Familieberichten wikookop friensenllnq.nl Lauw Poley ~Laurus Pieter~ Hansweert t Goes 13-5-1936 14-12-2013 J. Kok De Specht Regen, regen, niets dan regen zei de Specht en zuchtte diep kijkend naar het hemelwater dat maar naar beneden liep van de bladeren op de takken van de takken op de stam tot het rissel russel rasseI bij de dikke wortels kwam. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootvader Theo Tuenter echtgenoot van Gerda Tuenter-ten Brinke Hulst: G.|. Tuenter-ten Brinke Hulst: Edgar Tuenter Stephanie en Frederick, Amélie Sophie Ouddorp: joline en Henjo van Twillert-Tuenter Marlon en Corina, Mirre Caroline en Reza Hulst: Marga en Frank Seghers-Tuenter Anne en Frank joline en Sjors Laurens 4561 JE Hulst, 13 december 2013 Marijkestraat 21 De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op donderdag 19 december 2013 om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid van Theo nemen is mogelijk donderdag 19 december van 10.15-10.45 uur- in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in de aula van het crematorium. Vrienden van begin tot eind...Rust zacht lieve Felicia. Rinske Ber van Stevendaal De liefde overheerst En valt niet uit te leggen En zonder woorden heeft men Elkaar zoveel te zeggen. Heden overleed thuis in haar vertrouwde omgeving, omringd door allen die haar lief waren, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Barbara Ulijn-van Beek Bep sinds 9 oktober 1981 weduwe van Johannes Marinus Wilhelmus UIijn Hans Princenhage, t Terneuzen, 5 november 1925 12 december 2013 Sluis: Addy en Magda Ulijn-Michièlsen Terneuzen: Antoon en Leny Ulijn-Wisse Waterlandkerkje: Eduard en Margreet Ulijn-de Groene Terneuzen: Wilna en Joop Korstanje-Ulijn Terneuzen: Netty Ulijn Terneuzen: Ria Ulijn Terneuzen: Jolanda Ulijn Eede: Martien en Anagreeth Ulijn-van Baal Purmerend: Angelina en Hans Boshuisen-Ulijn Klein- en achterkleinkinderen Rodenbachstraat 143,4532 CX Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 18 december om 13.30 uur in de Emmaiis parochiekerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren bij restaurant '"t Vijverhof" Frederik van Eeden straat 2 te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan ons vader, schoonvader, opa en overopa Johannes Matheus Brood Jan echtgenoot van t Wilhelmina Antonia Brood-Vegers partner van t Maria Gilmette de Caluwé in de leeftijd van 95 jaar. Hulst: Bert en Dimphy Brood-Vissers Rob en Ann. Wannes, Farah Mare en Angelique, justin, Vienna, Avalon Breda: Miek en Jeanne Brood-van den Bliek Edwin en Maria, Gregoryk, Yara Bianca en Theo Terneuzen: Annie en t Willy de Feber-Brood Amber en Michel, Megan, Rayan t Terneuzen, 13 december 2013 Correspondentieadres: Glacisweg 32 4561 HG Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 18 december om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Met vertrouwen en geloven kom je elke zorg te boven Angst en twijfel zijn een last Hoop is leven, dat staat vast Toon Zich bewust van zijn naderende einde en volledige aanvaarding hiervan, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve pa, schoonpa en opa Wilfridus Josephus Camillus Beulaert Wilfried weduwnaar van Urena Maria Rosalia Lafeber Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Heikant: Rita en Wim van Leuven-Beulaert Timo 13 december 2013 Correspondentieadres: Schoolstraat 14,4566 AT Heikant De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 17 december om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Theresia van het Kind Jezus, Julianastraat 16 te Heikant, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisge\>ing heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dahk je voor wat je hebt gedaan." Alina Maria Temmerman-Mercy 2 2 maandag 16 december 2013 De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, r^é voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Met verdriet in ons hart, geven wij u kennis dat tot op het laatst toe moedig en meelevend is overleden, onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Yerseke: J. Poley E. Poley-van Iwaarden Marknesse: Joh. Poley T. Poley-Westveer Kruiningen: M. P. Salomé-Poley J. Salomé Kruiningen: P. Poley M.J. Poley-van Driel Dordrecht: A. Maas-Poley M. Maas Apeldoorn: P. M. Kok-Poley Hansweert: H.C. Poley M.J. Poley-de Kok Kapelle: I.J. van Liere-Poley A. van Liere Neven en nichten Correspondentieadres: Dijkstraat 1,4417 BA Hansweert Er is gelegenheid om van Lauw afscheid te nemen op dinsdag 17 december van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 18 december om 12.30 uur in de Hervormde kerk, Dijkstraat 12 te Hansweert. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren vanaf 15.15 uur in dorpshuis Kaj Munk, Schoolstaat 5 te Hansweert. Onze dank gaat uit naar longarts dr. E.H.D. Keizer voor de goede zorgen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wisch 10-5-1932 Hulst, 13-12-2013 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons clublid Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Biljartvereniging BV de Kastanje Na een lang en veelbewogen leven is onze oma en overgrootoma rustig ingeslapen weduwe van Miel Temmerman 23 mei 1926 14 december 2013 te Sint Jan in Eremo te Oostburg Hoofdplaat: Gusta en Eddy t Scherbeijn-Temmerman, Leo Ducheine Erwin en Wilianne, Björn, Tirza Rudy en Bianca, Romy, Indy Schoondijke: Jan Temmerman Peggy en Marco, Kaylee, Bo, Daimy Davy, Dylano Correspondentieadres: Pastoor J.A.M. van den Muijssenbergstraat 29 4513 AT Hoofdplaat U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van oma op woensdag 18 december van 19.15 tot 19.45 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 20 december om 11.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22