A 1 F 4 25% ff ïl 1 PZC 1 Eeuwenoud maar actueel verhaal Broeder Dieleman sluit jaar af (!?P Groot Kerstcircus Zeeland 10 UIT Er wordt in de laatste dagen van het jaar vooral volop gezongen op de Zeeuwse podia. In kerststijl, maar ook anderszins. Van stevige rock tot klassiek. Op deze pagina's vijf tips voor een avondje (of middagje) uit én een zo compleet mogelijk overzicht van alle voorstellingen lÊi'-v Jabonnees" Hi- Fred Delfgaauw weet elke keer weer te verrassen met aangrijpende en beeldende theaterproducties. Na de hilarische samenwerking met Sjaak Bral en de fijnzinnige voorstelling met pianist Bert van den Brink neemt Delfgaauw zijn publiek in De verteller - een bewerking van Volpone van Ben jonson - mee naar de wonderlijke wereld van een eeuwenoud ver haal. Dat is echter nog steeds actueel, want het gaat over gewetenloos heid, hebzucht en bankiers. Hoofdpersoon is de rijke Volpone. Hij pro beert de tijd te doden, maar de tijd doodt hem. Voor De verteller werkt Delfgaauw samen met drie jonge, talentvolle vrou wen: Ida van Dril, Mik van Goor en Esmay Usmany. Na het verschijnen van zijn debuutalbum Alles is ijdelheid, een jaar gele den, speelde de Zeeuwse troubadour Broeder Dieleman in 2013 met veel succes op podia, in kerken en op festivals door heel het land. Om dat mooie jaar af te sluiten verzorgt hij een speciale show in 't Beest. Hij belooft 'een eclectische avond vol gemeenschapszin' en neemt ook een aantal bevriende acts mee. Zo komen de Zeeuws-Vlaamse hard rockers van Vanderbuyst het voorprogramma doen. Drummer Barry van Esbroek drumde ooit bij broeder Dieleman, 'maar speelde zo hard dat hij uit de band gezet werd'. Nu is het tijd om de banden weer aan te halen. Het deejaycollectief Cairo Liberation Front, dat met zijn Egyptische Elec tro Chaabi hard aan de weg timmert, sluit de avond met vuurwerk af. Dansmuziek recht uit de Egyptische revolutie. KORTING j (4) www.pzc.nl/abonneevoordeel Er zit muziek in de Zeeuwse podia Vrijdag 20 december, Ledeltheater, Oostburg, 20.15 uur. Zaterdag 21 december, 't Beest, Goes, 20.30 uur. 1 ABONNEE VOORDEEL Abonnees kunnen in december met 25% korting genieten van het Groot Kerstcircus Zeeland. Ook dit jaar zal het Groot Kerstcir cus weer plaatsvinden in Vlissingen aan de Scheldestraat en wel voor de zesde keer. In 2013 presenteren wij in een verwarmd tentencomplex dat de sfeer van nostalgie ademt, een nostalgische voorstelling waarin romantiek, acrobatiek en dieren de hoofdrol spelen. In een twee uur durende klassieke voorstelling gebracht door internationale artiesten van over de gehele wereld laten we u een spran kelend circusfeest zien met een passie voor nostalgie. Het Groot Kerstcircus Zeeland geeft nieuw elan aan het klassieke circus van wel eer, alle elementen van het klassieke circus komen voorbij, maar dan wel in een theatrale presentatie die er voor zorgt dat de show boeit van de eerste tot de laatste minuut. In het nieuwe programma onder meer clowns, acrobaten die hoog door de tent zweven met papegaaien, een paard dat kan touwtjesprin gen, een in Monte-Carlo bekroonde rola-rola act en zelfs een act met een zakkenroller. Zo profiteren abonnees Abonnees ontvangen 25% korting op de prij zen van alle rangen. Kaarten zijn te bestellen via de reserveer- en informatielijn: 06-11236084 o.v.v. PZC abonnee. De entree- kaarten zijn vervolgens af te halen en te betalen aan de kassa van het circus. De kassa is vanaf 18 december dagelijks geopend van 10.00 -18.00 uur. Wees er snel bij, want vol is vol! Prijzen Volwassenen Parket 22,- abonnees 16,50 Stalles 28,-abonnees 21,- Loge 32,- abonnees 24,- Prijzen Kinderen Parket 18,- abonnees 13,50 Stalles 24,- abonnees 18,- Loge 28,- abonnees 21,- Voor meer informatie en exacte data en tijden zie: www.grootkerstcircuszeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 50