r uitstapen.nl €59,50 €29,50 Dromen in de duinen Theater topper in Twente 8 I banen 2 dagen pure ontspanning bij Bergen aan Zee Slechts 3 dagen cultuur in Van der Valk Theaterhotel 7,50 extra korting! II I f i Adviesprijs Lezersprijs €47,50 €29,50 Adviesprijs Lezersprijs €106,50 €59,50 Boek nu deze lezersreis pzQ.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Bereik uw doelgroep Slechts per persoon zaterdag 14 december 2013 per persoon In het vrolijke kusthotel Blooming Bergen geniet u twee dagen van aangename rust en comfort in een natuurrijke omgeving. Dit geliefde viersterreiv hotel biedt luxe, speels design en een fijne wellnessruimte. Laat je verrassen en inspireren tijdens dit ontspannen verblijf! Bij de prijs inbegrepen 1 overnachting in een knusse kamer Een biologisch Frans ontbijtje Vrij gebruik van sauna en whirlpool Toegang tot verwarmd zwembad Gratis WiFi en parkeren 7,50 extra korting! Toneel, dans, musicals, cabaret en concerten... wie van cultuur houdt is bij het Van der Valk Theaterhotel Almelo aan het juiste adres! Na een moqie voorstelling hoeft u niet naar huis te rijden, maar stapt u zo het hotel binnen voor een laatste borrel en heerlijke nachtrust. Bij de prijs inbegrepen 2 overnachtingen in een Luxe Kamer 2xeen live cooking ontbijtbuffet Vrij gebruik van wellness en fitness 2 uur gratis draadloos internet per dag Gratis parkeren o.b.v. beschikbaarheid Gelegen in de duinen van Noord-Holland heeft het hotel een unieke locatie. Na een lange wandeling door de duinen of over het strand is het aangenaam opwarmen in het binnenzwembad met massage- stralen, de sauna en de whirlpool. Voor een culinair diner kunt u terecht in het sfeervolle Restaurant Vigor met zijn mooie houtoven. De hotelkamer beschikt over een speciaal Coco-Mat matras, gevuld met natuurlijke slaapelementen zoals kokos en zeegras. Het Franse ontbijtje met biologische producten biedt een uitstekende start van de tweede dag! De leukste highlights Bezoek het Amsterdam Light Festival Wandelen door de Schoorlse Duinen Uitwaaien op het Noordzeestrand Pittoresk kunstenaarsdorpje Bergen Schaatsen op de ijsbaan in Alkmaar Uw 7,50 vouchercode: LEZERS-1213 Het luxe viersterrenhotel is stijlvol ingericht en voorzien van maar liefst drie restaurants en een gezellige bar. U verblijft in een Luxe Kamer met eigen balkon en ruime badkamer met ligbad en aparte douche. Voor het hotel start de Waterpad wandel route, die u langs de vele interessante bezienswaar digheden en waterrijke natuurgebieden van Almelo leidt. Het wellnesscentrum van het hotel is gratis toegankelijk tijdens uw verblijf. Toe aan inspanning of ontspanning? Met een zwembad, sauna, stoom cabine en fitnessruimte is de keuze aan u! De leukste highlights Bezoek een theatershow, concert of musical Kerstmarkten tijdens Winters Almelo Wandelroute het Waterpad Almelo Bolletje Bakkerijmuseum en Stadsmuseum De Gravenallee met Kasteel Huize Almelo Uw 7,50 vouchercode: LEZERS-1213 Meer informatie en boeken Bent u geïnteresseerd in deze lezersaanbiedingen? Ga dan naar onze webwinkel, www.uitslapen.nl/lezersreis of bel 050 31712 90. Vermeld de vouchercode LEZERS-1213 voor 7,50 extra korting! De prijzen zijn geldig t/m 31 december 2013 en aankomst is mogelijk t/m maart 2014. Prijzen zijn per persoon voor het gehele verblijf, gebaseerd op een tweepersoonsbezetting en excl. administratiekosten 15 per boeking) en evt. toeristenbelasting. PZC Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuws sites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverseTnanieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 01 39995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52