Colofon Familieberichten kükookop m fllensenlinq.nl 1 'oor betaalbar amiiieberichten Pieter Kodde Noach Roelse Uityaartverzorqi Bcrnardus Bruins Gerard Mannaart Maria Jacomina Scheele - Scheele Rie Jacobus de Voogd Hans Bónsma Pieter Schoe Piet Jacobus Marinus Otte Catharina Willemse - Jakobsen Jan Wondergem DE VLIEGER Janneke den Besten Ditsy den Besten De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde websii MAREA UITVAART zaterdag 14 decèmber 2013 I 43 We missen je... De vele kaarten, bloemen, warme woorden en uw aanwezig heid bij het afscheid van mijn man, onze vader en opa -Ben- hebben ons ontroerd en waren voor ons een troost. Daar willen wij u via deze advertentie hartelijk voor bedanken. Het is een fijne gedachte dat hij in zijn leven veel voor mensen heeft betekend. Lies Bruins-Franse Miriam fos Regien Erik en kleinkinderen Goes, december 2013 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Lies Mannaart-de Munter Miranda Lianne en Ed Patricia en Salomon en kleinkinderen December 2013 De vele kaarten, telefoontjes en hartverwarmende belangstelling die wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi hebben ons goed gedaan en zijn een grote steun voor ons. Wij willen u met deze advertentie hartelijk danken voor al uw medeleven in welke vorm dan ook. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Oostburg, december 2013 Voor altijd in ons hart. Tannetje Hendrika Bauer-van den Berge Een warmer en mooier afscheid hadden wij ons niet kunnen wensen. Alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook en de belangstelling bij de afscheidsdienst zijn voor ons een grote troost. Wij hebben weer eens ervaren hoe geliefd onze moeder en oma was. Hiervoor willen wij iedereen dan ook hartelijk bedanken. Corry en Herman Sul-Zoeteweij Jos Bauer en Els Abelskamp Marieëtte de Kort Adrie en Matty Bauer-Veerhoek Klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, december 2013 Zoveel aandacht Zoveel kaartjes Zoveel liefde rondom het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Allen hartelijk dank hiervoor. Het heeft ons heel goed gedaan. Neeltje Kodde-Lievense Wim en Suzan de Looff-Kodde Marieke en Ramon. Robbert en Daniëlle Westkapelle, december 2013 Afscheid nemen valt zwaar. We zullen hem blijven missen, mijn lieve man, onze pa en opa Het hartverwarmend medeleven zowel tijdens zijn ziekte als na zijn overlijden was voor ons een grote steun. Hartelijk dank voor de woorden van troost, kaarten, bloemen en giften voor KWF kankerbestrijding. Dit maakt het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Het is fijn te weten dat Ko zoveel betekend heeft voor velen. Met heel veel dank. Nel, kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2013 De enorme belangstelling, bloemen en vele lieve kaartjes tijdens de ziekte en uitvaart van nemen het verdriet niet weg. Het geeft ons wel troost te weten dat Hans in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Onze dank voor uw steun en vriendschap. Clazien Hans-Jan Ellen Heieen Piet Frank Karen Matthijs Iris Wij willen u hartelijk bedanken voor de grote belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa. Dit is voor ons een grote steun en troost. W. Schoe - van Saane Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, decemb,er 2013 Aan allen die tijdens het ziekbed, het overlijden en de crematie van mijn lieve man, onze vader en opa -Ko- hun liefdevolle belangstelling en steun aan ons hebben betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Addie Otte-Dommisse Mamix en Marianne Kevin Lindsey Miranda en Anton Romy Nick Nieuwdorp, december 2013 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder In het bijzonder willen wij onze dank uitspreken aan dokter de Kuyper met zijn team en de medewerkers van Zorgstroom, afdeling Arnemuiden voor de goede zorgen. H. Willemse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Arnemuiden, december 2013. Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling en steun na het overlijden van mijn lieve man en vader Plona Roelse - Cijsouw Peter Roelse Westkapelle, december 2013 Een woord, een gebaar, een kaart. Het doet ie goed, wanneer je iemand die je liefheot missen moet. Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de vele reacties die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Leny Wondergem - Kinderen en kleinki - de Kam kleinkinderen Middelburg, december 201 3 UITVAARTZORG Schouwen-Duiveiand HlpP' Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitwaartdevlieger.nl 0111 402 000 wwwv.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg olt "Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43