O fI1ens9nlinq.nl Colofon fHensenlinq.nl Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Heintje de Vos-Hofman (0111) 45 07 17 Twitter kijk ook op Wij hebben dan altijd goeden moed, en weten, dat wij, inwonende in het lichaam, uitwonen van den Heere; 2 kor. 5 vers 6 Overgegaan van de strijdende naar de triomferende kerk onze dierbare moeder, onze lieve groot- en overgrootmoeder sinds 18 augustus 1985 weduwe van Cornelis de Vos in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Leeuwarden: A.H. den Hertog-de Vos C.A. den Hertog Nieuwe Tonge: H.E. Weststrate-de Vos M.H.J. Weststrate f Erik en Naomi, Emma, Roos Hilde en Kondré, Charline Kees-Jan en Rianne, jorian, Sara, Elin Kapelle: M.C. de Vos M. de Vos-Versluis Fenneke en Bennie, Martijn, Niels Heidi en Maarten, Lydia, Timon Martine en Harold, Marit, Remco, Aron Corina en Corné, Paola, Rana Alphen aan de Rijn: M. de Vos T. de Vos-van Dijk Paul en Karina Hans en Hannah, Rosanne Martijn en Annet Krabbendijke, 8 december 2013 Correspondentieadres: Conferencestraat 30,4421 DS Kapelle Gelegenheid tot condoleren woensdag 11 december van 19.00 tot 19.30 uur en na de begrafenis in één van de zalen van hieronder te noemen kerkgebouw. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. donderdag 12 december in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Deze dienst vangt aan om 14.00 uur en zal geleid worden door Ds. H. Hofman. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Geen bloemen. Algemene kennisgeving Kort na elkaar zijn van ons heen gegaan mijn zoon en schoondochter, onze broer en zwager, onze schoonzus, onze oom en tante Jacobus J. Bakker en zijn echtgenote Jacoba Bakker - de Kraker Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Marie Gelok-Eckhardt weduwe van Piet Gelok Vanuit een mistig bestaan ben je van ons weggegleden. Jaap Gelok (in herinnering) Koos Gelok-Wisse (in herinnering) Rien Gelok (in herinnering) Leny Gelok-lngelse (in herinnering) Marjolein Zweedijk-Gelok Piet Zweedijk Neven en nichten Toch nog onverwacht nemen wij afscheid van onze collega Peter Lamens. Hij was al enige tijd ernstig ziek. Peter was voor ons een voorbeeldig collega. Zijn inzet getuigde van een enorme maatschappelijke betrokkenheid. Hij knokte met succes voor het verbeteren van de onderwijs- en maat schappelijke kansen voor een aantal specifieke groepen. Peter Lamens Peter, dankbaar dat we jou als collega mochten hebben. Wij wensen Korrie, familie en vrienden veel sterkte. Namens de collega's, Raad van Toezicht en Raad van Bestuur, Dick Janse en Dick van den Bout /C' Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland M. de Bruijne amilieberichten Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande dinsdag 10 december 2013 Biezelinge: Marien Bakker t Jans Bakker-Kramer Biezelinge: Jan Bakker Jopie Bakker-Bramsen Lommei (B): Riet Snoep-Bakker Piet Snoep 's-Heer Arendskerke: Adri Bakker t Coby Bakker-Bliek Waarde: Cathy Moelker-Bakker Kees Moelker 's-Heer Arendskerke: Leni Dekker-Bakker Jos Dekker Kapelle: Nellie de Witte-Bakker John de Witte Neven en nichten Correspondentieadres: A. van Barneveld, Hazepad 161, 3766 JP Soest Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www.uitvaartschouwenduiveland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31