rt 4 Patrijzen laat Steen in slotfase ontsnappen Luctor'88 blijft knap overeind bij Philippine SPORT 33 Uitduels liggen Terneuzen niet voorval was scheidsrechter Brug geling ontgaan en dus kon hij niet zoveel met de protesten van de thuisclub. „Iedereen heeft het nu over die goal", zei Eikenhout, die ook nog verhaal haalde bij de arbiter. „Maar er gingen de nodi ge fouten van ons aan vooraf. Het was gewoon heel matig bij ons in die eerste helft." Vlak voor rust tilde Remco Felius na een prachtige aanval via Nicky van Merrienboer (onderschep ping op het middenveld), Morad Bobouh en Len Eversdijk de score naar 0-3. In het tweede bedrijf was de amusementswaarde bedui dend minder, al deden de grens rechters van beide clubs ook nu weer amechtige pogingen om door middel van onterechte vlag- signalen het vuurtje op te stoken. Het werd op den duur zo erg dat scheidsrechter Bruggeling zijn 'as sistenten' volledig negeerde. RCS werd na rust wel terugge drongen, zeker toen Geraldi Geer- man (bal wegtrappen) zijn twee de gele kaart kreeg. Zeelandia Middelburg pompte de ballen hoog voor de pot, bracht een extra aanvaller in (Dennis Kovace- vic), maar het spel was te voor spelbaar, De wonderschone tref fer van Alberto Conde Morgado (omhaal) viel te laat om er nog een echt spannende wedstrijd van te maken, ook al omdat doel man Tim Blind enkele keren red de. „Vorig seizoen hadden we een heel goede eerste seizoenshelft en een slechte tweede", zei RCS-trai- ner Romeo van Aerde. „Hopelijk is het nu andersom." RCS verliet door de overwinning de laatste plaats en ging met een positief gevoel de winterstop in. Van Aerde: „We zijn aan een goe de reeks bezig en hopelijk kun nen we dat in de tweede competi tiehelft doortrekken. Het is een leuke en jonge groep, die nog wel veel coaching nodig heeft. Daar om ben ik ook zo nadrukkelijk langs de kant aanwezig." Vierde, klasse A Patrijzen-Steen 2-2: Alles leek in kannen en kruiken voor Patrijzen. In de 52e minuut opende Jeroen Weststrate de score. Vijf minuten later schoot Nick van Craenen- broeck opnieuw raak voor Patrij zen. De wedstrijd kantelde zo'n twintig minuten voor tijd. Serge Merckx benutte een strafschop. Steen ging alles-of-niets spelen om de gelijkmaker te forceren. Piet van Looy zorgde in de 89e mi nuut voor de 2-2. Oostburg-Jong Ambon 3-0: Na de rode kaart op slag van rust voor Jong Ambon-speler Tjaka Pentury, was de wedstrijd ge speeld. De thuisploeg was al door Davy Maes en Mamadouba Gueye (strafschop) op voorsprong gezet. Na een uur spelen zorgde Davy Maes, die ook bij de verkregen strafschop betrokken was, voor de 3-0-eindstand. Clinge-Schoondijke 1-3: Schoon dijke bewees dat voetbal heel simpel kan zijn. De ploeg kreeg drie kansen en schoot ze alle drie binnen. Een foute terugspeelbal aan Clinge-zijde leidde de 0-1 van Nouredina Zaha in. Tien minuten na de rust kopte Giel-Jan de Neve raak: 0-2. Pas in de 70e minuut zette Clinge één van de kansen om in een doelpunt. Marnix van Sonsbeek was trefzeker. Tien mi nuten voor tijd maakte Andrew Wesbeeke aan alle hoop een ein de. Hij scoorde de 1-3. Breskens-Sluiskil 4-0: Het was eenrichtingsverkeer in Breskens. Tweemaal Johnny de Jaeger en één keer Kjeld Verschoore zorgden voor de 3-0-russtand. De enige goal na de pauze viel in de 70e minuut. Op aangeven van de Niels Gouka (16) maakte Meivin Boone de 4-0. RIA W.-Koewacht 4-1: Of het nou door het ontslag van Arjo den Dekker komt of niet, sinds zijn afwezigheid heeft RIA W. al le wedstrijden gewonnen. Jorden Takkidine zorgde met een prachti ge omhaal voor de openingstref fer: 1-0. Twee minuten later stond het alweer gelijk door Jeffrey Kox. Na een uur spelen counterde Can Kiran RIA W. naar 2-1. Soufian Doorns maakte de andere twee treffers voor de thuisploeg. 1\is- sendoor schoot Koewacht-doel man Jelle Bonte nog een straf schop tegen de touwen. Biervliet-Zeeland Sport 1-3: In de rust bracht Zeeland Sport een aantal snelle mensen in de voorhoede. Toch kwam Biervliet op 1-0 door Derek de Booij. Vanaf dat moment kwamen de Zeeuws-Vlamingen niet meer on der de druk van de bezoekers uit. Azdine Boufrahi, Arnoud Stok en Wouter van Belzen scoorden ver volgens voor de Vlissingers. Vogelwaarde-Groede 3-1: In een gelijk opgaande wedstrijd opende Michael de Nijs de score. Twee minuten later trok Maxim Wille de stand gelijk. Rick Moens maakte uit een rebound de 2-1. Dylan van Hout passeerde in de 88e minuut twee man, waarna hij vervolgens de 3-1 maakte. Vierde klasse B Steenbergen-Vosmeer 4-2: Steen bergen speelde niet haar beste wedstrijd, waardoor Vosmeer bij kon blijven. Uit een strafschop van Jeffrey Kruf kwam Vosmeer nog terug tot 2-1, maar voor rust was de wedstrijd al gespeeld: 4-1. Na de pauze zorgde Joshua van Willigen voor de 4-2. Philippine-Luctor'88 0-0: Luc tor'88 stond gehavend aan de start in de wedstrijd tegen Philip pine. De thuisploeg kreeg een aan tal spaarzame mogelijkheden, maar de Zuid-Bevelandse muur kon niet omver worden getrok ken. Randy Lauret was er het dichtste bij. Hij schampte in de eerste helft de buitenkant van de paal. Luctor'88 zette hier niets te genover. Bijkomende tegenvaller voor Phi lippine was het uitvallen van Nick Claassen. Hij kwam ver keerd op zijn arm terecht en moest direct naar het ziekenhuis. Onderzoek zal de exacte aard van zijn blessure moeten uitwijzen. Victoria'o3-HW'24 1-2: Na een dekkingsfout in de defensie van Victoria'03 kon Evert van de Berg vrij inkoppen. Na de pauze breid de Jari Vyaene uit: 2-0. Tien minu ten voor tijd deed Jerom Hermus nog wat terug. Hontenisse-Alliance 3-5: Allian ce ging met een 4-0-voorsprong de rust in. Wesley Smits scoorde driemaal, Anwar Tarfit eenmaal. In de tweede helft vond Smits nogmaals het net. Alliance nam wat gas terug en daardoor kon Hontenisse nog driemaal scoren: twee keer Tom Rijk en eenmaal Kris van Meele. Aardenburg-Kruisland 0-5: Aar denburg had geen antwoord op het fysieke spel van Kruisland. De ploeg scoorde vijf keer. Aarden burg miste, zoals al vaker dit sei zoen, een aantal doelrijpe moge lijkheden. De wedstrijd werd ge floten door de busschauffeur van Kruisland. BREDA - Uitwedstrijden zijn deze weken niet aan Terneuzen be steed. Nadat de zondag-tweede klasser eerder nederlagen leed te gen Unitas (2-0) en SC 't Zand (1-0), was er gisteren ook verlies tegen Jeka: 2-0. .Jeka kwam al vroeg op voor sprong door een doelpunt van Me- rijn Notenboom, maar daarna knokte Terneuzen zich terug in de wedstrijd. Dat resulteerde in drie opgelegde kansen. Bij de eer ste schoot Bart van den Hemel te gen de lat, bij de tweede en derde slaagden Timon van der Hooft en Hasan Basagnac er niet in om vrij voor doel de keeper van de thuisclub te verschalken. Na de hervatting zakte Terneuzen steeds verder weg. In de 59e mi nuut sloeg Jeka nog eens toe en werd het 2-0 door Koen Verr haaren. MAANDAG 16 DECEMBER 2013 I Jerfey Booij (rechts) probeert met een kopbal voor gevaar te zorgen in de derby tegen RCS. Doelman Tim Blind van RCS ziet de bal naast het doel belan den. fojo Ruben Oreel door Len Wolters MIDDELBURC - Patrijzen heeft een goede kans laten liggen om dichter bij koploper Clinge te komen in de vierde klasse A van het zondagvoet bal. Clinge verloor van Schoondijke en Oostburg zette Jong Ambon met 3-0-opzij. In het degradatie duel tussen Vogelwaarde en Groe- de trok de thuisploeg aan het lang ste eind. door Len Wolters MIDDELBURC - In de derde klasse A van het zondagvoetbal heeft Luc tor'88 knap stand gehouden bij Phi lippine: 0-0. Koploper HW'24 liep twee punten uit op naaste achter volger Unitas'30. De Hulstenaren wonnen met 1 -2 bij Victoria'03, ter wijl Unitas'30 niet verder kwam dan een gelijkspel bij Rood Wit W.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33