HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? SweetJccJ ^SPECTACULAIRE AANBIEDINGEN1 Koningstraat 2,4461 AW Goes Tristan straalt weer 'Ik heb geen lasc van hoogtevrees! Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl De kracht van een lach Kerst Thuismenu 2013 S ©sweetdealzeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland Warm je deze winter aan de gezelligheid van Landgoed Zonheuvel op de Utrechtse Heuvelrug, nu 3 dagen met ontbijt en welkomstdrankje nu 119,- voor 2 personen NU 119, bespaar 40' Leesbril met magneet. Praktisch én nooit meer je bril kwijt. Nu 8,95 inclusief verzendkosten W @sweetdealnl f facebook.com/sweetdeal.nl Thuismenu 4 gangen 24,50 p.p. www.catering-schouwen.nl KIJK EERST OP De Fiets is een ouderwets gezellig café, maar met moderne ideeën. Je hebt de keuze uit verschillende schotels, geserveerd met diverse sausjes, verse frites en garnituur. Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Het landgoed ligt midden in de Doomse bossen. Het beschikt over 110 hotel kamers, een sauna, Uirks stoombad (beide tegen betaling), restaurant, bar en het kijkt uit op kasteel Maarten Maartenshuis. JM 14.12.13 De bril is gemakkelijk op te zetten aan de voorzijde van je gezicht. Niet aan het lezen? Dan kun je de ril om je nek laten hangen. Verkrijgbare sterktes: 1,1,5,2,2,5,3 en 3,5 Moeder van Tristan 14.12.13 fc4»tlto.Mzie„4e„ ió Geniet van een vlees- of visschotel 'Filets Speciaal' voor 2 personen bij Grandcafé de Fiets Gastronomisch genieten in eigen huis Kerst Buffet voor Thuis Verkrijgbaar in de Verkrijgbaar in de Natuurlijk heeft blindheid vooral nadelen. Innovatieve hulpmiddelen zijn hard nodig. Zoals een app met audionavigatie, waarmee blinden en slechtzienden zelfstandig de natuur in kunnen. Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steunBartimeus.nl Éénmalig Dit Thuismenu bestaat uit 4 gangen, waarmee u uw gasten zult verbazen! Visbuffet Schouwen 15,50p.p. Mooie rijkelijk gevulde zalmsalade Krabsalade, gegarneerd met bieslook Hollandse garnaaltjes met cocktailsaus. Gerookte zalm, gegarneerd met kappertjes Gerookte paling met verse dille Gerookte forel met limoen Versgebakken kibbeling Zeeuwse mosseltjes in 't zuur Gevulde scharreleitjes. Ook hebben wij bijpassende wijnen per fles voor u geselecteerd. Kijk voor het menu op onze site: Breedveld 3,4316 BA Zonemaire Tel. 0111-402932 Combinatiebuffet Schouwen 14,95 p.p. Combinatie van vis- en vleesgerechten, samengesteld uit bovenstaande buffetten. TE KOOP VANAF TE KOOPVANAF bartiméus sonneheerdt y VERENIGING zaterdag 14 december 2013 De chefkok van d' Ouwe Smisse heeft ook voor thuis een heerlijk biologisch kerstmenu samen gesteld, zo uitgewerkt dat u alleen nog een laat ste handeling hoeft uit te voeren. Vleesbuff'et Schouwen €13,50 p.p Heerlijke rundvleessalade met passend garnituur De klassieke "Waldorfsalade" Kip-kerriesalade met appel, ui en verse ananas Lichtzoet gemarineerde drumsticks Luchtgedroogde "Prosciutto de Parma" Boerenham met asperges Veenbessenpaté Gevulde scharreleitjes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16