7öpform Inbrekers zijn slim, lui en vooral gewetenloos Topform voor smaakvol design BEVELANDEN en THOLEN 25 VUTTK l'URDSTRUT 1-3 (iOKS 0113-212729 RF.UN1NG Cross bij de Jonge Hoek van Dijke Ontdek de Cross en de nieuwste Topform collectie bij de Jonge Hoek van Dijke. De adviseurs van de Jonge Hoek van Dijke kunnen u helpen bij de juiste keuze meubelen, de stoffen, kleuren en het materiaalgebruik. "Living should be easy" is het thema van Topform en de Jonge Hoek van Dijke helpt u dit te realiseren. KAPELLE - Je zou het niet zeggen met zo'n vak, maar inbrekers zijn slim. Ze hebben zich verdiept in alarmsystemen en weten hoe die uit te schakelen, Ze spenderen een uurtje per dag achter een (ge stolen) laptop en stellen vast wie er niet thuis is. Ze kunnen in één oogopslag zien of ze ongezien te werk kunnen gaan en zijn daar om dol op schuttingen, hagen en duisternis. Ze beoordelen hun kansen met de inhoud van de vuilnisbak en de papierbak en weten precies hoe snel ze met een accuboorma- chientje hang- en sluitwerk kun nen verwijderen. Het liefst ma ken ze gebruik van het gereed schap in uw eigen schuurtje en van de stroom uit uw eigen bui tenstopcontact. Ze steken rustig tijd in het observeren van ge woonten om toe te slaan als de kust veilig is. Goede taxateurs zijn het ook. Een inbreker of insluiper weet wat hij kan vangen voor de kostbare spul len die hij door de ramen ziet lig gen. Hij zal eerder de autosleu tels, portemonnee's en sierraden meegrissen dan het kostbare, ver zekerde schilderij. Want inbre kers hebben altijd haast en wor den niet graag gestoord in hun be zigheden. Aan geluid en licht heb ben ze een hekel. Inbrekers zijn ook lui. Hun in spanningen zetten ze zo econo misch mogelijk in. Als in een wijk wordt ingebroken, is er een goede kans dat het verderop binnen kor te tijd weer gebeurt. De inbreker wil immers zo veel mogelijk profi teren van zijn research. Denk nooit: „Bij mij valt toch niks te halen", want ook de daklo ze in zijn portiek kan op de dag van de uitkeringen, worden be roofd. Inbrekers zijn namelijk vooral gewetenloos, net als de mensen die voor een paar tientjes een laptop bij hen kopen of de sie raden dragen uit andermans doos je. De gelegenheid maakt de dief, maar de heler doet ook een flinke duit in het zakje. Dansen onder de kerstboom Buurtwerk Goese polder en de Goese Dansclub de Vriendschap houden een groot kerstbal in wijkge- bouw de Spinne aan de Jo seph Lunslaan. Aanvang: 20.00 uur, entree 5 euro. Rondleidingen en glühwein In het Historisch Museum de Bevelanden te Goes zijn zaterdag 28 december gratis rondleidingen, glühwein of chocolademelk voor iedere bezoeker. Men betaalt alleen de entreeprijs van het mu seum. De rondleidingen star ten om 12.30 en 14,00 uur. Kerstzangdienst in Grote Kerk De Raad van Kerken Goes e.o. houdt vrijdag de kerst zangdienst in de Grote of Maria Magdalenakerk. De sa menzang wordt begeleid door Fanfare Euphonia en het gospelkoor Happiness. Aanvang: 19.30 uur. Actie Kerstenschool levert 16 mille op De Ds. G.H. Kerstenschool uit Borssele heeft met jubi leumactiviteiten 15.857,63 eu ro opgehaald. Dit gaat naar Bonisa Zending, stichting Elim - Nigeria, Rehoboth Christian School Norwich, Deputaatschap Bijzondere Noden (schoolvervoer Cana da) en Vrienden van Radian ce (christelijk onderwijs Zhytomir, Oekraïne). Eetkamertafel Cross. Uitgevoerd met eiken blad en metalen onderstel. In meerdere uitvoeringen leverbaar. Als afgebeeld 1.499. Introductieprijs 1.299 Eetkamerstoel Cross. Uitgevoerd in stof met een houten onderstel. Leverbaar in vele andere actuele kleuren. Als afgebeeld 259. Introductieprijs 239 www.topform.nl de Jonge Hoek van Dijke DONDERDAG 19 DECEMBER 2013 door Mieke van der Jagt GOES GOES GOES BORSSELE Adrie van Belzen (links) en Johan Kurvink met de voetjes op pad in Kapelle. foto Mechteld Jansen de Jonge Hoek van Dijke Schouwersweg 7 4451 HS Heinkenszand 0113-561482 www.binnenuit.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 75