Üv^rJaileii t Familieberichten fllensenlinq.nl Maria Wittemina Hetmendach (Myra) Piet Nederlof Abraham Izaak Telleman Bram Apolonia Jozina Rijk - Leune - Jaap Brasser 'Danga ik_op tot (jods altaren, 'Tot tjod, mijn tjod, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren Den roem van Zijne goedheidparen, Die, na kortstondig ongeneugt Odij eindeloos verheugt. (Dsalm 43:4) Na enkele weken van grote zorg en spanning is door de Heere van ons weggenomen onze moedige, dappere dochter, zus en tante in de leeft ijd van 38 jaar. Temeuzen: Ko Helmendach enjanny Helmendach-Lamper Zaamslag: Peter Hebnendach en Marieke I lelmendach-den Boer 9joa Rotterdam, 10 december 2013. Correspondentieadres: Briljantboog 12 4533 AW Temeuzen De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. R.A.M. Visser, zal gehouden worden op D. V. zaterdag 14 december om 09.45 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Temeuzen. Aansluitend .zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Beflamystraat 28 te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Bethlehemkerk. Qeen bloemen Eerlijk en bescheiden was jij, zo zal onze herinnering aan jou zijn. Tot ons groot verdriet is na een moeizame levensavond overleden, onze lieve dierbare man, vader en opa Berend fan Diesch 2 oktober 1926 8 december 2013 Middelburg, Betty Diesch-Does Rotterdam, Hanna C. Diesch Middelburg. Caspar P. Diesch Miranda Diesch-Westerhoud Herman en Kees Oosterhout, Buffie en Bernie 8 december 2013. Hof ter Veste 129 4333 HJ Middelburg. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Herinner mij Maar niet in sombere dagen Herinner mij in stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Onverwacht is overleden 15-11-1948 - 10-12-2013 Desmond, Mariëlla Dave Ella Rinus Ellie Hans, Jenneke, Jan Marja Correspondentieadres: Langevieleweg 17, 4335 GS Middelburg Maandag 16 december om 14.00 uur nemen wij afscheid van Piet in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.45 - 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Piet in het uitvaartcentrum H. Jobse. Bachweg 2 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In zijn slaap is rustig overleden echtgenoot van Maaike Adriana de Winter 08-06-1925 Vlissingen f 10-12-2013 Hij was een tevreden mens. Maaike Telleman-de Winter Gerard Daniella en Rob, Fabienne, Isabelle Lyske en Dirk, Nicky Thomas en Inonge Joska en Kevin Bert en Lineke Mervyn en Xandra Siona en Paul, Kellan Liesbeth en Frank Marije en Jeannot, Lisa, Tim René en Helma Zorgcentrum Ter Reede, Woning 7 Vondellaan 21,4380 AJ Vlissingen. Correspondentieadres: Koestraat 69,4361 BG Westkapelle. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 17 december om 11:00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3, in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Woning 7 van Zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle zorg. cH Heden overleed geheel onverwachts onze zus, schoonzus en tante M.W.S. Fonteine-Boot Jan Beeke Ons respekt gaat uit naar zijn strijd tegen zijn ziekte die hij toch moest verliezen Petra en Will veel sterkte toegewenst cor en connie, nasreen en prem de jonge wemeldinge Je wilde nog zoveel Maar had niet meer de kracht... Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder en oma sinds 11 september 2002 weduwe van Marinus Rijk in de leeftijd van 93 jaar. Tonny Rijk t Heinkenszand: Leny en Sjaak Rijk - Rijk Marian llona Linda en Nick 's-Heerenhöek: Rinus en Anke Rijk - Noteboom Joris Liza Suzan s-Heerenhoek: Huib Rijk Lewedorp, 10 december 2013 Correspondentieadres: Emmastraat 28, 4453 CE 's-Heerenhoek Op vrijdag 13 december is er van 19.00 uur tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in kamer 211 van Zorgcentrum "De Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. De Eucharistieviering, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 14 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zullen we haar naar haar laatste rustplaats brengen op de R.K. begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Partycentrum "De Geveltjes", Marktstraat 16 te 's-Heerenhoek. Uitvaart Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg C 0800 - 4444 000 38 donderdag 12december2013 kijk ook op Enige en Algemene Kennisgeving Niemand weet wat leven is Alleen dat het gegeven is En dat van dit geheimenis God het begin en einde is Na een korte ziekteperiode is overleden onze neef Geboren 18 oktober 1941 Overleden 11 december 2013 Uit aller naam A. Minderhoud Noordstraat 37 4361 BK Westkapelle De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 14 december om 11.00 uur in de Moriakerk te Westkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Jeugdgebouw. Aansluitend aan de rouwdienst zal de begrafenis omstreeks 12.15 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Echtgenote van A P. Fonteine In de leeftijd van 69 jaar Swifterbant: Adrie v/d Wekken-Boot (In herinnering) Lemele: Anton en Dinie v/d Wekken-Bouwhuis Renesse: Cor Boot Haamstede: Rinus en Annie Boot-Bom Kortgene: Maatje en Jan Koole Neven en nichten 10 December 2013 Niet onverwachts maar voor ons allen veel te vroeg is in alle rust overleden onze lieve vriend Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38