<t lflens0nlinq.nl colofon Familieberichten bjpjpiMfiiq fllens0nlinq.nl amilieberichten k kijk ook op Heden overleed zacht en kalm mijn lieve man, onze broer, schoonbroer en oom Alouisius Alphonsius de Block Wies echtgenoot van Evelien de Block-de Schepper A Sint |ansteen, 8 december 1929 t Terneuzen, 8 december 2013 Koewacht: Evelien de Block-de Schepper Hulst: Guust en Amanda de Block-Bleijenberg Hulst: Gerda en George Valke-de Block neven en nichten Nieuwe Karnemelkstraat 4, Koewacht Correspondentieadres: Abel Tasmanstraat 8,4562 AD Hulst U kunt afscheid nemen van Wies in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 12 december van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 13 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uit onze famliekring is weggenomen zwager en oom onze geliefde Jan Francke Wij wensen onze zus en tante Anna, en kleinkinderen veel sterkte met dit haar kinderen verlies. Leen en Ineke Aarnoutse Leny (in herinnering) en Jan de Buck Aarnout en Diny Aarnoutse Piet en Marijke Aarnoutse Neven en nichten 6 december, Zierikzee Toch nog onverwacht nemen wij afscheid van onze collega Peter Lamens. Hij was al enige tijd ernstig ziek. Peter was voor ons een voorbeeldig collega. Zijn inzet getuigde van een enorme maatschappelijke betrokkenheid. Hij knokte met succes voor het verbeteren van de onderwijs- en maat schappelijke kansen voor een aantal specifieke groepen. Peter Lamens Peter, dankbaar dat we jou als collega mochten hebben. Wij wensen Korrie, familie en vrienden veel sterkte. Namens de collega's. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur, Dick |anse en Dick van den Bout Een vriend om nooit te vergeten. Lieve Sjaak, we gaan je missen. We wensen Anita, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ron en Ineke, Carmen en Marill -/ Teuna Koster Arie Vlaardingerbroek Jannetje Adriana Klaaijsen-Hoste Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, delen we u mede dat aan haar laatste reis is begonnen Riet Poppe echtgenote van Pol Wentzler Zij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Pol Wentzler Angelo Wentzler 6 december 2013 Kerkstraat 30,4581 BW Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Riet in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 11 december van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag "12 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonli jke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Janneke Bom - Willemsen Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man, (schoon)vader, en onze opa Ferry Schoof Hiervoor onze oprechte dank. We kijken terug op een mooi en waardig afscheid. Annie Schoof-van Esbroek Carla, Martin en kinderen Axel, december 2013 - Sluittijden overlijdensadvertenties Sluittijden overige familieberichten dinsdag 10 december 2013 3^ Plotseling is onze oudste zus op zondag 8 december overleden in Hooge Platen te Breskens weduwe van in de leeftijd van 88 Breskens: Jaap Koster in herinnering Brientje Koster Teuntje ik zal je missen, je zus Brientje. Correspondentieadres, Dokter Broodmanstraat 30 4511 ER Breskens Teuna zal op donderdag 12 december in het familiegraf te Leiden worden bijgezet. Onze dank aan alle medewerkers voor de goede zorgen gedurende 2 jaar in Hooge Platen op afdeling Boulevard te Breskens. nu je herboren stilte bent en wij, in rouw gevangen, luisterend in verlangen naar wat ons wezen kent je hervinden in de woorden die jou behoorden ons aan thuis-verbinden Bram D'Hont Verdrietig laten wij weten dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma weduwe van Frans Klaaijsen geboren op 31 januari 1924 te Nieuwvliet overleden op 8 december 2013 te Aardenburg Vlissingen: Henk Klaaijsen in herinnering Mia van de Nieuwelaar Dennis en Louise, Jenna, Heidi Ben en Leonie, Owen, Devin Anne en Sjoerd Dokkum: Tonny en Pietie Klaaijsen-de Jong Eddy, Anniek, Nadine Judith en Sipko, Rick, Danielle Groede: Piet en Annelies Klaaijsen-lnghels Mark en Caroline Ellis en Robbie Robert Groede: Jeanine Klaaijsen en Piet Michielsen Tim en Bing Bram Clinge: Willy Klaaijsen en Andre Buijs Niels en Jolanda, Sophie en Sara Nienke en Corneel, Tale, Lotte, Loeka Bert en Nandy Laura en Samir Correspondentieadres: Mr. A. Roeststraat 16,4503 AS Groede De afscheidsbijeenkomst waarvoor y wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 13 december om 14.00 uur in de Morelleput, St. Bavodijk 56/A te Nieuwvliet. Aansluitend brengen we mama in familiekring naar de begraafplaats. Voorafgaand aan de bijeenkomst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 13.15 tot 13.45 uur. Mama is thuis op de Gaaiperswei 24 in Aardenburg. U kunt afscheid van haar nemen aldaar op woensdag 11 december van 14.00-16.00 uur en van 19.00-20.00 uur. Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Toon Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Cor Kinderen en kleinkinderen Chico Oostburg, december 2013 Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl <1 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio riaots Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Ipbone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande pf! v< like ons op trfj Twitter ml Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65