BEURS FZC FZC lE&a Voordelig naar de Vakantiebeurs 2014! \&m VAKANTIE Cirque Stiletto 2 met Ellen ten Damme en Hans Klok's The New Houdini in het Chassé Theater Breda Op alle dagen geldig! Vier de feestdagen met: pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel pzc.nl/webwinkel/abonneevoordeel ABONNEE VOORDEEL Half januari is het weer tijd voor de Vakantiebeurs en als lezer van dit dagblad kunt u er al voor slechts 11 naar toe! Aan de kassa kost een dagkaart 15,50, maar als u nu alvast een kaartje aanschaft, profiteert u direct van deze korting. Er is slechts een beperkt aan tal kaarten voor deze actie beschikbaar, wees er dus snel bij! ABONNEE 9BB VOORDEEL Twee van Nederlands' grootste entertainers maken hun opwachting deze kerstvakantie! ONTDEK JOUW WERELD! Kassaprijs 15,50 Lezersprijs 11,00* donderdag 12 december 2013 Vul bij het afrekenen de voordeel code PZC in, uw voordeel wordt automatisch verrekend. Telefonisch boeken kan via 076 5303132 o.v.v. voordeelcode PZC Prijzen Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 25,- Voor de kaartverkoop geldt 'dynamic pricing'. Dit houdt in dat de prijs per kaart afhankelijk is van de vraag. Dus wees er snel bij, want vroegboekers betalen minder! Niet geldig op reeds gekochte kaar ten of i.e.m. andere aanbiedingen. Er zijn een beperkt aantal plaatsen voor deze aanbieding gereserveerd. Vernieuwde Vakantiebeurs: verrassend met exclusieve aanbiedingen voor bezoekers. De Vakantiebeurs is ingrijpend vernieuwd, dus laat u verrassen van 15 tot en met 19 januari in Jaarbeurs Utrecht. Uiteraard vindt u er honderden aanbieders op het gebied van de meest uiteenlopende vakanties, maar het draait in Utrecht ook om de voorpret én om exclusieve (reis)aanbiedingen. En u vindt vakanties nu niet alleen per land, maar ook op thema. Zo komen er speciale reispleinen voor families en kinderen en voor culturele reizen stedentrips, kunnen kampeerliefhebbers op pad met een zaklamp in de verduisterde Camping by Night hal en is er een uitgebreide Culinaire Route. Of gaat u eerst naar het cruiseplein? Het loont straks dubbel om de Vakantiebeurs te bezoeken. Niet alleen komt u in een heerlijke vakantiestemming, u kunt er ook gebruik maken van exclusieve aanbiedingen. Deze zijn alleen geldig Actievoorwaarden: - Een actieticket geeft recht op toegang tot de Vakantiebeurs 2014 voor één persoon op een dag gedurende de gehele beursperiode (woensdag 15 t/m zondag 19 januari 2014) - Uiterlijk te bestellen t/m 27 december 2013 - Toegangskaarten zijn in de vorm van een e-ticket! Van 17 t/m 30 december is Cirque Stiletto 2 het zinderende, spannende, sexy vervolg op de eerste show waarin Ellen ten Damme schitterde als "stoutste meisje van het circus". De Volkskrant noemt deze show "nóg grootster en knallender". In Cirque Stiletto 2 biecht rockdiva Ellen ten Damme de zeven hoofdzonden op, die haar onder andere naar het Berlijn van de jaren twintig, het existentialisme van Parijs en de gla mour van Hollywood voert. Multitalent Ellen wordt daarbij omringd door de virtuoze Wëreldband in de stijl van Mini Maxi en bekroonde circusacts. Daarna is het van 2 t/m 5 januari de beurt aan Hans Klok met The New Houdini. Het NRC noemt deze eerbetoon aan Harry Houdini, de illusionist en boeienkoning die precies 100 jaar geleden aan de wereldtop stond "Zijn beste Show ooit". In The New Houdini heeft Hans Klok naast Houdini's meest bekende illusies zijn spectaculaire onderwater ontsnapping nog gevaarlijker gemaakt en voert en een echte Houdini "stunt" uit waarbij hij zich binnen 60 secon den al hangend en geboeid uit een dwang buis moet zien te bevrijden. Daarnaast zal hij talrijke nieuwe ilusies laten zien zoals het doorgezaagde weesmeisje. The fastest magician in the World" wordt in The New Houdini bijgestaan door zijn Diva's of Magic, The Houdini Dancers en bekroonde circusacts. tijdens de beurs en kunnen ter plekke verzilverd worden. Bestellen: Ga naar www.chasse.nl. Kies de door u gewenste datum en het aantal kaarten. Dagje uit De Vakantiebeurs is natuurlijk ook een dagje uit. Met exotische muziek, lekker eten en veel optredens. Een ideale gelegenheid om alvast de vakantiesfeer op te snuiven en te genieten van de vakantievoorpret. Deze lezersaanbieding geldt slechts tot 27 december, dus wees er snel bij! Donderdag 2 januari 20.00 uur The New Houdini. Geniet van deze grote familieshows met 25% voordeel op: Dinsdag 17 december en woensdag 18 december 20.00 uur. Wegens groot succes nu ook kaarten beschikbaar op zondag 22 december 14.30 uur en maandag 23 december 20.00 uur Cirque Stiletto 2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 12