20 O www.mbcmiddelburg.nl Netwerken Middelburgse Bedrijven Club Tekst en Foto's: Henk van de Voorde Nieuwe leden Paul de Winter van Care Autoschade. Zeeland breed Nieuwjaarsbijeenkomst Netwerken op de ledenvergadering van de MBC. www.0rde0p2akenv0f.nl 0113 23 79 00 DIVERS, het leerwerkbedrijf van sociale werkvoorziening Arduin, verzorgde de catering tijdens de algemene ledenvergadering van de Middelburgse Bedrijven Club (MBC) bij Care Autoschade. Het is illustratief voor het feit dat voor de Middelburgse onderne mers naast business genereren ook netwerken, gezelligheid en sociale betrokkenheid hoog in het vaandel staan. MIDDELBURG - Care Autoschade is in Middelburg rond de millennium wisseling verhuisd van het oude be drijventerrein Ramsburg naar een nieuwe vestiging op bedrijventerrein de Mortiere. Het is een keten van ge specialiseerde autoschadeherstelbedrij- ven in volledig eigendom, opgericht in 1989. Het autoschadeherstelbedrijf beschikt ondertussen over 71 vestigin gen, waarvan 57 in Nederland en 14 in België. Ronald Ridderbos (sinds kort vestigingsmanager van Care Au toschade in Middelburg) en Paul de Winter (accountmanager Zuidwest Nederland) waren vereerd met de gro te opkomst onder de leden van de Middelburgse Bedrijven Club. „We hechten aan goed nabuurschap en zijn blij dat we onze buren vandaag in huis hebben. Klantwaarde is erg be langrijk voor ons. Onze klantenwaar dering is 8,4, we werken samen met alle verzekeringsmaatschappijen en we voorzien in levenslange garantie op onze reparaties. Voor Care Auto schade bestaan er geen complexe scha des." De MBC beschikt inmiddels over bijna 180 leden. Voorzitter Bram van Stel verwelkomde in zijn openings woorden speciaal de in de afgelopen maanden tot de MBC toegetreden nieuwe leden: Worhmann; training/coaching/advies. Van den Een goede buur is beter dan... Berg Autoschade, City Box, Helix Training Consult, Sportbeleid Zee land, BPG van Westen Bouwmateria len, Schoonmaakbedrijf Simons B.V. en architectenbureau Rothuizen van Doorn 't Hooft. De afgetreden be stuursleden Hans Wind en Ronald Wielemaker werden door de preses bedankt voor bewezen diensten. De vrijkomende vacatures voor secretaris en algemeen bestuurslid worden bin nenkort ingevuld. Penningmeester Tonny Veerman werd door de alge mene leden vergadering gedechar geerd voor het gevoerde financiële be leid. De specialist in fusies en overna mes is ook penningmeester van de nieuwe grensoverschrijdende stich ting Business Over de Schelde die tij dens de Contacta officieel werd gelan ceerd. De MBC is de ondernemerskoepel voor een brede waaier aan industriële en dienstverlenende B2B onderne mingen, die gevestigd zijn op de be drijventerreinen Arnestein 1 en 2, Mortiere en Ramsburg. De belangen behartiger voor de Middelburgse on dernemers stimuleert projecten die voor de economische ontwikkeling van de regio wenselijk zijn. De vereni ging zet zich onder andere in voor een goede beveiliging van de bedrij venterreinen, duurzaam ondernemen en ruimte voor nieuwe bedrijvigheid. Vanwege de dreigende krapte aan be- drijfsgrond studeren de gemeente Middelburg en de provincie Zeeland op de ontwikkeling van een bedrij venterrein ten zuidwesten van Nieuw- en Sint Joosland. Het betreft een reusachtig perceel aan de Trek- dijk, vlakbij de A58 en de Schroe- weg. „We maken ons sterk voor groei van bestaande ondernemingen in Middelburg en de komst van nieu we bedrijvigheid. Met een nieuw be drijventerrein aan de Trekdijk wordt er over de eigen gemeentegrenzen heengekeken. Het strategisch belang is er immers niet alleen op Middel burgse schaal, maar Zeeland breed. De Trekdijk is dicht bij Vlissin- gen-Oost gelegen. Diverse bedrijven in de haven in het Sloegebied zijn de laatste jaren steeds sterker ofFshore ge richt, zowel met betrekking tot offs hore windenergie als traditionele olie- en gaswinning. De Zeeuwse ha ven is tenslotte strategisch gelegen te genover de Britse kust. Offshore gere lateerde bedrijven in Vlissingen Oost creëren ook de nodige spin-off voor diverse toeleveringsbedrijven in de re gio", aldus Bram van Stel. De dynamiek vaft de MBC weerspie gelt zich in diverse bedrijfsbezoeken. Na een bezoek aan de producti'eplant van Philips Lighting op Arnestein, werd medio juni koers gezet naar vliegveld Midden-Zeeland in Arne- muiden, waarbij diverse leden de mo gelijkheid aangrepen om een rondje boven de omgeving te vliegen. Op be drijventerrein Ramsburg was er eind september een gezellige borrel bij Harrie Verkaik, leverancier van onder andere relatiegeschenken, sportbekers en kerstpakketten. En op de Contacta van begin november profileerden de ondernemersverenigingen uit Middel burg, Vlissingen en Veere zich weer gezamenlijk met 'Het Walcheren- plein'. De gezamenlijke nieuwjaarsbijeen komst van de Middelburgse Bedrij ven Club (MBC) en de Vlissingse Be drijven Club (VBC) wordt gehouden op woensdag 15 januari 2014 bij Rot huizen van Doorn 't Hooft, dat op de ledenvergadering bij Care Autoscha de vertegenwoordigd was door Ben Westenburger. Rothuizen van Doom 't Hooft is sinds een jaar gehuisvest in een fraai gerenoveerd pand aan de Kleverskerkseweg op bedrijventerrein Ramsburg. jn hg: ADr^NIMHtTltfN ADVITP M -- -i, TTT-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 108