GRATIS busreis Dichtbij huis, rochure dat voelt vertrouwd! DELTA BOEK NU SPOT-goedkope JA, ik wil de €489 IEV: Prachtig Devon en Cornwall h Kent, Sussex en Londen Cultureel Engeland en Wales! Van €859 NU VANAF €689 www.pelikaanreizen.nl/busreizen of bel: 088-735 45 25 Hf sè verbindt Het is vrijdag. Met het weekend voor de deur nodigen we graag een paar goede vrienden uit: samen genieten van lekkere hapjes en een goede wijn. Het liefst in de eigen tuin bij de vuurkorf. Als het buiten te koud wordt wacht een warm en gezellig huis. Voor nog meer goeie gesprekken en een lekkere maaltijd. Met elkaar, dat is wat ons bindt. DELTA zorgt voor zorgeloos comfort, ook op vrijdagavond. Comfortabel, betrouwbaar en bereikbaar! Profiteer nu van onze nieuwe, vaste leveringsprijzen voor elektriciteit en gas. Als je leveringsovereenkomst afloopt, ontvang je van ons een nieuw aanbod. Kijk voor alle informatie op www.DELTA.nl/energie reuen Dhr/mvr Naam: Straat: Postcode/plaats Emailadres: Telefoon: Knip deze bon uit en verstuur in een envelop: Pelikaan Reizen, Haveneind 2,4761 BZ Zevenbergen. 1 O-daagse rondreis Zuid-Engeland Stonehenge, Tintagel Castle, St.lves, Windsor Castle Ontdek schitterende tuinen en oude culturen in Zuid- Engeland. Met natuurschoon in Graafschap Devon waaronder Dartmoor Nationaal Park en Cornwall's Trebah Gardens. U ziet Land's End en kan Isle of Wight bezoeken. Inbegrepen: Vervoer per luxe Comfort Class touringcar - Afvaart Hoek van Holland-Harwich met Stenaline - Verblijf 2p binnenhut obv logies - 8 overnachtingen, 2p kamer met bad/ douche toilet - Halfpension - Excursies exclusief entreegelden Vertrek: 13 mei, 3 en 17juni, 22 juli, 12aug,2sept 7-daagse busreis door Zuidoost-Engelahd Canterbury, Sïssirsghurst Castle., tonden, Maak kennis met Brits verleden door imponerende kastelen zoals Windsor en Hever Castle. Bewonder tuinen van Sissinghurst en Sheffield en wandel door Londen en exotisch Brighton. Een ontspannen en gezellige reis! Inbegrepen: Vervoer per luxe Comfort Class touringcar - Overtocht Duinkerken/Calais-Dover vv met DFDS Seaways - 6 overnachtingen, 2p kamer met bad/douche toilet Halfpension - Excursies exclusief entreegelden 7-daagse busreis cr sor Stow-an-the-Workt, Sudeley Castle, Batli, Bwrtord Reis naar paradijselijke tuinen en imponerende kastelen. Met lieflijke dorpjes met sprookjesachtige cottages en vakwerkhuizen. Geniet van glooiende groene heuvels en brede valleien. De tijd lijkt hier stil te hebben gestaan. lnbegrepen:Vervoer per luxe Comfort Class touringcar - Dagovertocht Duinkerken/Calais-Dover vv met DFDS Seaways - 6 overnachtingen, 2p kamer met bad/douche toilet - Halfpension - Excursies exclusief entreegelden Vertrek: 12 S mei, 2 an 30 juni, sept Vertrek: 12 !8f, 2 en 30 juni 1 sept 10-daagse rondreis centraal Groot-Brittannië Oxford, Stratford-upon-Avon, Cambridge, Newmarket Bezoek de prachtige steden Oxford, Chester en Cambridge met de typerende architectuur en cultuur. Reis terug in de tijd van kastelen en middeleeuws Warwick, het 900-jaar oude Rockingham en romantische Penrhyn. Inbegrepen: Vervoer'per luxe Comfort Class touringcar - Afvaart vv Hoek van Holland-Harwich - 8 overnachtingen, 2p kamer met bad/douche toilet - Halfpension - Stads wandelingen - Excursies exclusief entreegelden Vertrek: 13 mei, 3 en 17 juni, 22 juli, 12 aug, 2 sept

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 24