O fUensenlinq.nl Familieberichten ü!/arJa£Jan Adrie de Groote De heer Adrie de Groote Ben van Haasteren kijk ook op Na een lang en werkzaam leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma Maria Janna van Dalen-Boonman sinds 23 april 2005 weduwe van Marinus van Dalen in de leeftijd van 94 jaar. Den Haag: John van Dalen Giovanna van Dalen-Vallan Goes: Jaap van Dalen Cobi van Dalen-Hamelink Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayerten 'Poelwijck voor de liefdevolle verzorging. Lewedorp, 17 december 2013 Correspondentieadres: Pauwenhof 414461 SC Goes Zaterdag 21 december zal om 10.15 uur een korte afscheidsbijeenkomst worden gèhouden in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kattendijke. Voor aanvang is er in het rotiwcentrum van 9.45 tot 10.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen van onze moeder, oma en overoma. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren en elkaar een moment te ontmoeten. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Johannes Daniël Pieter de Doelder weduwnaar van Maria Suzanna van Driel in de leeftijd van 92 jaar. Terneuzen Luc en Ria de Doelder-vd Hoven Hans en Veronique Matthias Peter en Caroline Evy, Lars, Stan Vogelwaarde Adrie en Rita de Doelder-vd Moortel Mariska en Stefan Max, Alex John Terneuzen, 11 december 2013 Correspondentieadres: A. Tasmanstraat 12 4535 BE Terneuzen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Wij danken het personeel van 'De Zoutvliet' en 'De Blide', unit 'Mosselbank', voor de liefdevolle verzorging. Goes, 17 december 2013 Geheel onverwachts is overleden onze lieve schoonzus en tante Dat zij in vrede ruste. Kees en Jo Elise, Jan en Corrie Verdrietig zijn we door het overlijden van ons schilders maatje Ineke de Deckere-Reijns Ze was een bescheiden maar zeer enthousiaste tekenares en schilderes. Wij wensen Etienne, de kinderen en kleinkinderen en de naaste familieleden heel veel sterkte toe om dit groot verlies te dragen. Schildersmaatjes Heikant Vastbesloten om niet verder te leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Biervliet, 16-01-1963 t Biervliet, 14-12-2013 Joke de Groote-Walhout Romario Orlando Fam. de Groote Fam. Scheele Fam. Walhout De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van echtgenoot van onze collega Joke de Groote-Walhout. Wij wensen Joke. kinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's team huishoudelijke verzorging Biervliet ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Neeltje Markusse-Deij Axel 24-10-1914 Diep getroffen ontvingen wij bericht van het overlijden van Ben van Haasteren echtgenoot van onze jongste zus Annie Gijsel en vader van onze neef Adrie van Haasteren Ben is totaal onverwacht overleden bij hun vakantiehuis ia Frankrijk op 11 december 2013. Hij mocht slechts 62 jaar worden. Wij wensen Annie, Adrie en Sabine heel veel sterkte om dit grote verdriet te dragen. Wat zullen zij en wij hem missen! De broers en zussen van Annie: José en Jos Vincent en Ingrid Nico en Bernadette Ria en Jos Lucas Willie en Annemiek Stanny en Celine Marc en Marion Ronald en Hamide en neven en nichten De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 23 december om 12.00 uur in de aula van crematorium Maaslanden, Abt van Engelen 1 te Vlijmen-Nieuwkuijk. Scharlo 32, 5165NG Waspik e-mail: annievanhaasteren@gmail.com Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij verliezen in Ben een enthousiaste en aimabele collega; een gedreven en betrokken technicus die zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, zoon en andere nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers GDF SUEZ E&P Nederland B.V. Zoetermeer, 19 december 2013 38 J donderdag 19 december 2013 •.VV Wr.'JZ: •XÏ*tSKW', t Reizen was haar lust en haar leven. Nu is ze aan haar laatste reis begonnen. Tot het einde toe zelfstandig en het leven in eigen hand houdend, is na een lang en mooi leven rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en oma-oma weduwe van Matthijs Jan Markusse Zaamslag 17-12-2013 Axel: Rinus en Gree Markusse-van den Heuvel Xerxes en Jessika Axel: Rina en Ben Lhachmi-Markusse Samir en Polien Isam en Cindy Surfers Paradise: Miep en Donovan van den Brink-Markusse (Aus.) Raymond en Anya Sandra en Brad en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Nassaustraat 33 4571 BK Axel Zaterdag 21 december om 11.00 uur zal in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, de afscheidsdienst worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Torenlokaal van de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Molenhof voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 88