d fllensenlinq.nl Familieberichten üi/arJsde/j Nellie Bouterse-van der Heijde Beppie Ockeloen-Oosterbaan (Bep) Elizabeth Oosterbaan e/v Ockeloen .'•vf-4" 1/ Leontina Sylvia Maria de Deckere-Reijns Ineke de Deckere-Reijns Ineke de Deckere-Reijns M arretje Wezel man ur dp* Eduard Hiel Sara Dekker 34 woensdag 18 december 2013 kijk ook op Zondag 8 december jl. is op 67-jarige leeftijd overleden onze zus. schoonzus en tante Zuidzande: Janny en Wim de Buck Goes: Bram en Corrie van der Heijde Anna Paulowna: Arno en Annie van der Heijde Kloetinge: Ina en Kees Verwei Kortgene: Hanneke en Toon Bouwense Neven en Nichten Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Zomaar, zo plotseling weggegleden uit ons leven mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Ben Ockeloen Rotterdam, 24-11-1946 t Terneuzen, 16-12-2013 HulstB.N. Ockeloen HulstMonica en Serge Decoster-Ockeloen Caitlin Ashley Steven en Cindy Ockeloen-Voet Micah Kyenna Axel Steensedijk 72 4561 GN Hulst afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 20 december om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. 4a de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Donderdag 19 december is er van 19.00 -19.30 uur ^gelegenheid om afscheid van Beppie te nemen in de rouwkamers van het uitvaartcentrum, Hughersluys 37 te Terneuzen. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Zij was 24 jaar bij ons in dienst.- vensen Ben, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Restaurant Napoleon Hulst Antoine Bergman Melanie en Jens Berman Collega's Harry, Kirsten, Hava, Michiel, Lawrence, Marco Hulst, 18 december 2013 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, harte lijkheid. bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze mama en oma Ineke echtgenote van Etienne Albert Angelina Maria de Deckere Zij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Etienne Eric en Jetty Merel, Saartje, Siebe Ilse en Erwin Imke, Tjeerd 16 december 2013 Liduinapark 92,4561 JW Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 december om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus. Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.00 uur. Ineke wilde geen bloemen, maar in plaats daarvan een gift aan de KWF kankerbestrijding. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we nu we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante We wensen Etienne, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Theo en Marlies Reijns-Kroes Inge en Frank Martin en Karen Frank Diep geschokt zijn we door het toch nog plotse overlijden van onze voorzitter zijn echtgenote Wij wensen Etienne, de kinderen en kleinkinderen en de naaste familieleden heel veel sterkte toe om dit groot verlies te dragen. Bestuur en leden van KBO, afdeling Clinge Je kan de wind niet veranderen; Maar hoe de zeilen staan bepaal je zelf. Verdrietig laten wij u weten dat onverwachts van ons is heengegaan Velzen, 24 juli 1940 Perpignan (Fr), 15 december 2013 Dochter van Harmen en Anna Wezelman-Keirsgieter beiden in herinnering Moeder van Anne, Tina en Bram Oma van Marit en Thom, Esmee Maatje van Bert Dank aan ieder die mij heeft liefgehad. Correspondentieadres: Visserijstraat 16, 4511 BD Breskens .3* «■w De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 23 december om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wanneer u geen kaart heeft ontvangen dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Ie handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Maria Hiel-de Wit A Clinge, 17 september 1923 t Koewacht, 16 december 2013 Koewacht: Maria Hiel-de Wit Beveren Waas: Theo en Bianca Hiel-Vandenwyngaert Sylvia en Stefaan, Sven Alain De Klinge: Antoinette en José Van Puymbroeck-Hiel Jurgen De Klinge: Agnes en Andre Thieleman-Hiel Clinge: Franky Hiel Verzorgingshuis "De Lange Akkers" Beukenlaan 2,4576 DX Koewacht U kunt alscheid nemen van Eduard in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 20 december van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 21 december om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Henricus, s-Gravenstraat te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid behaagde het de HEERE, na een periode van afnemende krachten, uit ons midden weg te nemen, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 25 februari 2000 weduwe van David Guilj&m in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Leendert Guiljam, in liefdevolle herinnering Zaamslag W. Guiljam en D. Guiljam-de Visser Zaamslag K. Zegers-Guiljam en M.C.H. Zegers Terneuzen L. Guiljam en A.M.J. Guiljam-de Putter Zaamslag J. Guiljam en T. Guiljam-Durink Zaamslag Chr. Guiljam en A.S. Guiljam-Catseman Zaamslag H. Guiljam en M.P. Guiljam-van de Bossé Temeuzen S. van der Eijk-Guiljam,en H.C.A. van der Eijk Terneuzen D. Guiljam en C.A. Guiljam-van der Male Klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, 16 december 2013 Correspondentieadres: W. Guiljam, Val 10 4543 PB Zaamslag De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 20 december om 14.00 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28, Temeuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Bethlehemkerk. Wij willen dr. Meijerink en het personeel van Bochten Dieke, team Kerkepad. bedanken voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68