SPORT 41
L
MAANDAG 16 DECEMBER 2013
UITSLAGEN
Hoeven-Ron Verburg 25-22, 48; Eef Eijskoot-Rob
Jacobs 18-20, 51. Jacobs Mannenmode 2-Stuc.
Bedr. Kanters 2-6: Johan de Punder-Wim Kan-
ters 19-30, 47; Piet Bom-Jos Broeders 22-25, 77;
Chris Mijnsbergen-Marjo Hoeven 25-17, 47; Ron
Verbeek-Maikel v. Wingerden 18-20, 55.
Kader. NK kader 57/2 eerste klasse. 1. Frans
Borgignons Eijsden 7-12, 20.96; 2. Herold Slet-
tenaar Wijchen 7-12, 20.12; 3. Jan van Dongen
Bemmel 7-10, 18.89; 6. Robert van Stevendaal
Vogelwaarde 7-4, 18.58.
Kaderteam 's Lands Welvaren 2-Honky Tonk
5-3: Pierre v.d. Berg (110-38/2)-J. Caertman
(210-38/2) 110-103, 14; Jos Breas (110-38/2)-B.
de Hoog (130-38/2) 110-130, 13; Phuc Nguyen
(110-38/2)-D. van Vliet (120-38/2) 100-120, 13.
Sjoerd Breas-tegenstander niet opgekomen, 's
Lands Welvaren 2 - De Posthoorn/RBS 2 4-4:
Sjoerd Breas-Piet Vermaas 30-110, 9; Tom Ver-
beek-Richard van Luijk 53-110, 13; Pierre v.d.
Berg-Koos Veenendaal 110-84, 19; Jos
Breas-Fred van der Tuuk 110-69,16.
Libre. Kampioenschap tweede klasse. 1. Joop
Tellier BV Croede 7-13, 3.70; 2. Martin Sturm Bv
De Herberg 7-11, 4.34 (promotie); 3. Arie van
den Hoven VEGABV 7-11, 4.25 (promotie).
Libre. Gewestelijk kampioenschap vierde klas
se. 1. Arjan Jochems 't Dobbertje 7-12,1.90 (pro
motie); 2. Chris Ververs Wellse Vaert 7-12, 1.54;
3. Jan Rentmeester OBK 7-8, 1.55; 6. Han Traas
De Toekomst 7-5,1.37; 8. Huib Kuijten De Graan-
beurs 7-2,1.15.
DAMMEN
Eerste klasse C: Micone 2-DC Dordrecht 8-12,
Rivierendammers-PWG 's-Gravenpolder 16-4,
Middelburg-Denk en Zet H-G 14-6, Denk en Zet
Culemborg 2-TDV 2 5-15, EAD Asten-Ons Ge
noegen Utrecht 7-13.
Stand: DC Dordrecht 7-12; Ons Genoegen
Utrecht 7-10; Denk en Zet Culemborg 2 8-10;
Middelburg 7-9; PSV Dammen 6-8; Micone 2
7-7; PWG 's-Gravenpolder 7-7; Rivierendammers
7-6; Denk en Zet H-G 6 - 4; TDV 2 7-4; EAD As
ten 7-3; Raes Maastricht 6-2.
PAARDENSPORT
Oude-Tonge. Selectie Zeeuws dressuurkam-
pioen PSV De Sasruiters. Paarden ZZ-Licht: 1
Remi Kulik, APG Caruso (Allround) 62,86%; 2.
Stephanie de Frel, VMF Winston (Hulst) 60,57%;
3. Margretha Vink, We'll See (Haringr.) 59,43%.
Z2: 1. Zoë de Booij, Zizo Orsnjer.) 61,18%; 2.
Chantal Nijpjes, Alatrichta (Sér-Ros) 59,26%; 3.
Annemiek de Widt, Tim (Sé-Ros) 56,91%. Z1: 1.
Jessica Nijpjes, Balorig Z (Sé-ros) 65,15%; 2. Deb
bie Offermans, Allegro (Sé-Ros) 62,35%; 3. Valex-
ca Lefeber, Classic Black (Scheldestad) 59,41%.
M2: 1 .-Carlijn Leewis, Westerscheld's Cold As Ice
(Braanjenhoek) 62,00%; 2. Anneke de Booij, Or-
viel (Honter.) 60,50%. M1: 1. Annika Roodhart,
Begijnhoeve's Wondergirl (Weelr.) 66,50%; 2.
Maaike Zeeveld, Daquiri (Scheldestad) 66,33%;
3. Nelline Goedegebure, Desmond (Paarde
bloem) 64,17%.
Tweede proef. Paarden ZZ-Licht: 1. Stephanie
de Frel, VMF Winsto, 61,43%; 2. Paula van de Vij
ver, Auxserrois (Grevelingen) 59,29%; 3. Margret
ha Vink, We'll See, 59,14%. Z2: 1. Annemiek de
Widt, Tim, 56,53%. Z1: 1. Jessica Nijpjes, Balorig
Z, 65,15%; 2. Debbie Offermans, Allegro,
62,35%; 3. Elna Janse, Unegro (Sé-Ros) 57,94%.
M2: 1. Carlijn Leewis, Westerschelde's Cold As
Ice, 62,67%; 2. Anneke de Booij, Orviel, 60,83%.
M1: 1. Annika Roodhart, Begijnhoeve's Wonder
girl. 66,67%; 2. Maaike Zeeveld, Daquiri, 66,50%;
3. Sonja de Feiter, Avarelle (Schouwse R.)
64,83%.
Heinkenszand. Dressuur RV Allrounde. Paar
den Z2/ZZ-Licht 1. Bianca Relyveld, Bolero
(Weelr.) 67,35: 2. Eline van Belzen, Bonita (Wal
cheren) 64,41% 3. Evelien Martijn, Unted Forge
Weelr.) 61,57%. Z1: 1. Doenja Bleyie, NT Stijn
(Allround) 63,53%; 2. Jeannette van Gorsel,
Sayouty Retto (Vlaandertse R.) 62,06%; 3. Angre
Roose, Edinburgh van D'Abelendreef (Weelr.)
58,82%. M2: 1. Anneke Phernambucq, Celrite
(Weelr.) 64,67%; 2. Sabine van Eijkeren, Zaloete
(Sé-Ros) 60,33%; 3. Nicole Versteeg, Zaloete
(Weelr.) 59,00%. Ml: 1. Evelien Martijn, Do
mingo M, 61,00%; 2. Petra Broeksema, Rheina M
(Gouwe Reyers) 60,00%; 3. Lavina Dijkstra, Dapiti
(Walcheren) 59,33%. L2: 1. Doenja Bleyie, NT
Belmira, 65,33%; 2. Anniek Venema, Zildjan (All
round) 62,33%; 3. Quinty van Tatenhove, Bonny
(Gouwe Reyers) 61,33%. L1: 1. Yvonne
Goetheer, NT Belmyra (Allround) 69,33%; 2.
Denise Klap, Sat PD's Rixst (Vroonr.) 63,33%; 3.
Angelina Cevaal, Cisario (Scheldestad) 58,00%.
Ponys M1 cat C: 1. Lieve Krijgsman, Xantina
Dancer, (Gouwe Reyers) 63,67%. L1 cat A: 1.
Anne Adriaansens, Stal PD's Jort (Sé-Ros)
63,00%.
Axel. Dressuur PSV Axel. Paarden L2:1. Michel
le Groeneveld, Chivaldi (PSV Wst-Zws-VI.) 188;
2. Lisette den Dekker, Exellent (Hontr.) 186; 3.
Jolanda Lootens, Wirene (Oranjer.) 181. L1:1. Jo-
rien Muilwijk, Esteban (Vlakter.) 190; 2. Elles van
Hal, Emyreina K (Oranjer.) 184; 3. Mieke Vanlau-
we, Tornado (Oranjer.) 175. Pony's M1/M2 cat
D: 1Jessica van Waesberghe, Tashyenna of the
Fairplay (Kleppertjes) 181. M1 cat B: 1. Desireé
Veerle Boone, Valdo (Z-Bev.) 194. L2 cat D: 1.
Madeion Baas, Donna BR (Kleppertjes) 202. L1
cat CDE: 1Sam Peters, Wihofs Mr. Always Hap
py (Kleppertjes) 186. Tweede proef: Lisette den
Dekker, Exellent, 194; 2. Micelle Groendijk, Chi
valdi, 186; 3. Jolanda Lootens, Wirtene, 183. LI:
1. Elles van Hal, Emyreina K, 187; 2. Jorien Muil
wijk, Estebab, 186; 3. Mieke Vanlauwe, Torna
do,175. Pony's M1/M2 cat D: 1. Jessica van
Waesberghe, Tashyenna of the Fairplay, 203. M1
cat B: 1. Desireé Veerle Boone, Valdo, 200. L2
cat D: 1. Madeion Baas, Donna BR, 195. L1 cat
CDE: Sam Peters, Withofs Mr. Always Happy,
186.
RUGBY
Mannen. Ereklasse: RC 't Gooi-RC Hilversum
3-26, Castricumse RC-LRC DIOK 22-37, Haag-
sche RC-RC The Dukes 31-14, RC Eemland-RC
The Hookers 25-0, RC Waterland-Utrechtse RC
34-0, Amstelveense RC 1890-Oemoemenoe
32-10. Stand: RC Hilversum 10-47; Haagsche RC
10-46; Diok 10-42; The Dukes 10-31; Castricum
se RC 10-31; 't Gooi 10-27; Eemland 10-25; The
Hookers 10-15; Oemoemenoe 10-14; Amstel
veense RC 1890 10-12; RC Waterland 10-7;
Utrechtse RC 10-0.
Vrouwen. Tweede klasse Zuid: Breda-Rotterda-
mes 32-17. Stand: All Blues 9-45,
Rotterdames/WRC Havestate 9-22, Breda 9-22,
Oemoemenoe/Emma 7-17, Dukes 8-2.
VOLLEYBAL
Derde divisie A: WIK/Unive-Spivo 4-0, Redkey
Goirle 2-Zuvo 4-0, Fusion 2-Rowi 1-3, WS
'92-Mytilus 1-3, Volley Zuid - Spivo 2 3-1,
Jola/Olympus-VC Sarto 1-3. Stand: Volley Zuid
11-43; WIK/Unive 11-43; Redkey Goirle 2 10-32;
Zuvo 10-27; Spivo 2 11-27; Rowi 10-26;
Jola/Olympus 11-26; Fusion 2 9-25; VC Sarto
10-25; WS '92 10-15; Mytilus 10-13; Spivo 9-3.
Promotieklasse B: City Bril Krimpen 3-Switch
'89 3-1, Voorwaarts-Voltena 4-0, Next Volley Dor
drecht 3-RVC/Libanon '50 0-4, Mikro
El./Roosendaal 2-Benevia 0-4, Forza Schouwen
Duiveland-Sliedrecht Sport 3 4-0, Voko-Atak '55
2 1-3. Stand: City Bril Krimpen 3 11-44; Forza
Schouwen Duiveland 11-43; RVC/Libanon '50
11-37; Switch '89 11 -34; Atak '55 2 11 -33; Bene-
via 11-27; VOKO 11-24; Next Volley Dordrecht
3 10-23; Sliedrecht Sport 3 11-23; Voorwaarts
10-14; Voltena 11-13; Mikro El./Roosendaal 2 11
- 5. Eerste klasse C: Set Up-Dunamis 0-4, AVC
'87-VOKO 3 0-4, BOK-De Burgst 2 1-3, Zuvo
2-Mikro El./Roosendaal 3 3-1
Vrouwen. Promotieklasse A: WIK/Unive 2-Slie-
drecht Sport 5 0-4, VCN King Softw. Capelle
4-Voltena 2 4-0, Forza Schouwen Duiveland-Ener-
go 2 4-0, Voleco-Erasmus Volley 1-3, Volley
Zuid-Volley2B 2 4-0, DVO-Spivo 2. Stand: Slie
drecht Sport 5 11 -46; VCN King Softw. Capelle
A11-39; Forza Schouwen Duiveland 11-37; Vol
ley Zuid 11-33; Spivo 2 11-32; DVO 11-27; Vole-
co 11-25; WIK/Unive 2 11 - 23; Erasmus Volley
11-22; Voltena 2 11-20, Energo 2 11-20; Vol-
ley2B 2 11-6. Promotieklasse B:
Jola/Olympus-VC Sarto 2 3-1, Mikro
El./Roosendaal 2-Zuvo 4-0, BOK-VCN King
Softw. Capelle 5 4-0, VOKO-Podarwic 4-0, Slie
drecht Sport 4-De Burgst 2 4-0, WS '92-Atak
'55 1-3. Stand: BOK 11-45; Mikro
El./Roosendaal 2 11-43; VC Sarto 2 11-37; Atak
'55 11-37; Jola/Olympus 11-34; WS '92 11-31;
VCN King Softw. Capelle 5 11-27; Sliedrecht
Sport 4 10-20; Zuvo 11-17; VOKO 10-13; Podar-
wic 11-13; De Burgst 2 11-8. Eerste klasse C:
Triade-VCT 3-Mikro El./Roosendaal 4 4-0, Tria-
de-VCT 3-De Burgst 3 4-0, De Sterre-Gepidae
4-0, Mikro El./Roosendaal 4-Sic Pugno 2-3, Vol-
ley-Zuvo 2 3-1, WS '92 2-VC Sarto 3 0-4.
WATERPOLO
Mannen. Derde klasse D: Nayade-De Rog 7-8,
De IJsselmeeuwen-De Rijn 5-4, SBC 2000-ZPC
De Zeeuwse Kust 6-8, De Treffers-DBD 14-9.
Stand: SBC 2000 9-21; ZPC De Zeeuwse Kust
9-20; De Rijn 8-17; Njord (V) 9-15; De Treffers
7-14; De IJsselmeeuwen 9-10; De Rog 7-9; Naya-
de 7-7; PCG 9-7; DBD 9-6; De Spreng 7-2.
WIELRENNEN
Westenschouwen. Zeeuwse ATB Cup, achtste
wedstrijd. Senioren: 1. Danny Sleeckx (B), 2.
Günther Sterck (B), 3. Jacob de Roo (Kapelle), 4.
Edzard van Ewijk (Wolphaartsdijk), 5. Daniël Paar-
dekooper (Oostkapelle), 6. Arno Korteweg
(Noordhoek), 7. Bart Claes (B), 8. Martijn Steen
bakker (Heinkenszand), 9. Leander Hamelink (Ter-
neuzen), 10. Peter de Braai (Terneuzen). Vrou
wen: 1Birgit Lavrijssen (Wemeldinge), 2. Emma
Verloop (Wissenkerke), 3. Marjolein Gernler (Kat-
tendijke). Veteranen: 1. Franky Taelman (B), 2.
Jean-Paul Reunis (Hulst), 3. Kees Reijnhout (Wolp
haartsdijk). Jeugd. 15/16 jaar: 1. Robin van 't
Westeinde (Arnemuiden). 13/14 jaar 1. Ezra Tol-
hoek (Zierikzee). 11/12 jaar: 1. Mike Deutekom
(Middelburg). 9/10 jaar 1. Dies Moelker (Kloe-
tinge). T/m 8 jaar 1. Storm Klaasse (Heinkens
zand).
ZAALHANDBAL
Mannen. Hoofdklasse D: Westlandia-HWC
27-25, Hercules 3-Gemini (Z) 2 31-17, Westlan-
dia-Helius 24-25, Oliveo-Delta Sport 25-23,
DWS-HW'70 20-25, HWC-EHC 25-30. Stand:
Westlandia 8-12; EHC 8-12; OJiveo 8-11; Hercu
les 3 8-10; Hellas 3 7-9; HW'70 8-8; Helius 8-7;
HWC 9-7; Delta Sport 8-6; DWS 8-4; Gemini (Z)
2 8-2. Eerste klasse D: Apollo-Orion/GSC
25-24, VHC-Tremeg 29-23, United Breda-Aristos
23-34. Stand: Desk 7-12; Groene Ster 8-11; PSV
Handbal 2 7-10; VHC 8-9; Orion/GSC 9-9; Swift
H 2 8-8; Aristos 9-7; Apollo 7-6; Orion R 7-5;
United Breda 7-5; Tremeg 9-4.
Vrouwen. Eerste klasse D: Swift A-Habo'95
21-23, White Demons-Helios'72 21-23, Els-
hout-ESZV Oktopus 24-8, TTL Red-
Rag/Tachos-DOS '80 25-21, HVW-Bergeijk
10-15, De Sprint-EMM 31-14. Stand: Habo'95
9-18; De Sprint 10-18; Helios'72 9-14; White De
mons 10-14; EMM 10-14; Elshout 9-11; Swift A
10-9; Bergeijk 9-6; TTL Red-Rag/Tachos 10-6;
HVW 10-4; DOS'80 10-2; ESZV Oktopus 10-0.
3e Klasse M: Dongen 3-Novitas 24-9,
Orion/GSC-Orion R 19-18, De Beuk-Groene Ster
2 12-17. Stand: Groene Ster 2 7-14; Internos 2
6-10; Dongen 3 5-8; De Beuk 7-6; Orion R 6-4;
Orion/GSC 7-4; VSV Olympus 5-3; Novitas 7-1.
ZAALKORFBAL
Overgangsklasse C: IJsselvogels-HKV/Ons Eiber
nest 19-23, TOP (A)-DSC 23-21, Albatros-Nieu-
werkerk 20-23, Avanti (P)-Tjoba 24-13 Stand:
Avanti (P) 6-10; DSC 6-10; HKV/Ons Eibernest
6-8; Nieuwerkerk 6-7; TOP (A) 6-6; Tjoba 6-5; IJs-
selvogels 6-2; Albatros 6-0. Eerste klasse C:
KCR-Fortis 20-16, Rapid-Sparta (N) 16-13,
Fiks-Vitesse (Ba) 16-19, HKC (U)-ODO (M)
12-14. Stand: Vitesse (Ba) 6-10; Rapid 6-9;-KCR
6-9; Fortis 6-8; Sparta (N) 6-6; Fiks 6-4; ODO
(M) 6-2; HKC (U) 6-0. Eerste klasse D: HKC
(Ha)-RWA (P) 14-17, Kinderdijk-Swift (M) 17-20,
De Meervogels-DES (D) 21-16, KOAG - Vrienden
schaar (H) 15-23 Stand: De Meervogels 6-11;
RWA (P) 6-11; Swift (M) 6-6; Vriendenschaar (H)
6-6; Kinderdijk 6-5; DES (D) 6-5; KOAG 6 - 2;
HKC (Ha) 6-2. Derde klasse G: VIOS (W)-Good
Luck 8-17, Togo-Stormvogels (W) 13-12, At
las-Blauw Wit (K) 16-10, Ondo (M)-Seolto
16-12. Stand: Ondo (M) 6-12; Togo 6-10; Seolto
6-9; Stormvogels (W) 6-7; Atlas 6-5; Good Luck
6-4; Vios (W) 6-1; Blauw Wit (K) 6-0. Vierde
klasse G: KVK (K)-Voltreffers 21-12, Volhar
ding-Oranje Zwart/de Hoek 10-9, ZKV
(Zu)-Scheldevogels 8-6. Stand: Zaamslag 5-10;
KVK (K) 5-8; Volharding 4-6; Scheldevogels 5-4;
ZKV (Zu) 5-3; Voltreffers 4-2; Oranje Zwart/de
Hoek 6-1.
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Jodan Boys - RWH 0-3, Smits-
hoek - XerxesDZB 2-1, Hoek - Zwaluwen 2-0,
ASWH - SteDoCo 1-0, Achilles Veen - Oranje
Wit 3-0, Deltasport - Kloetinge 1-1, FC 's-Gra-
venzande - Heinenoord 3-0.
Hoek
13
8
2
3
26
22-
7
RWH
13
7
4
2
25
16-
7
Smitshoek
13
8
0
5
24
20-
16
Zwaluwen
12
7
2
3
23
20-
13
Achilles Veen
13
7
2
4
23
20-
14
SteDoCo
13
7
2
4
23
22-
17
ASWH
13
6
4
3
22
29-
16
XerxesDZB
13
6
2
5
20
21 -
16
Jodan Boys
13
5
1
7
16
20-
22
Kloetinge
13
4
4
5
16
19-
22
FC 's-Gravenzande
12
4
3
5
15
17-
17
Deltasport
13
3
2
8
11
13-
27
Heinenoord
13
1
3
9
6
11 -
30
Oranje Wit
13
0
3
10
3
8-
34
Eerste klasse C: Rijsoord - Pelikaan 3-2,
Nieuw Lekkerland - Drechtstreek 0-1, Klun-
dert - Heerjansdam 3-2, SHO - Spijkenisse 2-2,
Sliedrecht - Alblasserdam 1-0, Zaamslag -Zuid-
land 2-1, WGZ - De Zwerver 2-0.
SHO
13
8
3
2
27
34-11
Spijkenisse
13
8
3
2
27
30- 16
Sliedrecht
13
7
3
3
24
31 - 20
Heerjansdam
12
5
4
3
19
23- 17
Pelikaan
13
5
4
4
19
21 - 18
Alblasserdam
12
5
3
4
18
23- 17
Rijsoord
12
5
3
4
18
30- 27
Klundert
13
4
6
3
18
23- 25
WGZ
13
3
6
4
15
12- 12
Nieuw Lekkerland
13
3
4
6
13
14- 19
De Zwerver
13
4
1
8
13
16- 31
Drechtstreek
13
3
3
7
12
16- 33
Zaamslag
12
2
4
6
10
16- 35
Zuidland
13
1
5
7
8
13- 21
Tweede klasse E: GPC Vlissingen - Terneuzen-
se Boys 0-1, SSV'65 - WC'68 3-1, Serooskerke
- Duiveland 2-0, Dinteloord - MZVC 3-0, Bruse
Boys - De Fendert 1-1, Zwaluwe - De Meeu
wen 2-0, Tholense Boys - Dauwendaele 6-2.
Dinteloord 13 13 0 0 39 37- 3
Terneuzense Boys 12 9 1 2 28 21 - 6
Bruse Boys
WC'68
Serooskerke
Dauwendaele
GPC Vlissingen
SSV'65
De Meeuwen
De Fendert
Tholense Boys
Zwaluwe
Duiveland
MZVC
13
13
13
13
13
13
13 4
13 3
13 3
13 3
13 2
12 1
4 3 22 24- 18
0 6 21 32- 20
4 21 30- 22
5 20 23- 26
5 18 25- 20
5 18 30- 29
4 17 20- 20
6 13 17- 25
4 6 13 22- 32
1 9 10 9- 29
1 10 7 16- 40
3 8 6 17- 33
Derde klasse A: Nieuwdorp
Noormannen - DFS 4-1, Spui
- Domburg 2-1, Arnemuiden
Nieuwland - Heinkenszand 2
Walcheren 5-2.
Arnemuiden
13
10
1
2
31
41 -
14
MZC'11
13
9
2
2
29
33-
15
Nieuwdorp
13
8
4
1
28
40-
19
Oostkapelle
.13
7
2
4
23
30-
23
Veere
13
7
1
5
22
30-
30
FC Axel
13
5
3
5
18
34-
25
Walcheren
13
5
2
6
17
43-
46
Domburg
13
4
4
5
16
22-
25
DFS
13
4
3
6
15
23-
28
Nieuwland
13
4
1
8
13
18-
24
VCK
13
4
1
8
13
21 -
28
Heinkenszand
13
3
3
7
12
32-
41
De Noorrfiannen
13
2
5
6
11
19-
33
Spui
13
2
2
9
8
12-
47
WHS
13
10
1
2
31
45-
21
DHV
13
8
2
3
26
49-
25
Noad'67
13
7
2
4
23
22-
19
Kapelle
12
7
1
4
22
24-
20
Krabbendijke
13
7
0
6
21
35-
31
The Gunners
13
6
3
4
21
26-
24
Yerseke
13
6
0
7
18
37-
33
Kruiningen
13
5
3
5
18
30-
32
Wemeldinge
13
5
3
5
18
32-
39
Internos
13
5
1
7
16
27-
39
Halsteren
12
4
2
6
14
21 -
38
Seolto
13
5
3
5
13
37-
28
Kogelvangers
13
3
2
8
6
26-
'32
Oosterhout
13
0
1
12
-2
10-
40
13 10
0 3
30
51 - 26
13
9
1 3
28
37- 24
13
9
0 4
27
45- 24
13
8
2 3
26
40- 21
13
8
1 4
25
65- 26
13
6
3 4
21
36- 31
13
7
0 6
21
29- 37
13
5
2 6
17
43- 34
13
4
0 9
12
19- 39
13
3
0 10
9
24- 50
12
2
1 9
7
13- 53
12
1
0 11
3
11-48
MZC'11 1-2, De
VCK 0-3, Veere
- FC Axel 2-1,
-1,Oostkapelle -
Derde klasse B: Wemeldinge - WHS 3-4, DHV
- Krabbendijke 3-1, Noad'67 - Seolto 0-0, Krui-
ningen - Oosterhout 1 -0, Internos - Kogelvan
gers 1-0, The Gunners - Yerseke 2-1.
Vierde klasse A: Apollo'69 - 's Heer Arends-
kerke 1-0, Wolfaartsdijk - Lewedorpse Boys
0-1, Colijnsplaatse Boys - Borssele 7-0,
SKNWK - Vlissingen 1-1, ZSC'62 - Bevelanders
4-0, Waarde - SVD 6-0, Hoedekenskerke -
WIK'57 7-0.
Smerdiek
Rillandia
Unitas'30
Barca
DIA
Beek Vooruit
SPS
Rimboe
DVO'60
SC Stavenisse
Vrederust
Chrislandia
RESERVES ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: De Zwerver 2 - Sliedrecht 2
2-4, Heerjansdam 2 - SteDoCo 2 1-2, Oranje
Wit 2 - Pelikaan 2 2-2, ASWH 2 - Kloetinge 2
2-3, SSV'65 2 - GPC Vlissingen 2 0-2, WGZ 2
- Kozakken Boys 2 0-3, Nieuw Lekkerland 2 -
Almkerk 2 1-2.
Stand: ASWH 2 13-28, Kloetinge 2 12-27, Ko
zakken Boys 2 12-25, Sliedrecht 2 13-25, Alm
kerk 2 10-21, WGZ 2 13-20, Heerjansdam 2
12-18, SSV'65 2 13-17, Pelikaan 2 12-15,
Oranje Wit 2 13-14, SteDoCo 2 12-12, Nieuw
Lekkerland 2 12-7, De Zwerver 2 11-6, GPC
Vlissingen 2 12-5.
Eerste klasse A: EBOH 2 - Wieldrecht 2 1-2,
Rijsoord 2 - Zaamslag 2 0-0, Oostkapelle 2 -
Pelikaan 3 2-3, De Alblas 2 - Arnemuiden 2
1-2, Drechtstreek 2 - De Meeuwen 2 2-3, LRC
3 - Hoek 2 2-2, Terneuzense Boys 2 - Groote
Lindt 2 3-0. Stand: Hoek 2 13-30, Wieldrecht
2 13-28, Arnemuiden 2 13-24, Rijsoord 2
13-21, De Meeuwen 2 13-19, Terneuzense
Boys 2 13-19, EBOH 2 13-19, Pelikaan 3
12-18, Groote Lindt 2 13-18, LRC 3 12-16,
Drechtstreek 2 13-13, De Alblas 2 13-9, Zaam
slag 2 13-8, Oostkapelle 2 13-7.
Tweede klasse A: Hoek 3 - Kapelle 2 2-0,
Veere 2 - VCK 2 0-6, Duiveland 2 - MZC'11 2
1-0, Arnemuiden 3 - Serooskerke 3 3-0, Bruse
Boys 2 - Dauwendaele 2 0-1, Kloetinge 3 -
Heinkenszand 2 7-3.
Stand: Kapelle 2 13-25, Duiveland 2 13-24,
Hoek 3 13-23, Arnemuiden 3 13-23, Veere 2
13-21, VCK 2 13-18, Heinkenszand 2 13-16,
Bruse Boys 2 13-15, Dauwendaele 2 13-15,
MZC'11 2 13-15, Kloetinge 3 13-14, Seroos
kerke 3 13-11.
Tweede klasse B: WGZ 3 - WHS 2 1-1, Klun-
dert 2 - Heerjansdam 3 2-2, WC'68 2 - Hein
kenszand 3 8-0, Serooskerke 2 - Dinteloord 2
1-1. Stand: Dinteloord 2 13-32, Heerjansdam
3 12-23, Serooskerke 2 12-20, Zwaluwe 2
12-20,. Baronie 2 12-19, Pelikaan 4 12-17,
Klundert 2 13-15, WHS 2 13-14, Heinkens
zand 3 12-13, WC'68 2 12-12, WGZ 3
13-11, Noad'67 2 12-8.
ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: EDO - Zouaven 2-4, Nieuwen-
hoorn - Dosko 2-2, VOC - FC Boshuizen 3-2,
Hollandia - Koninklijke HFC 0-1, Westlandia -
2-2.
Koninklijke HFC
Quick
EDO
Zouaven
Westlandia
De Dijk
Hollandia
DHC
Nieuwenhoorn
VOC
Dosko
Goes
RKAW
FC Boshuizen
Eerste klasse C: TEC - Longa 4-2, BW - EFC
0-3, TSC - Desk 1-1, sv OSS 1920 - Nieuw
Woensel 3-0, Vlissingen - Moerse Boys 2-1,
Best Vooruit - Geldrop 2-0, Brabantia - Roosen
daal 2-0.
Vlissingen
TEC
sv OSS 1920
Brabantia
Longa
Geldrop
EFC
Best Vooruit
Roosendaal
Moerse Boys
Nieuw Woensel
Desk
TSC
BW
Tweede klasse E: Unitas - Madese Boys 1-0,
Halsteren - BSC 1-1, Jeka - Terneuzen 2-0, Zee-
landia Middelburg - RCS 1-3, SC 't Zand -
WSC 2-1, Groen Wit - Sarto 1-2, MOC17 -
Voab 0-0.
0-0.
DHC 3-3,
Goes -
De Dijk
13
8
2
3
26
32- 25
13
8
1
4
25
29- 17
13
8
1
4
25
26- 16
13
8
1
4
25
32- 24
13
7
1
5
22
31- 24
13
6
1
6
19
26- 27
12
5
3
4
18
24- 22
13
5
3
5
18
23- 22
13
5
3
5
18
26- 26
13
5
1
7
16
26- 28
13
4
3
6
15
27- 31
13
4
1
8
13
24- 31
13
4
1
8
13
22- 39
12
1
2
9
5
19- 35
13 10
3
0
33
29- 9
12
9
3
0
30
35- 8
12
8
1
3
25
33- 12
12
5
3
4
18
18- 11
12
5
3
4
18
22- 16
12
5
2
5
17
19- 18
13
5
2
6
17
15- 20
13
4
3
6
15
22- 23
13
4
3
6
15
15- 21
13
5
0
8
15
13- 24
13
4
1
8
13
17- 38
12
3
3
6
12
10- 18
13
2
4
7
10
16- 33
13
1
5
7
8
12- 25
SKNWK
13
9
1 3
28
40- 24
Halsteren
13 10
2
1
32
39- 13
ZSC'62
13
9
1 3
28
28- 16
Unitas
13
9
2
2
29
31 - 16
s-Heer Arendsk.
12
9
0 3
27
39- 12
SC 't Zand
13
9
2
2
29
27- 17
Vlissingen
13
7
5 1
26
30- 14
Voab
13
7
2
4
23
28- 24
Colijnsplaatse Boys
13
7
2 4
23
39- 22
Madese Boys
13
7
1
5
22
26- 17
Lewedorpse Boys
13
7
2 4
23
30- 23
MOC'17
13
5
2
6
17
24- 27
Hoedekenskerke
13
7
1 5
22
33- 23
WSC
13
5
2
6
17
17- 21
Bevelanders
12
6
2 4
20
25- 22
Sarto
12
5
1
6
16
15- 19
Waarde
13
5
2 6
17
25- 23
Jeka
13
3
4
6
13
16- 22
Wolfaartsdijk
13
5
2 6
17
24- 27
RCS
13
3
4
6
13
25- 38
Apollo'69
13
5
1 7
16
24- 29
Terneuzen
12
4
0
8
12
17- 16
WIK'57
13
2
0 11
6
10- 50
BSC
13
2
5
6
11
18- 24
SVD
13
1
0 12
3
14- 45
Groen Wit
13
3
2
8
11
24- 39
Borssele
13
0
3 10
3
10- 41
Zeelandia Mid.
13
3
1
9
10
16- 30
lippine - Luctor'88
HW'24
Unitas'30
Cluzona
Philippine
Virtus
SC Kruisland
Rood Wit W.
Victoria'03
Luctor'88
Internos
Alliance
Hoeven
Hontenisse
Aardenburg
Vierde klasse A: Patrijzen - Steen 2-2, Clinge -
Schoondijke 1-3, Breskens - Sluiskil 4-0, Bier
vliet - Zeeland Sport 1-3, Vogelwaarde - Groe-
de 3-1, RIA W. - Koewacht 4-2, Oostburg -
Jong Ambon 3-0.
13
11
1
1
34
33- 9
13
9
3
1
30
31 - 8
13
7
4
2
25
33- 20
13
7
3
3
24
36- 23
13
7
1
5
22
31- 15
13
6
3
4
21
25- 19
13
6
2
5
20
27- 19
13
5
2
6
17
23- 34
13
4
3
6
15
20- 24
13
4
2
7
14
21 - 24
13
3
3
7
12
23- 34
13
2
5
6
11
13- 23
13
3
0 10
9
20- 38
13
1
0 12
3
8- 54
Clinge
13
9
3
1
30
32- 11
Oostburg
13
8
3
2
27
36- 16
Patrijzen
13
8
3
2
27
24- 18
Steen
12
7
4
1
25
22- 16
Breskens
13
6
4
3
22
29-16
RIA W.
13
6
3
4
21
34- 20
Zeeland Sport
12
6
2
4
20
26-17
Jong Ambon
12
5
3
4
18
25- 24
Koewacht
13
4
3
6
15
28- 34
Biervliet
13
3
3
7
12
26- 30
Schoondijke
13
2
4
7
10
28- 40
Sluiskil
13
2
2
9
8
14- 36
Vogelwaarde
12
2
1
9
7
12- 24
Groede
13
0
4
9
4
6- 40
Vierde klasse B: NSV - BW'63 1-3, Nieuw
Borgvliet - Grenswachters 3-4, Meto - SC Gas
tel 1-2, HSC'28 - WW'67 0-4, Dioz - Odio
1-5, Lepelstraatse Boys - FC Bergen 1-3, Steen
bergen - Vosmeer 4-2.
FC Bergen
13
12
1
0
37
38-
4
SC Gastel
13
S
3
2
27
39-
15
Odio
12
8
0
4
24
32-
20
Steenbergen
13
3
3
24
33-
16
Dioz
13
6
3
4
21
32-
21
Meto
13
6
2
5
20
24-
15
Nieuw Borgvliet
13
5
4
4
19
21 -
16
Grenswachters
13
5
2
6
17
23-
22
WW'67
13
5
2
6
17
20-
26
HSC'28
13
4
3
6
15
22-
27
NSV
13
4
2
7
14
21 -
25
BW'63
12
3
1
8
10
18-
41
Lepelstraatse Boys
13
1
5
7
8
17-
36
Vosmeer
13
0
1
12
1
11 -
67
Vijfde klasse A: IJzendijke - Graauw 8-1,
Hoofdplaat - Volharding 2-1, SDO'63 - Sluis
2-0, Vivoo - Hulsterloo 2-5, Kwadendamme -
Corn Boys 3-3, Hansweertse Boys - Terhole
2-2.
13 13 0 0 39 66- 8
13 10 0 3 30 50- 23
12 8 2 2 26 32- 16
13 8 2 3 26 40- 24
13 7 0 6 21 28- 24
13 4 3 6 15 23- 34
IJzendijke
Hulsterloo
Hoofdplaat
Corn Boys
SDO'63
Sluis
Hansweertse Boys 12 4 2 6 14 24- 29
Vivoo
Graauw
Volharding
Kwadendamme
Terhole
13 4 2 7 14 29- 34
13 4 2 7 14 13- 31
13 3 1 9 10 19- 50
2 9 8 18- 36
13 2
13 0 4
9 4 14- 47
RESERVES ZONDAGVOETBAL
Tweede klasse A: Jeka 4 - Zeelandia Middel
burg 2 4-3, HW'24 2 - Moerse Boys 3 3-1,
Dosko 2 - Goes 3 4-1, Alliance 2 - Terneuzen 2
2-2, Internos 2 - MOC'17 2 2-1, DIA 2 - Boei-
meer 2 2-2.
Stand: Dosko 2 13-25, Zeelandia Mid. 2
13-23, DIA 2 12-20, Internos 2 13-20,
MOC'17 2 13-18, Jeka 4 13-18, Terneuzen 2
12-17, HW'24 2 13-16, Boeimeer 2 13-15,
Goes 3 13-15, Moerse Boys 3 13-13, Alliance
2 13-9.
Tweede klasse B: RKDVC 3 - Baardwijk 2 5-6,
GSBW 2 - Jong Brabant 2 3-2, Noad 2 - VOAB
2 4-1, RKTW 2 - Oosterhout 2 1-3, RWB 2 -
Desk 3 1-1.
Stand: RKDVC 3 13-26, GSBW 2 13-24, Noad
2 12-21, RKTW 2 13-21, VOAB 2 13-20,
Goes 2 12-19, Jong Brabant 2 11-18, Ooster
hout 2 11-17, Desk 3 13-14, Baardwijk 2
12-12, TSC 3 12-10, RWB 2 11-5.
2-0, SSS
Vierde klasse B: DIA - Unitas'30 3-4, Rimboe
- Smerdiek 1-3, Barca - Vrederust 5-0, Chrislan
dia - SC Stavenisse 1-0, SPS - Rillandia 2-3,
Beek Vooruit - DVO'60 3-1.
Derde klasse A: Aardenburg - SC Kruisland
0-5, Hoeven - Internos 1-1, Victoria'03 -
HW'24 1-2, Virtus - Cluzona 3-0, Hontenisse -
Alliance 3-5, Unitas'30 - Rood Wit W. 0-0, Phi-
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse A: VIOD - Odysseus '91
- Heerenveen 1-5.
Oranje Nassau
Heerenveen
Odysseus '91
Viod
Be Quick '28
SSS
Barendrecht
RWH
Ter Leede 2
SteDoCo
Oostkapelle
HTC
Derde klasse D: Marjola Girls-Gilze 3-2, Bavel
2-Berkdijk 3-3, SC 't Zand 2-TSW Merlijn 6-0,
Zundert-Viola 2-1, Hilvaria-Terneuzen 1-0,
WDS'19-De Fendert 2-0. Stand: WDS'19
13-39, Hilvaria 13-29, Bavel 2 13-28, SC 't
Zand 2 13-27, Marjola Girls 13-21, Viola
13-14, Gilze 13-13, Zundert 13-12, De Fen
dert 13-10, Berkdijk 12-9, TSW Merlijn 13-9,
Terneuzen 12-7.
Kijk voor de uitslagen van de hoogstspelen-
de jeugdteams op
www.pzc.nl/sportuitslagen
12 10
1
1
31
40- 18
11
8
2
1
26
33- 10
11
6
1
4
19
29- 22
12
5
4
3
19
25- 19
12
5
3
4
18
17- 20
12
5
2
5
17
33- 30
12
5
2
5
17
31 - 30
10
4
2
4
14
17- 23
12
2
4
6
10
19- 28
11
1
6
4
9
16- 22
11
2
2
7
8
20- 36
12
1
1
10
4
15- 37