mm
TELEVISIE 15
RTL 7///
VtRONICA
I CANVAS
m
mm
Vroege vogels
Aan de vooravond van zijn bijzon
dere natuurserie De nieuwe wilder
nis over de Oostvaarderplassen,
blikt Vroege vogels terug met ma
ker Ruben Smit.
De nalatenschap
Nederlandse burgemeesters moes
ten in WO II samenwerken met
de Duitsers. Zo ook de vader van
Mieke GrofTen, in het Brabantse
Best. Haar nalatenschap staat van
daag in de schijnwerpers.
Goede tijden, slechte tijden
Decorbouwers kunnen veel, maar
het Kroatische Zagreb nabouwen
ging te ver voor GTST. Daarom is
de cast deze week in Zagreb voor
de bruiloft van Rik en Nuran.
RTL 4, 20.00 uur
Wijn aan Gort
Liefst 85.000 euro voor een fles
mierzoete wijn, dat hoor je niet
vaak. In 2011 overkwam het een
flesje uit de Sauternes. Ilja Gort
geeft tekst en uitleg.
uitenlan
DINSDAG 10 DECEMBER 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 Toekomst
makers 09:40 RTL Z Nieuws
11:20 Zo Kan Het Ook (RTLZ)
11:40 RTL Z Nieuws 14:20 On
dernemerszaken (RTLZ) 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 Wekelijks
Gesprek Met De Minister Van
Financiën 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 RTLZ Nieuws
15:50 RTLZ Opening Wall
Street 16:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:05
Will Grace 17:35 Goede Tij
den, Slechte Tijden
06:00 Hart van Nederland
06:55 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Born2Cook 14:05 Born2Cook
14:35 My kitchen rules 15:35
MasterChef Nieuw-Zeeland
16:30 Poh's Kitchen 17:05 My
kitchen rules
06:00 Zender uit de ether
06:05 Disney XD: Amazing
spiez, Davincibles, Phineas
Ferb, Pair of kings, Ranger die-
renjournaal vanuit Emmen, Jake
en de Nooitgedachtland pira
ten, A cars toon, Amazing spiez,
Davincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, Shuriken
school, Phineas Ferb, Dude,
that's my ghost!, Zeke Sr Luther,
Lab Rats, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Ultimate Spi
der-man, Amazing spiez, Davin
cibles, Sidekick, Kick Buttowski,
Phineas Sr Ferb, Het Speelplein,
Dude, tfiat's my ghost!, Kickin'
it, Lab Rats, Pair of kings, Crash
Sr Bernstein
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Animal House New Ze
aland 14:45 New Tricks 15:35
Kinderen van Dewindt 16:30
Exploring China: A Culinary Ad
venture 17:20 Clips 17:35 Bu
ren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:20
St. Elsewhere 11:07 Herfstbeel
den 12:32 Zender uit de ether
13:41 Login 14:05 100" 14:07
Extra Time 14:57 100" 15:00
Villa Politica Europa 16:30 100"
16:45 Den troep 17:10 100"
17:12 St. Elsewhere
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:05 Junior MasterChef, Kook-
wedstrijd
18:35 MasterChef Nieuw-Zee
land, Kookprogramma
19:35 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
18:00 Red Bull BC One 2013
18:05 Veronica's Funniest
Commercials Ever!
18:10 Pawn Stars
18:35 Zo.
18:50 Two and a half men
19:10 Two and a half men
19:35 2 Broke girls
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
18:00100"
18:02 Cheers
18:28100"
18:30 Via Canvas: Hobo
19:28100"
19:30 Login
O
00
20:30 Jurassic Park, Actiefilm
20:30 Moeder Kind: De Ge
lukkige Huisvrouw, Film
drama
20:30 While you were sleep
ing, Romantische komedie
20:00 The big bang theory, Co
medy
20:30 The Lord Of The Rings:
The Fellowship Of The
Ring, Fantasyfilm
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Eigen kweek
21:35 Stars for Life
20:00 TerZake
20:40 Den troep
21:10 Dockland: Stroom van
talent
23:05 Jurassic Park: The Lost
World, Avonturenfilm
22:35 Ik Word Moeder, Reality
23:05 Will Grace, Amerikaan
se sitcom
23:35 Dr. Phil, Talkshow
22:35 Verliefd op Ibiza, Dra
maserie
23:35 Achter gesloten deu
ren (h), Gedramatiseer
de reality
23:55 Zo., Humor
22:30 Het journaal laat
22:45 Koppen XL
23:16 Keno
23:17 Euromillions
23:20 Het Weer (h)
23:25 One Born: Plus Size
Mums
22:00 Man over boek
22:30 Reyers Laat
23:10 Memotv
01:40 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:41 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:30 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:56 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
00:30 Desperate housewives,
Dramaserie
01:10 Desperate housewives,
Dramaserie
02:10 Astro TV, Interactieve
show
02:30 The perils of Pauline,
Filmkomedie
00:00 Human target, Actieserie
00:55 Zo. (h), Humor
01:00 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:00 Hart van Nederland (late
editie)
00:10 Dagelijkse kost (h)
00:25 ledereen beroemd (h)
00:50 Journaallus (h)
00:00 Canvaslus (h)
Nederland 2, 19.25 uur
Nederland 2, 19.55 uur
Nederland 2, 20.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:20 Het Weer
07:22 Editie 2013 07:32 Regioned
07:41 Trugkieke 07:50 Verzeeuwigd
07:55 Muziekclip 07:58 Zeeland in
vogelvlucht 08:00 Zeeland Nu 08:20
Herhaling programmering 07:20-
07:58 09:00 Zeeland NU 09:20 Het
Weer 09:22 Editie 2013 09:32 Re
gioned 09:41 Trugkieke 09:50
Verzeeuwigd 09:55 Muziekclip 09:58
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:58
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:28 Zeeuws Goud 18:41 Regioned
18:47 Verzeeuwigd 18:51 Muziekclip
18:55 Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhaling programmering 18:00-
18:55 20:00 Zeeland NU 20:23 Het
Weer 20:28 Zeeuws Goud 20:41 Re
gioned 20:47 Verzeeuwigd 20:51
Muziekclip 20:55 Zeeland in vogelv
lucht 21:00 Herhaling programmer
ing 20:00-20:55 22:00 Zeeland NU
22:23 Het Weer 22:28 Zeeuws Goud
22:41 Regioned 22:47 Verzeeuwigd
22:51 Muziekclip 22:55 Zeeland in
vogelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:28 Zeeuws Goud 23:41
Regioned 23:47 Verzeeuwigd 23:51
Muziekclip 23:55 Zeeland in vogelv
lucht 00:00 Zeeland NU
8BC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Caught Red Handed 12:30 Hel
icopter Heroes 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One 14:30 Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Perfection 16:00 Escape to
the Country 16:45 Christmas Kitchen
with )ames Martin 17:30 Flog It!
18:15 Pointless 19:00 BBC News at
Six 19:30 Regional News and Weath
er 20:00 The One Show 20:30 East-
Enders 21:00 Holby City 22:00 Last
Tango in Halifax 23:00 BBC News at
Ten 23:25 Regional News and Weath
er 23:35 imagine... Doris Lessing -
The Reluctant Heroine 00:40 The
Painted Veil
BBC2
07:35 Homes Under the Hammer
08:35 Helicopter Heroes 09:20 Put
Your Money Where Your Mouth Is
10:05 Antiques Roadshow 11:05 Brit
ain's Empty Homes 11:35 HARDtalk
12:00 BBC News 12:30 BBC World
News 13:00 Daily Politics 14:00 One
Man and His Campervan 14:30 Fred
Dibnah's World of Steam, Steel and
Stone 15:00 Cash in the Attic 15:45
Expedition Borneo 16:15 Orangutan
Diary 16:45 Cagney and Lacey 17:30
Are You Being Served? 18:05 'Alio
'Alio! 18:30 Priceless Antiques Road
show 19:00 Celebrity Eggheads
19:30 Strictly Come Dancing - It
Takes Two 20:00 Great British Garden
Revival 21:00 MasterChef: The Pro
fessionals 22:00 Pilgrimage with Si
mon Reeve 23:00 Hebburn 23:30
Newsnight 00:20 The Choir: Sing
While You Work 01:20 The Midwives
- A Natural Choice
ARD
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Tagesschau 09:05 Rote Rosen 09:55
Sturm der Liebe 10:45 Brisant 11:00
Tagesschau 11:05 ARD-Buffet - Leben
genieRen 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben genieRen
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Verrückt
nach Meer 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe 18:50
Heiter bis tödlich - Akte Ex 19:45
Wissen vor 8 - Zukunft 19:50 Wetter
vor acht 19:55 Börse vor acht 20:00
Tagesschau 20:15 Familie Dr. Kleist
21:00 In aller Freundschaft 21:45 Re
port Mainz 22:15 Tagesthemen
22:45 Menschen bei Maischberger
00:00 Nachtmagazin 00:20 Dittsche -
Das wirklich wahre Leben 00:50 The
Great Buck Howard
ZDF
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Voile Kanne - Service
taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 511312:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 Heute 15:05
Topfgeldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Köln 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosenheim-
Cops 20:15 Frauen, die Geschichte
machten 21:00 Frontal 21 21:45 heu-
te-journal 22:15 37 Grad 22:45
Abenteuer Forschung 23:15 Markus
Lanz 00:30 heute nacht 00:45 Neu im
Kino 00:50 Todesfalle Highlands
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:30 hier und
heute 08:45 Hart aber fair 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Nashorn, Zebra Co. 12:00 Leopard,
Seebar.fc Co. 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by -152. Vorbelastet 14:58 WDR ak
tuell 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Abenteuer Erde 21:00
Quarks Caspers 21:45 WDR aktuell
22:00 Mit Tatütata nach Afrika - Ein
Krankenwagen für Ghana 22:30 West
ART 23:10 West ART Meisterwerke:
Bruder-Klaus-Kapelle von Peter
Zumthor, Wachendorf/ Mechernich
23:15 My One and Only - Auf der Su-
che nach Mr. Right 01:00 Domian
Discovery
07:20 Deadliest catch 08:10 Myth-
busters 09:00 Car warriors 09:50
Wildest Latin America 10:40 Shred!
11:30 Railroad Alaska 12:20 Megas-
torm: World's biggest typhoon 13:10
Dirty jobs 14:00 How it's made 14:50
World's strangest 15:40 Auction
hunters 16:05 Salvage hunters 16:55
Chasing classic cars 17:20 Overhau-
lin' 2013 18:10 Shred! 19:05 Wildest
Latin America 20:00 Ultimate survival
21:00 How do they do it? with Joep
van Deudekom 22:00 World's biggest
ship 23:00 Mighty ships 00:00 Bullet
points 01:00 Fantom works 01:55
How do they do it? with Joep van
Deudekom
National Geographic
07:00 The dog whisperer 08:00 The
incredible dr Pol 09:00 Brain games
10:00 Abandoned 11:00 Strippers:
Cars for cash 12:00 Test your brain
13:00 Locked up abroad 14:00 High
way thru hell: USA 15:00 Air crash in
vestigation 16:00 Bid destroy 17:00
Family guns 18:00 Diggers 19:00
Highway thru hell: USA 20:00 Drugs
Inc. 21:00 Diggers 22:00 Prospectors
23:00 Divine Intervention 00:00 Dig
gers 01:00 Prospectors
Animal Planet TLC
07:40 Four weddings US 08:30 Ex
treme cheapskates 08:55 My crazy
obsession 09:25 Toddlers tiaras
10:20 Rich bride, poor bride 11:10
While you were out 12:00 Miami ani
mal police 12:50 Karina: Wild on safa
ri 13:15 Beverly Hills groomer 13:40
Going ape 14:05 Orangutan island
14:35 Shamwari: A wild life 15:00
Craft wars 15:50 Little people, big
world 16:45 Say yes to the dress
17:10 Newlyweds 18:00 The next
great baker 19:00 Extreme cheap
skates 19:30 My crazy obsession
20:00 Four weddings US 21:00 New
lyweds 22:00 Something Borrowed,
Something New 23:00 Extreme fo-
rensics 23:55 Dr G: Medical Examiner
00:50 24 hours in A&E 01:45 Newly-
weds
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Stars parade 09:05 Flash 09:10 Ricar-
do 09:35 Jardins 10:00 Flash 10:05
Télétourisme 10:30 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Mot de passe
11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Les escapades de Petitrenaud
12:30 Echappées belles 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Unflic
15:35 Flash 15:40 Voulez-vous dan
ser? 16:00 Cut 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Temps présent 18:00 64 minutes, le
monde en francais 18:30 Parlez-moi
de vous 19:55 Tu seras mon allié
20:30 Journal de France 2 21:00 Uni-
té 9 22:30 Acoustic 23:00 Journal de
la RTS 23:25 TV5Monde, le journal
Afrique 23:45 L'invité 23:55 Thalassa
01:50 Le Point
Comedy Central
08:10 Married with children 09:00
Two guys and a girl 09:50 Melissa
Joey 10:10 Men at work 10:35 Scrubs
10:55 Futurama 12:25 Brickleberry
13:05.Futurama 14:15 South Park
15:00 Community 15:25 Scrubs
15:50 Men at work 16:15 Melissa
Joey 16:40 That 70s Show 17:25
Brickleberry 18:15 Family guy 18:40
Community 19:00 Scrubs 19:25
South Park 19:50 Brickleberry 20:15
Family guy 20:40 Men at work 21:05
Melissa Joey 22:00 That 70's Show
22:25 Married with children 23:20
Two guys and a girl 00:10 South Park
00:35 Family guy 01:00 That 70s
Show 01:50 Married with children
Eurosport
08:30 Brazilmania 08:45 Eurogoals
09:50 Biatlon: World Cup 10:15 Biat-
lon 11:00 Skispringen: World Cup
12:15 Snooker: UK Championship in
York 14:00 Skispringen: World Cup
15:00 Biatlon: World Cup 15:45 Biat
lon 16:30 Eurogoals 17:30 Brazilma
nia 17:45 Voetbal: UEFA Youth
League 20:00 Boksen 23:05 Auto/
motorsport: GTA next level 23:20 FIA
WTCC 00:20 Skispringen: World Cup
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 Talk Asia 10:00 World
Business Today 11:00 CNN News
room 11:30 News Special 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 18:00 World Sport
18:30 News Special 19:00 Interna
tional Desk 20:00 Amanpour 20:30 6
CNN NewsCenter 21:00 Connect the
World with Becky Anderson 22:00
Quest Means Business 23:00 Aman
pour 23:30 World Sport 00:00 Piers
Morgan Tonight 01:00 CNN News
room Live fromHongKong01:30
World Sport