■ürdt Jsilan Familieberichten fnensenlinq.nl JAN VAN DONGEN Sara Dekker Nelly Kool Louris Speksnijder Later is te laat Stil en verdrietig zijn we, omdat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame papa, bijzondere schoonvader en trotse opa in de leeftijd van 62 jaar. Tot het laatste toe zijn we nietje meegegaan en nu hebben we je losgelaten. Sjoukje van Dongen - Hage Loes en Jeffrey Si'en Finn Karin en "Jaap Jimi Stijn 15 december 2013 Mulockstraat 68 c 4301 KW Zierikzee We nemen afscheid van Jan op donderdag 19 december om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er van 17.00 tot 18.00 uur gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het Multifunctioneel Centrum, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Mijn opa, mijn opa, mijn opa in de hele wereld is er niemand zoals jij. Sven, Finn Jimi, Stijn Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom. fan van Dongen Zierikzee Corry Koster-van Dongen in herinnering Hein Koster Noordwelle Jannie |onker-van Dongen Toon Jonker Zierikzee Leny de Vrieze-van Dongen Mary de Vrieze in herinnering Zierikzee Jopy Beekmans-van Dongen Piet Beekmans in herinnering Zierikzee Tiny Araujo-van Dongen in herinnering Ribamar Araujo Middelburg Leo van Dongen Arnemuiden Harry van Dongen Ria van Dongen-Bal Kortgene Astrid Huissoon-van Dongen Leo Huissoon in herinnering Neven en nichten Zierikzee, 15 december 2013 Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom |an van Dongen Wij herinneren jou als zeer geliefd en behulpzaam waar we altijd op konden bouwen. We zullen je missen. G.J. Hage-Vleeshouwer A. Hage in herinnering Henny Ad in herinnering Marcel en Eveline Daan, Mats Marion Isalineen Arthur Kim Nils en Rosina Truusen Leen Milou Sjoerd Ook al wisten wij dat zijn toestand zeer ernstig was, waren we geschokt bij het vernemen van het droeve bericht van het overlijden van ons gewaardeerd erelid fan van Dongen |an was vanaf 1977 tot vorig jaar, toen zijn gezondheid het niet meer mogelijk maakte, penningmeester van onze club. In die hoedanigheid heeft hij veel betekend voor Stella Boys. Zijn inbreng bij alle activiteiten was van grote betekenis. Wij wensen Sjoukje, kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden V.V. Stella Boys loop Kleppe, voorzitter Dies van 't Leven, secretaris Zierikzee, 15 december 2013 Zondag 8 december jl. is op 67-jarige leeftijd overleden onze zus, schoonzus en tante Nellie Bouterse-van der Heijde Zuidzande: )anny en Wim de Buck Goes: Bram en Corrie van der Heijde Anna Paulowna: Amo en Annie van der Heijde Kloetinge: Ina en Kees Verwei Kortgene: Hanneke en Toon Bouwense Neven en Nichten Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Willibrord is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma L. Fran^ois-Dombrowska Weduwe van Jan Francois In de leeftijd van 90 jaar. Ineke Korstanje-Franyois Kees Korstanje (in liefdevolle herinnering) Tamara Guiran-Fran^ois Ton Guiran Ciska Sandra en Jasper, Luka Middelburg, 12 december 2013 Correspondentieadres: Van Heemskerckstraat 51 4335 HZ Middelburg Onze dank gaat uit naar al het personeel van SWVO, in het bijzonder van huiskamer 1 De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Tot onze diepe droefheid behaagde het de HEERE, na een periode van afnemende krachten, uit ons midden weg te nemen, onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 25 februari 2000 weduwe van David Guiljam in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Leendert Guiljam, in liefdevolle herinnering Zaamslag W. Guiljam en D. Guiljam-de Visser Zaamslag K. Zegers-Guiljam en M.C.H. Zegers Temeuzen L. Guiljam en A.M.J. Guiljam-de Putter Zaamslag J. Guiljam en T. Guiljam-Durink Zaamslag Chr. Guiljam en A.S. Guiljam-Catseman Zaamslag H. Guiljam en M.P. Guiljam-van de Bosse Temeuzen S. van der Eijk-Guiljam en H.C.A. van der Eijk Temeuzen D. Guiljam en C.A. Guiljam-van der Male Klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, 16 december 2013 Correspondentieadres: W. Guiljam, Val 10 4543 PB Zaamslag De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 20 december om 14.00 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28, Temeuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Bethlehemkerk. Wij willen dr. Meijerink en het personeel van Bochten Dieke, team Kerkepad. bedanken voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van "onze" Fransje de Gier Haar enthousiasme en betrokkenheid zullen we missen. Medewerkers en bestuur Stichting Behoud Hoogaars Muziek brengt mij dichter bij mezelf, daarin kan ik zijn wie ik werkelijk ben. Het is als een vogel die neerstrijkt in mijn ziel. Die een melodie zingt zonder de woorden- Mot liefde hebben wij toch nog onverwacht afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Rotterdam, 23 oktober 1928 t Goes, 16 december 2013 Almelo: Kats: Goes: Heinkenszand: Jan Sijbrands in liefdevolle herinnering Cynthia Sijbrands - Meijaard Stefan, Martin Anne Sijbrands en Ineke Verkamman jochem, Rinke Bertie Sijbrands en John Jansen Mike en Merel, Dun ja Colin Simon en Vivian Sijbrands - Dierickx Demy, Sem Hornikswei 73, Goes Correspondentieadres: Kerkstraat 9, 4485 AL Kats Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Nelly op vrijdag 20 december van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 20 december om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Maar de Heere heeft de ongerechtigheden van ons allen op zich genomen. Jesaja 53:6 Na een lang en zorgvuldig gedragen lijden heeft de Heere op Zijn tijd van ons weggenomen, onze lieve en sterke zorgzame vader, schoonvader, opa en oude opa weduwnaar van Aaltje A. C. van der Linden Bergambacht, 1 februari 1923 Wemeldinge, 16 december 2013 Wemeldinge: Sonja Speksnijder Marianne Langendoen - Speksnijder Ben Langendoen Oudelande: Robin Langendoen Cecil Langendoen - Hermans Lynn Eden Sophie Correspondentieadres: De Wemel 21,4424 AC Wemeldinge De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. G. van de Wetering, wordt D.V. gehouden op vrijdag 20 december om 11.00 uur in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achterweg 67 te Wemeldinge. Aansluitend zai de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wemel dinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zaaier naast bovengenoemde kerk. 3-4 woensdag 18 december 2013 kijk ook op f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34