OverJüdüri Familieberichten (Hensenlinq.nl Jannetje den Boer - Boot Janny den Boer - Boot Hendrik Johannes Ringelberg Willie den Uijl - Zondervan Willie den Uijl - Zondervan Geprezen zij de Heer, dag aan dag, deze God draagt ons en redt ons. Na een moedig gedragen ziekte is in alle rust bij haar Hemelse Vader thuisgekomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Janny 28 september 1954 t 7 december 2013 We zijn verdrietig dat we haar hier moeteti missen, maar vinden troost in het vertrouwen dat we elkaar eens zullen terugzien. Jaap den Boer Jan en Suzanne Anna, Noor Eelco en Marjanne Thijs, Siem Karien in liefdevolle herinnering Marjon en Albert Jos en Claire-Marie Fleur, Naomi Annet en Maarten Jacomien Steurs wekken 9 4328 BJ Burgh-Haamstede De dankdienst voor haar leven zal vrijdag 13 december om 13.00 uur gehouden worden in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Haven Noordzijde 10 te Brouwershaven. Voor de dienst is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatshebben op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar verder te ontmoeten in het uitvaartcentrum naast de begraafplaats. Eeuwig blijft Zijn trouw omringen, ieder die Zijn hulp verwacht. Psalm 146 4 berijmd Door haar hemelse Vader thuisgehaald, mijn dochter, onze zus en tante D.K. Boot - Quist Mieke en Frank v.d. Stege Olivier en Ankie Boot Marleen en Henk Posthuma Leo en Astrid Boot neven en nichten Brouwershaven, 7 december 2013 Of we nu leven of sterven, we zijn altijd van de Heer. Rom. 14:8 In vol geloofsvertrouwen op haar Heer en Heiland is Thuis gehaald onze geliefde schoondochter .schoonzus, nicht en tante Janny den Boer-Boot Wij bidden (aap, kinderen en kleinkinderen de troost en de nabijheid toe van onze God en Vader. Zierikzee: |.D. den Boer-van de Panne Zwolle: Hannie en Jan Willem (in herinnering) van Hoeve-den Boer Kerkwerve: Tonnyen Rien (in herinnering) van der Wekken-den Boer Kerkwerve: Coren Joke den Boer-Dalebout Zoetermeer: Marianne en Flip Bakker-den Boer Zonnemaire: Aart Jan en Rianneden Boer-Boot Zierikzee: S. van de Panne-van der Kooi Neven en nichten 7 december 2013 Frans Brouwer Pieternella Dekker -Pie~ Zoo gaat de zon nog in u onder Op dezen dag, die donker Is voor mij En ver zie ik de schepen wijken Die pas de zeilen strijken Uw kust nabij Simon Vestdijk Tot het laatst zelfstandig en vol belangstelling voor de wereld, de natuur en de mensen om hem heen, is na een voltooid leven overleden onze lieve vader, grootvader en overgrootvader sinds 30 september 2001 weduwnaar van Katherina van Steijn in de hoge leeftijd van 106 jaar. Hoek van Holland, Rinus en Coby Ringelberg Jon Mirjam en Roland, Selena Erik en Florence Zierikzee, Nel en Kees Ringelberg Petra en Annet, Sarah Mariska en Andy Zierikzee, 9 december 2013 Havenpark 71 Correspondentieadres: Driekoningenlaan 11 4301 HK Zierikzee De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 13 december om 13.00 uur in de "Thomaskerk", St. Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Na een jaar van strijd tegen eén slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn lieve levenspartner, onze moeder en oma sinds -1997 weduwe van Henk den Uijl in de leeftijd van 75 jaar. Bert Dekkers Kinderen en kleinkinderen Johan den Uijl en Barbara Gombert Max, Manou Annerpieke en Remco Melse - den Uijl Marijn, Noor 8 december 2013 Wijngaardstraat 13-02, 4461 DA Goes Wil is opgebaard in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 13 december van 19:30 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 14 december om 12:20 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand is er, voor hen die van ver komen, van 12:00 tot 12:15 uur nog gelegenheid om even bij Wil te zijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 8 december overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en oma De dag van de uitvaart, zaterdag 14 december, willen wij graag in familiekring met elkaar doorbrengen. In verband hiermee is het bedrijf op die datum de gehele dag gesloten. Familie Melse Fietswereld Melse Middelburgsestraat 20, Goes "N Jacques van Stappen Jan Francke 30| dinsdag 10 december 2013 kijk ook op Psalm 6820 Frans we missen je al zo lang en nu voorgoed 27-2-1954 t 7-12-2013 Kees en Joke Petiet Veilig in Jezus armen Bedroefd, maar met een gevoel van dankbaarheid dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante 14 juli 1921 's-Heer Arendskerke 9 december 2013 Kapelle Oost-SouburgM. Leendertse-Dekker Westboroug(AU)S. Heger-Dekker Oost-SouburgL.A. Dekker-Zandee Eumemmering(AU)W. Fraanje-Dekker Vlissingen G. Dekker Neven en nichten Correspondentieadres: Antoni Gaudipark 94 4382 KD Vlissingen De plechtige afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 12 december om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Aansluitend zal de familie Pie begeleiden naar het crematorium te Middelburg. Wij danken de medewerkers van "Cederhof" voor de goede zorg. Indien u geen rouwbrief mocht hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een vriend om nooit te vergeten. Lieve Sjaak, we gaan je missen. We wensen Anita, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ron en Ineke, Carmen en Marill We nemen afscheid van onze dierbare vriend Sjaak, man van onze collega Anita. Wij wensen Anita en de kinderen veel sterkté toe. 3iet"&#?Mn René Jacolien Herrrfan Jennifer René Mandy Marcel Vanessa Kees Olga Johnny Jolanda Kees Tamara Uit onze famliekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Wij wensen onze zus en tante Anna, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Leen en Ineke Aarnoutse Leny (in herinnering) en Jan de Buck Aarnout en Diny Aarnoutse Piet en Marijke Aarnoutse Neven en nichten 6 december, Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48