Familieberichten kükookop nil9nsenLinq.nL Leen de Bil Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. In zijn vertrouwde omgeving is rustig ingeslapen mijn lieve echtgenoot, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Bernardus Macharius van Stevendaal Ber -iV Hengstdijk. 27-5-1935 Kloosterzande. 12-12-2013 echtgenoot van Stella Maria de Jonghe Kloosterzande: S.M. van Stevendaal-de Jonghe Kloosterzande: Patrick en Nadia van Stevendaal-van Pelt Vicky Veronique en Niki Kloosterzande: Diana en Jos de Kever-van Stevendaal Sharene 4587 CB Kloosterzande. 12 december 2013 Cloosterstraat 43 - De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 17 december 2013 om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, Groenendijk 44 te Kloosterzande. waarna we hem begeleiden naar zijn laafste rustplaats op de R.K.- begraafplaats aldaar. Afscheid nemen van Ber is mogelijk maandag 16 december van 19.00 - 19.30 uur in familiekamer 1, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Dank aan afd. nierdialyse te Terneuzen, thuiszorg, taxi de Smet en Dr. van de Bergh voor alle goede zorg, steun en begeleiding. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Lieve Opa V We zijn blij dat we zo n -leuke, lieve en zorgzame opa hebben gehad. We gaan je nooit vergeten. Rust zacht. Liefs van je kleindochters Vicky, Veronique, Sharene V Het kan zijn dat de golven ons overspoelen, ook al zijn we verzwakt door de tijd. We zijn gesterkt in moed en liefde. Nooit opgeven, nooit vergeten... Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten Felicia Bauwens-Carnes echtgenote van Stan Bauwens Antwerpen, 5 juni 1958 t Sluiskil, 12 december 2013 Sluiskil: Stan Tilburg: Raynor en Kathy Antwerpen: Fedora en Louis Antwerpen: Marina Antwerpen: Ray en Riehelle Vogelwaarde: Ron en Claudia Neven en nichten Landstraat 24,4541 GC Sluiskil De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 19 december om 14.00 uur in de aula van het cremato rium. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgex'ing heeft onh'angen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Felicia Onze uitstapjes en bezoekjes zullen nooit meer hetzelfde zijn Veel liefs van Ryanne, Ineke en Anita Lieve Felicia Bedankt voor de vriendschap die wij altijd zullen blijven koesteren in ons hart Veel liefs Reliseen Ryanne Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer |an Nijssen Na een korte ziekte is Jan op te jonge leeftijd heengegaan. Samen met zijn echtgenote zijn zij reeds jarenlang lid van de Ondernemersvereniging Willem Beukelszoon. Daarnaast is |an jarenlang een gewaardeerd lid geweest van het Dagelijks Bestuur van onze vereniging. Wij wensen Hanny. kinderen en kleinkinderen sterkte met dit grote verlies. Leden en Bestuur Ondernemersvereniging Willem Beukelszoon Biervliet Jacob van der Graaff Jaap --- Zó geliefd Zó gemist Zó dierbaar in herinnering Bedankt voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, trotse opa en opa trein Corrie de Bil-Feijtel kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kerkwerve, december 2013 Janny Zoeteweij-Meulblok Adriaan Nagelkerke Dingenis (Dies) Karelse 3 mei 1934 -1 23 november 2013 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van Dies wil ik u mede namens kinderen en kleinkinderen hartelijk bedanken. Dank voor uw kaarten, telefoontjes, e-mails en aanwezig heid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd mijn man. onze Pa en Opa was en hoe hij gewaardeerd werd. Namens ons allemaal met vriendelijke groet. Joke Karelse-Goddijn Voor de vele blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geliefde en zeer zorgzame vader en opa Pieter Marinus Riedijk zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan om te ervaren dat Piet niet alleen voor ons, maar ook voor vele anderen veel heeft betekend. A.A. Riedijk-op 't Hof Kinderen en kleinkinderen Yerseke, december 2013 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van onze lieve moeder en oma Willy Goeree-van de Guchte heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen December 2013 ■4 2 zaterdag 14 december 2013 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa betuigen wij onze welgemeende dank. Neel van der Graaff - van Belzen kinderen en kleinkinderen Arnémuiden, december 2013 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een BIJZONDER MENS Wij danken een ieder die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, bloemen, telefoontjes, brieven, kaarten en aanwezigheid bij de begrafenis hier uiting aan heeft gegeven. Schore: Rinus Zoeteweij Hansweert: Bas 8i Dorien Zoeteweij Jeffrey Ricardo Estrella Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als het woord samen uit je leven verdwenen is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa het heeft ons erg goed gedaan. Lien Nagelkerke, kinderen en kleinkinderen. 's Heerenhoek, december 2013.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42