijn zoon Dion hoeft vandaag niet te voetbal len, de E2 is al aan de winterstop begonnen. Het tweede elftal van de Noormannen mag voor de laatste keer dit jaar de wei in. Voor de leider betekent dat veel organisatie. Dit weekend zijn er bij het eerste elftal veel af zeggingen, blessures, ziektes en wat schorsin gen. Alle bepalende spelers worden dan bij het tweede weggetrokken. We vullen het elf tal aan met vier A-junioren, maar we blijken deze middag niet opgewassen tegen de oppo nent uit Terneuzen. Op deze manier is het echter geen schande om met 5-2 te verliezen. En elk nadeel heeft z'n voordeel: iedere speler van de seniorenteams van de Noormannen draagt de laatste twee speelrondes per geval len doelpunt 1 euro bij aan Serious Request. Vandaag heeft iedere speler dus met 7 euro verloren, de week ervoor wonnen we met 4 jy euro. Ik ben benieuwd hoeveel de senioren van de Noormannen uiteindelijk bijdragen aan de strijd tegen kindersterfte door diarree, 's Avonds gaan we met de organisatie van Oostkapelle Serious Request gezellig uit eten bij Mossels Meer in Oostkapelle. De stem ming zit er goed in, we zijn er echt klaar voor! Zondag De ideeën die collega-DJ Jeroen en ik gister avond hebben opgedaan, wil ik het liefst met een uitwerken. Maar zulke dingen kun je niet op papier zetten, die moet je gewoon uitvoe ren. Ik probeer me nog te zetten tot de muzi kale voorbereiding, maar besluit toch de vogel- verblijven schoon te gaan maken. De rest van de dag hou ik me bezig met familiebezoek en het bekijken van mijn favoriete voetbalclub op tv. De meest gestelde vraag van vandaag luidt: „Ben je d'r al klaar voor?" Ik denk het wel. Serious Request gaat nu toch langzaam aan het dagelijkse leven overnemen. Marianne gaat aan de slag met het tellen van de op brengst van de actie die Archipelschool De Lichtboei, de school van Dion, heeft georgani seerd. Ik zie er nu al naar uit als hij en de ande re leerlingen vrijdagmiddag na schooltijd het geld komen brengen. Ik ontvang nog wat be richtjes van mijn zus. Ze denkt dat ik langza merhand een Bekende Zeeuw aan het worden ben. Ze is al door diverse mensen aangespro ken met de vraag of ze 'de zus van' is. Als ze dan vraagt of ze haar broer kennen, luidt het antwoord vaak: „Alleen vanuit de krant". Maandag Vandaag voel ik me niet helemaal fit en al snel weet ik waar dat gevoel vandaan komt: het is de spanning die zich van me meester begint te maken. Het Serious Request-virus zit nu toch wel echt in mijn bloed. Ineens realiseer ik me dat het overmorgen al zover is! Nu komt het wel erg dichtbij. Ik wil nog allerlei Westkappelse items meenemen in het 'Gla zen Huis', maar ik heb nog niets geregeld. Na een berichtje naar mijn maatje Jeroen Hui- bregtse is de vlag van de Noormannen gere geld. Vanavond word ik samen met DJ's Jeroen, Ronald en Reinier om 20.00 uur ver wacht bij het 'Glazen Huis' om Omroep Zee land te woord te staan. Eenmaal binnen zie ik dat de voorbereidingen al in volle gang zijn. Dinsdag Vandaag heb ik geen afspraken staan voor mijn werk, dus kan ik alles lekker afronden op kantoor. Ik stuur nog even snel een bericht naar mijn Facebook-vrienden om te vragen of zij nog wat leuke Westkapelle-attributen voor me hebben die ik kan meenemen in het 'Gla- Vasten voor het goede doel i - f's

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 118