Woon- en lifestyle App helpt bij inrichten in Ahoy Rotterdam van de badkamer WONEN 47 Voor het realiseren van een droombadkamer is een goede en doordachte planning nodig. Naast de keuken is de badkamer één van de meest complexe ruimtes in huis door tegels, kera miek, kranen, elektra- en water installaties. Omdat het plannen van de badkamer ook een leuke bezigheid is, biedt badkamerspe cialist Hansgrohe de Hansgrohe@home app voor iPad, iPhone en Android smart- phones. Deze toont inrichtings oplossingen in de virtuele badka mer. De app functioneert heel eenvoudig: de gebruiker maakt een foto van de bestaande wasta fel of douche en verwijdert door middel van vegen over het scherm de bestaande kraan of douche. Dan kiest hij uit het ac tuele Hansgrohe assortiment kra nen en douches zijn favoriete product en plaatst deze virtueel op de gewenste plek. Ook bij het bezoeken van showrooms biedt de app informatie over de pro ducten en doorlinks naar Face- book en Twitter om de droom badkamer met anderen te kun nen delen. In Ahoy Rotterdam is komend weekeinde en maandag nog de woon- en lifestylebeurs Excellent Wonen Leven. Op de 20.000 m* grote beursvloer gaat het om exclusiviteit, klasse, kwaliteit en sfeer. Zo'n 250 topbedrijven, die meer dan bekend zijn met luxe en vak manschap, tonen alles op het ge bied van wonen, interieur, exteri eur en gezondheid. Tot de vele spraakmakende eye catchers die te bewonderen zijn, behoren onder andere de unieke designwoningen die exclusief voor deze beurs zijn samenge steld. Topwoondesigners en -be drijven zorgen ieder, samen met hun eigen team van specialisten uit de woon- en tuinwereld, op hun eigen kenmerkende wijze voor prachtige en inspirerende de signwoningen. De woningen heb ben een gezamenlijke waarde van één miljoen euro. Naast al dit moois zijn interieurar chitecten Eric Kant en Marcel Wolterinck met hun vakbekwa me teams aanwezig om de bezoe kers ieder vanuit hun eigen exper tise te woord te staan. P3 VRIJDAG 13 DECEMBER 2013 Schuttersweide 11, Westdorpe Object: 2-onder-1-kapwoning Vraagprijs: 259.750,- euro k.k Bouwjaar: 2002/2003 Woonoppervlakte: 135 m2 Perceeloppervlakte: 314 m2 Voordelen: Het huis is goed onderhouden. In het afgelopen jaar zijn zowel de bin nenkant als de buitenkant geschilderd. Er is geen achterstallig onder houd. Het is ruim, ideaal voor een gezin. De buurt is rustig en kindvrien delijk, met een speeltuin aan het begin van de straat en het bos recht achter de tuin. Nadelen: De achtertuin ligt op het noordoosten. Het huis heeft geen open keuken (al is dat wel mogelijk). De zolder is een open ruimte (wel mogelijkheid tot bouwen van extra slaapkamer). De L-vormige woonkamer heeft een zithoek (foto) en een eethoek. Een gla zen schuifpui bij de eethoek geeft toegang tot de achtertuin. Schuttersweide 11 ligt aan de rand van Westdorpe. Het huis grenst aan de achterzijde aan een natuur/bosperceel van Staatsbosbeheer, foto's Compiet Kemp Makelaars Speciaal voor de beurs ge maakte ontwerpen. Het huis heeft een dichte keuken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47