Winter in Torremolinos Glacier- en Arosa Express 8 dagen RIU All Inclusive 2 excursies €419,-pp Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties All Inclusive Costa del Sol 8-daagse bus- en treinrondreis Speciale lezersprijs Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen of genieten van een Spaanse wijn met een tapa aan de haven. Dat is winter aan de Costa del Sol! U verblijft in Torremolinos. Deze populaire badplaats is een gezellige, aangenaam warme winterbestemming. Het heeft een mooi breed zandstrand, tal van winkels, authentieke tapasrestaurantjes, Hollandse bars en terrasjes. De boulevard komt uit bij de trendy jachthaven van Benalmadena en leent zich prima voor lange wandelingen. De Nederlandse reisleiding neemt u mee op stap. Zo bezoekt u het pittoreske witte dorpje Mijas, met gezellige straatjes, pleinen met ezeltjes, winkels en (tapas)bars. Daarnaast maakt u kennis met Moorse mystiek en Spaanse passie in havenstad Malaga. U kunt er winkelen, een bezoek brengen aan het Picassomuseum, het fort Alcazaba of de kathedraal. De lezersaanbieding is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Mélaga met Transavia in de economy class Luchthavenbelastingen brandstofheffing Retourtransfer luchthaven - accommodatie 7overnachtingen in RIU Costa Lago Verblijf o.b.v. All Inclusive Nederlandse hostess Yt dag Mijas (per bus met hostess) Yi dag Malaga (per bus met hostess) Hotel RIU Costa Lago Torremolinos U verblijft in stijl, in een RIU hotel, geroemd om de goede keuken en service. De ligging is perfect, rustig en slechts ca. 200 meter van het strand van en 400m. van de winkels. Het bruisende centrum van Torremolinos vindt u op ca. 2 kilometer en de bushalte is voor de deur. Het beschikt over comfortabele kamers, bar met regelmatig live muziek, een restaurant en zwembad. Nu vanaf 'Prijs: vanaf €419,-p.p. Prijs is o.b.v. 2 personen in een twee persoonskamer. Prijs is exclusief 2,50 cala miteitenfonds per boeking, eventuele vlucht- toeslagen en reserveringskosten: 20,- per online boekingof 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. De genoemde prijs is een 55+ 'vanafprijs'. Deze is beperkt beschik baar op een aantal vertrekdata. De actuele prijzen per vertrekdatum en vanaf Eindhoven of Rotterdam vindt u in de webwinkel. Vertrek: Donderdag en zaterdag t/m 22 maart 2014. Boek snel en voor 31 december, wantop=op! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken ga naarde webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel0900-8847of langsgaan bij een Arke win kel in de buurt o.v.v. '55+ Wegener Winterzon pakker RIU TorremolinosOp deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. 8-daagse 55+ vliegreis vanaf slechts 419,- p.p. Hollandse gezelligheid met leeftijdgenoten All Inclusive •4* RIU hotel 2 uitstapjes Winterzon Zurkfi •Gruyfcw Dagbeschrijving Zaterdag: Reisdag. We stoppen in Zuid- Duitsland voor een diner en overnachting. Zondag: Martigny. Na aankomst vroeg in de middag kunt u Martiny verkennen. Maandag: Montreux. Bezoek de lange oeverpromenade en ander moois in Montreux. Dinsdag: Glacier Express. Bij deze 'langzaam ste sneltrein ter wereld' is de schoonheid van het landschap van groter belang dan hoe lang we erover doen. Na veel klimmen en dalen passeren we de zogenaamde 'Swiss Grand Canyon', een gebied met witte rotswanden. Vanuit Chur brengt de touringcar u naar het hotel in Tiefencastel, waar we de komende drie nachten verblijven. Woensdag: Davos. Het grootste toeristische kuuroord van Zwitserland is Davos en heeft Ontdek het winterse Zwitserland met de Jong Intra Vakanties. De sfeer van besneeuwde Alpentoppen, één van 's werelds beroemdste treinreizen, de Glacier Express en prachtige excursies zorgen voor een onvergetelijke ervaring. U als lezer boekt deze reis voor 669 p.p., inclusief 30 korting! diverse bezienswaardigheden. Vanuit Davos rijden we naar Klosters en Lenzerheide, een geliefde bestemming vanwege het Laimeer en het berglandschap. Donderdag: Arosa Express. We bezoeken Chur met zijn mooie middeleeuwse centrum en smalle straten met vele winkeltjes. Vanaf hier maken we een tocht met de Arosa Express naar het bergdorpje Arosa. We reizen per trein terug naar Chur om vanaf hier met de touringcar naar het hotel terug te keren. Vrijdag: St. Gallen en Zuid-Duitsland. Na de bezichtiging van de historische stad St. Gallen rijden we naar de beroemde watervallen van Schaffhausen. Daarna naar Duitsland voor het diner en de overnachting. Zaterdag: Terugreis. We sluiten de reisdag af met een warme maaltijd, waarna u naar uw uitstapplaats wordt gebracht. Uw hotels Tijdens deze reis verblijft u in goede midden klasse hotels. In de hotels in Martigny en Tiefencastel is een lift aanwezig. De kamers zijn ten minste voorzien van een bad of douche en toilet. Bij ons inclusief! Een kopje koffie bij vertrek Reis per luxe Comfort Class Touringcar Deskundige chauffeur tevens reisleider Overnachtingen volgens programma 7x Ontbijt en 7x diner Treinreis per Glacier Express van Brig naar Chur Treinreis per Arosa Express van Chur naar Arosa v.v. Excursies zoals omschreven (entreegelden niet inbegrepen) Warme afscheidsmaaltijd Meer informatie en boeken: Ga voor een uitgebreide dagbeschrijving naar onze webwinkel of bel de Jong Intra Vakanties via 0180 - 457 803 o.v.v. de speciale reiscode bech398 Vertrekdatum Adviesprijs Lezersprijs 1 februari 2014 €699,- €669,- 15 februari 2014 €699,- €669,- 22 februari 2014 €699,- €669,- 8 maart 2014 €699,- €669,- Prijzen zijn per persoon. Niet inbegrepen: overige maaltijden, eventuele toeslag eenpersoonskamer 85 p.p., eventuele entreegelden, per boeking reserveringskosten 17,50 en Calamiteitenfonds 2,50. Minimaal aantal deelnemers 18.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41