,'<STSP0(R)TS Van Aerde tekent bij 1 I I I I 34 SPORT Door de blubber in Den Inkelcross WS'92 en Mytilus kruisen degens Kerstrace op de Oosterschelde Geblesseerde verdediger krijgt te horen dat contract bij zondag-hoofdklasser per direct wordt ontbonden. -eteam .0111 4 In Kruiningen kunnen atleten zaterdag alweer voor de 21e keer terecht voor de Den Inkelcross. Het parkoers is dit jaar aangepast. Er is een af wisselend traject over gras-, zand- en houtsnip perpaadjes uitgezet met een aantal verrassingen die je ook bij trails tegenkomt. Inschrijven kan op de dag zelfbij het wedstrijd secretariaat in de kantine van Camping Den In- kel in Kruiningen. De jongste categorie start om 12.30 uur. Om 13.45 uur staat de korte cross (één ronde) op het programma, om 14.25 uur de lange over drie ronden van drie kilometer. De twee hoogst spelende mannenteams in het Zeeuwse volleybal treffen elkaar morgen in Vlissingen. In de derde divisie ontvangt VVS'92 in deze derby Mytilus uit Goes. Beide teams bi vakkeren onderin de derde divisie, waarbij nummer voorlaatst Mytilus wel tegen een gat van tien punten aankijkt met nummer tien WS'92. Mytilus heeft een wedstrijd minder ge- /I speeld. WS'92 heeft dit seizoen al zijn thuiswedstrij den gewonnen en al zijn uitbeurten verloren. Mytilus won nog maar één keer, uit bij hekkensluiter Spivo. De Zeeuwse derby wordt morgen in de Vlissingse sporthal Baskens- burg gespeeld. De aanvang is 16.00 uur. In Colijnsplaat klinkt zaterdag voor de 23e keer het startschot voor de traditionele Kerstrace, een winterzeilwedstrijd op de Oosterschelde. De race is bedoeld voor ORC-IRC en ongeme ten zeilboten. De briefing is om 11.00 uur, een uur later gaan de boten van start. De prijsuitreiking staat ge pland om 19.00 uur. De wedstrijd is georganiseerd door de Yacht- club Colijnsplaat. De Kerstrace was oorspronkelijk een geesteski ndje van zeilvereniging 'de Buiskap' met als doel om met zeilvrienden leuke dingen te organiseren. 23 jaar later is het evenement nog steeds springlevend. informatie van het waterschap SINT-NIKLAAS - Claudio Wende heeft zijn laatste wedstrijd voor Goes gespeeld. De Belgische ver dediger kreeg deze week de mede deling dat de zondag-hoofdklas ser zijn contract per direct wil ontbinden. Wende kreeg het be sluit in een bericht op zijn mobie le telefoon binnen. 'Gezien je vele blessures en daardoor veelvuldige afwezigheid zijn wij tot de conclu sie gekomen om per direct een einde te maken aan onze samen werking', stuurde een lid van de technische commissie hem. De Belg was met stomheid gesla gen. „De club heeft in augustus met mij een contract afgesloten", legt hij uit. „Als ze me nu wegstu ren, kan ik tot de zomer nergens voetballen. Nee, ook niet in Bel gië. Ik respecteer hun besluit, maar ga er wel vanuit dat ze hun MIDDELBURG - Trainer Romeo van Aerde en zondag-tweedeklasser RCS gaan minimaal nog twee sei zoenen samen verder. Ondanks de lage positie op de ranglijst hebben trainer en be stuur vertrouwen in elkaar en in de spelersgroep. Voetbalvereni ging RCS wil investeren in de ei gen jeugd en denkt dat er een goe de lichting spelers aan komt. Marco Groeneveld is ook vol gend seizoen trainer van voetbal vereniging SSV'65. De Goesenaar gaat dan zijn derde jaar in bij de zaterdag-tweedeklasser, die hij eerder ook in het hoofdklassejaar 2005/2006 onder zijn hoede had. Ook Peter Groenewegen blijft een jaar langer als tweede trainer. Trainer Ruud Linders vertrekt aan het eind van dit voetbalsei zoen bij Rillandia. Beide partijen hebben dat besluit in goed onder ling overleg genomen. Linders is aan zijn derde seizoen bezig bij de zaterdag-vierdeklasser. Bevelanders moet ook op zoek naar een nieuwe trainer. De spe lersgroep heeft aangegeven ko mend seizoen niet te willen door gaan met Paulus Poortvliet, de huidige trainer. Poortvliet is aan zijn tweede seizoen bezig bij de zaterdag-vierdeklasser. Hij maakt het lopende seizoen nog wel af bij de club uit Kamperland. Nels Rijvers is volgend seizoen ook hoofdtrainer van Luctor'88 uit Heinkenszand. De oefen- meester heeft zijn contract met de zondag-derdeklasser een jaar verlengd. Rijvers is sinds het sei zoen 2012-2013 trainer van de eer ste selectie van Luctor'88. verplichtingen nakomen. Dat be tekent dus dat ze het bedrag zoals dat in mijn contract staat tot het einde van het seizoen moeten uit betalen. Gebeurt dat niet, dan zal ik stappen ondernemen. Ik heb ge noeg bewijs." Gérard de Nooijer heeft inge stemd met het verzoek van de club. „Hij heeft anderhalve wed strijd voor ons gespeeld en is nog steeds geblesseerd", zegt de trai ner. „Claudio heeft helaas geen enkele waarde voor ons. Ik heb begrepen dat de club de met hem gemaakte afspraken na zal ko men." Wende liep afgelopen zomer in de zoektocht naar een club stage bij FC Dordrecht en Hoek, waar na hij eind augustus bij Goes be landde. Hij maakte op 29 septem ber zijn debuut tegen Dosko en speelde een week later de eerste helft tegen DHC. „Van dat kunst gras daar kreeg ik last van mijn achillespees", vertelt Wende. „Ik heb een keer een week niet ge traind, omdat ik alleen met rust weer fit zou worden. En ik heb ook vaak met pijn getraind." Twee weken geleden kreeg hij na een training een nieuwe terug slag. „Onze verzorger legde, zon der doek eromheen, ijs op mijn achillespees. De volgende och tend was die achillespees hele maal opgezwollen. Het was een brandwond. Ik heb er een foto van gemaakt en die naar Gérard gestuurd. Hij begreep het en ik dacht donderdag (gisteren) weer voor het eerst te trainen." Dat was niet meer nodig. Gérard de Nooijer: „Claudio heeft bij ons, mede door die blessures, nooit het niveau gehaald dat hij haalde tijdens de maanden dat hij stage bij Goes liep. Het was beter om uit elkaar te gaan." De trainer waarschuwde gister avond ook een aantal andere spe lers van Goes. „Er zijn er een paar die op moeten passen. Als we erin willen blijven, hebben we spelers nodig die honderd procent willen en kunnen geven. Zo niet, dan kunnen ze beter vertrekken." huil en snik maar niet wij regelen alles V Kijk voor de volledige agenda op www.pzc.nl/sportagenda k week tips over belangrijke of bijzondere evenementen in de regio. Tips voor de rubriek Hotspo(r)ts kunt u mailen naar sporWpzcnl ZATERDAG 14 DECEMBER Waterschap 17 december vanaf 14.30 uur gesloten Op 17 december Is het waterschap gesloten vanaf 14.30 uur vanwege een personeelsbijeenkomst. Voor dringende gevallen zijn we telefonisch bereikbaar, via 088-2461000 (lokaal tarief). Vaststelling verordeningen Op 14 nov. 2013 zijn de Verordening zuiveringsheffing. Verordening verontreinigingsheffing en Verordening watersysteem heffing en het wijzigingsbesluit van de kostentoedelingsveror- dening watersysteembeheer en wegenbeheer vastgesteld. Deze verordeningen, m.u.v. het wijzigingsbesluit van de Waterscf. i Scheldestromen kostentoedelingsverordening zijn vanaf 1 januari 2014 van kracht en liggen van 17 dec. 2013 t'/m 11 maart 2014 ter inzage op de waterschapskantoren in Middelburg (Kanaalweg 1) en Terneuzen (Kennedylaan 1). Bekendmakingen waterschap Vanaf 1 januari 2014 stopt het waterschap met het publiceren van bekendmakingen in de kranten. Alle bekendmakingen zijn vanaf dan te vinden op onze website www.scheldestromen.nl/ bekendmakingen Meer weten? Uitgebreidere informatie over onderwerpen in deze advertentie vindt u op www.scheldestromen.nl/ waterschapsblad Postadres: Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Bezoekadressen: Kanaalweg 1. 4337 PA Middelburg Kennedylaan 1, 4538 AE Terneuzen 088-2461000 (lokaal tarief) info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl Wende niet meer welkom bij Goes door Barry van der Hooft eichotech or t zlerlkzee WBKH Ma k selekta leketee yeneke middelburg Hsslngen I autoschadeteam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38