Hij PZC ll&a Antislipcursus NU 2 voor de prijs van 1 Hang die door oma gebreide kriebeltrui met rendieren maar terug in de kast. Op oudejaarsavond pak je uit met je outfit. Of je nu man bent, of vrouw. Het woord 'overdressed' bestaat niet. Het mag dit jaar elegant en glamourachtig met kleding in zwart, maar ook rood, blauw, wit, pastelkleuren en metallics. Grote glimmende sieraden en glitters maken het geheel af. Colbert Bugatti Ook mannen mogen zichzelf dit jaar laten zien. Een mooi pak maak je met lakschoenen - of schoenen van suède voor wie lak nog niet aan durft - helemaal af. De overhemden en blazers zijn dit jaar getailleerd en kunnen mooi gecombineerd worden met een strakke jeans of een pantalon. Als kers op de taart kan daar dan nog een satijnen vlinder- strik of stropdas aan toegevoegd worden. Liever geen pak? Combineer dan je jeans met een fijn gebreide trui. Pantalon Tiger of Sweden 159,95- zalando.nl Overhemd Seidensticker Schwarze Rose 64,95. zalando.nl Schoenen Hugo Boss Evimio 229,95. zalando.nl Horloge Diesel 325. trendjuwelier.nl (-►) www.pzc.nl/abonneevoordeel Highlights Korte theoriesessie Algemene voertuigbeheersing Rem- en uitwijkoefeningen Over- en onderstuurtraining Noódstopoefening IJsbaan Gripcirkel Feestelijk voor HEM Leuk met vrienden en familie, maar ook alleen is het erg leerzaam en sensationeel. Ook te bestellen in een luxe cadeauverpak king. Ga naar de speciale boekingswebsite en pak dat voordeel: www.safetyexperiencecenter.nl/pzc 50% korting op de normale prijs van 129 euro p.p. De prijs is incl. BTW en auto. De training duurt 3 uur en is op alle dagen van de week te boeken. ABONNEE VOORDEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44