Familieberichten JuulEum üysrJailafi (H9nsenlinq.nl SDüraf Jasper Flipse Aartje Flipse - Kant 41 zaterdag 14 december 2013 kijk ook op Reinder geboren op 6 december 2013 zoon van Daniël Doeze Jager en Karin Doeze Jager - de Smit en broertje van Hidde Opijnen (Betuwe) Pieten Ingrid Slabbekoorn-ucin Liere Hiep Hiep Hoera! Merien en Ilse van Loo vieren van 40 jaar Wij wen super Bouw en Nicole Jikke, Michel en kids Jij als helder stralend licht in eeuwigheid Nu weer vrijheid zonder strijd De liefde blijft "wij zijn deel van een zinderend geheel Ik ga en kom terug" Mirre Tuinstra Mirre overleed op 67 jarige leeftijd 12 december 2013 San Wepster Familie Tuinstra Alexandra, Lex Wepster Wij willen elkaar ontmoeten, rondom Mirre, op vrijdag 20 december om 11.00 uur in de Kleine Kerk. Kapellestraat 27 te Veere, gevolgd door de begrafenis om 13.30 uur op de begraafplaats te Nieuw- en St. joosland. Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Dalebout - van Strien -lo wed uwe van Marcelis Dalebout t 3999 Nieuwerkerk, 27 maart 1922 f Zierikzee, 12 december 2013 Uit aller naam: Maartje Roks-Dalebout Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Hoge Kerkstraat 19 4306 CC Nieuwerkerk De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal woensdag 18 december om 13.30 uur gehouden worden in de Johanneskerk van de Protestantse Gemeente, aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt-3". Geen bezoek aan huis Langs deze weg willen wij namens onze moeder iedereen van Allévo "Thuiszorg", "Duinoord" en "Cornelia" bedanken voor de goede en lieve verzorging. kinderen Dalebout Hannie Frijns-Eversdijk Johanna Maria Lieve Hannie, Van kabouterbroodjes tot de meest heerlijke bowl ooit! Altijd een gulle lach en een gevoel van welkom zijn. Bedankt en rust zacht. Janca en Marissa Ik sluit mijn ogen en ik hoor een stem maar als ik m'n ogen open zie ik niemand Voor ieder ander zou dat het ruisen van de zee geweest zijn maar voor mij was jij het die zei: jij bent niet alleen want ik ben altijd bij je Met onuitsprekelijk verdriet, maar dankbaar dat wij haar zolang mochten behouden, laten wij u weten dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, groot- en overgrootmoeder Pannetje Otte-Koole - Tannie - weduwe van Jacob Otte in de leeftijd van 83 jaar. Ineke en Manfred Knut-Otte Marcel en Talitha Kian, Yara Jordy 12 december 2013 Correspondentieadres: Rosenburglaan 220,4385 JM Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Reetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. De blik in je ogen deed ons vaak zeer, de man van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we: Dank je wel voor wat je hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Pieter Rijk - Piet - echtgenoot van Addy Rijk - Buijsrogge 4- 7 7 mei 1931 - fJ2 december 2013 Lewedorp: A.J. Rijk-Buijsrogge Heinkenszand: Marjon en Piet Hoondert-Rijk Joyce en André Thessa en Pim Lewedorp: lohan en Agaath Rijk-de Hamer lordi, Milan, Senna 's-Heer Arendskerke: Ronny en lolanda Rijk-v.d. Made Lisa, Joost Burg. Lewestraat 14 4456 AH Lewedorp De crematieplechtigheid, wordt gehouden op dinsdag 17 december om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Koriander te Heinkenszand, met name Koriander 17, voorde liefdevolle verzorging. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontx'angen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Samen met Riekiega ik nu onze verdere reis voortzetten zonder aardse belemmeringen In alle rust is vredig ingeslapen onze pa en opa Carlos Cuelenaere weduwnaar van Riekie Koekkoek A Biervliet,21 -6-1929 tHulst, 12-12-2013 Voorburg: Rob en Lenneke, Sammy Nieuwstadt: Astrid. Alwin, Thomas Carlos is opgebaard in familiekamer 2. Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag en zondag van 15.00- 17.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 16 december 2013 om 13.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truflïnoweg 2 te Hulst, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats bij Riekie op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Speciale dank en waardering gaat uit naar het verzorgend personeel van De Blaauwe Hoeve. Correspondentie adres: Truflinoweg 302,4561 NT Hulst. 17 december 1963 17 december 2013 Op 17 december 2013 hopen onze ouders Wilt u hen feliciteren met dit gouden jubileum, dan bent u van harte welkom op zaterdag 21 december tussen 15.00 uur en 17.30 uur in "de Goederenloods", Stephensonweg 9 te Goes Jan Jolanda, John Jopie, Bram Ellen Brederodestraat 36 - 4481 AE Kloetinge Op 20 december d.v. willen wij dankbaar gedenken, dat we 50 jaar getrouwd mogen zijn. Wij vieren dat met kinderen, kleinkinderen en familie. Jac. v. Beierenstraat 23 4472 BA 's-Heer Hendrikskinderen y Haar kenmerkende positieve instelling, doorzettingsvermogen en flair hebben niet kunnen voorkomen dat we nu al afscheid hebben moeten nemen van onze lieve en zorgzame Kapelle 6 augustus 1942 Goes 12 december 2013 Goes: J. N. H. A. Frijns Amsterdam: Esther Goirle: Marjolijn Patrick Berend, Joost Amsterdam: Wouter Kapelle: Adrie Eversdijk Pauwenhof 17, 4461 SC Goes Voor de goede en warme zorg bedanken we dokter Schruer en Anneke. Ellen, Margreet en Martien van Zorgmaatschap Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41