Colofon fDensQnlinq.nl Familieberichten aiiiüimiJi amüieberichten We missen je. De vele kaarten, bloemen, warme woorden en uw aanwezig heid bij het afscheid van mijn man, onze vaderen opa Bernardus Bruins -Ben hebben ons ontroerd en waren voor ons een troost. Daar willen wij u via deze advertentie hartelijk voor bedanken. Het is een fijne gedachte dat hij in zijn leven veel voor mensen heeft betekend. Lies Bruins-Franse Miriam fos Regien Erik en kleinkinderen Goes, december 2013 Maria Jacomina Scheele - Scheele Rie Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn opa Henk Dieleman Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Sarien Dieleman-Tollenaar Jacko en Hannet Tannetje Hendrika Bauer-van den Berge Een warmer en mooier afscheid hadden wij ons niet kunnen wensen. Alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook en de belangstelling bij de afscheidsdienst zijn voor ons een grote troost. Wij hebben weer eens ervaren hoe geliefd onze moeder en oma was. Hiervoor willen wij iedereen dan ook hartelijk bedanken. Corry en Herman Sul-Zoeteweij Jos Bauer en Ëls Abelskamp Marieëtte de Kort Adrie en Matty Bauer-Veerhoek Klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, december 2013 Langs deze weg willen wij u bedanken voor de bloemen, kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Hendrien Visser - Houg Wij zullen haar blijven missen en haar in onze herinnering houden als iemand die bij velen geliefd was. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Terneuzen, december 2013 Aan allen die tijdens het ziekbed, het overlijden en de crematie van mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Marinus Otte -Ko- hun liefdevolle belangstelling en steun aan ons hebben betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Addie Otte-Dommisse Marnix en Marianne Kevin Lindsey Miranda en Anton Romy Nieuwdorp, december 2013 Catharina Willemse - Jakobsen Jan Wondergem Jacob van der Graaff Jaap betuigen wij onze welgemeende dank. Dingenis (Dies) Karelse 3 mei 1934 - f 23 november 2013 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van Dies wil ik u mede namens kinderen en kleinkinderen hartelijk bedanken. Dank voor uw kaarten, telefoontjes, e-mails en aanwezig heid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd mijn man, onze Pa en Opa was en hoe hij gewaardeerd werd. Namens ons allemaal met vriendelijke groet, Joke Karelse-Goddijn Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, vader en opa Cor Lauret Voor de vele blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geliefde en zeer zorgzame vader en opa Pieter Marinus Riedijk zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan om te ervaren dat Piet niet alleen voor ons, maar ook voor vele anderen veel heeft betekend. A.A. Riedijk-op 't Hof Kinderen en kleinkinderen Yerseke, december 2013 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook. na het plotseling overlijden van onze lieve moeder en oma Willy Goeree-van de Guchte heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen December 2013 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Eddie van Goethem Kloosterzande, december 2013 Familie van Goethem TER NAGEDACHTENIS Piet Beun 15-12-2012 15-12-2013 Bedankt Piet, dat ik je zus mocht zijn Bedankt voor je begrip de laatste jaren Bedankt dat je me in vertrouwen nam Bedankt dat je in mij geloofde Bedankt voor je bezorgde telefoontjes Bedankt voor al je goede raad Bedankt voor je gastvrijheid Bedankt voor je dikke knuffel Bedankt dat je zoveel geregeld hebt Bedankt dat je dezelfde twijfels had Bedankt voor je droge humor Bedankt Piet, lieve grote broer, ik mis je. Je zus, Elly Janneke den Besten Ditsy den Besten kijk ook op zaterdag 14 december 2013 I 43 De vele kaarten, telefoontjes en hartverwarmende belangstelling die wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi hebben ons goed gedaan en zijn een grote steun voor ons. Wij willen u met deze advertentie hartelijk danken voor al uw medeleven in welke vorm dan ook. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Oostburg, december 2013 Voor altijd in ons hart. Nick Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder In het bijzonder willen wij onze dank uitspreken aan dokter de Kuyper met zijn team en de medewerkers van Zorgstroom, afdeling Arnemuiden voor de goede zorgen. H. Willemse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Arnemuiden, december 2013. Een woord, een aeb'aar, een kaart. Het doet je aoea, wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Hierbij willen wii iedereen bedanken voor de vele reacties die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa leny Wondergem - de Kam Kinderen en' kleinkinderen Middelburg, december 201 3 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Neel van der Graaff - van Belzen kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, december 2013 en de overweldigende belangstelling bij de crematie maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Nel, Jessica, Martijn, Julie en Evie Terneuzen, december 2013 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (01181 62 33 59 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 119