Zwitserland 'deluxe' Makkelijk geregeld DELTA meer plezier! verbindt nm2Ü32013 Ook tijdens de Krokusvakantie 5e nacht gratis incl. halfpension! Boek nu deze lezersreis "X®-' pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Kijk voor alle informatie op www.DELTA.nl/energie Prijs 379 p.p. in 2-pers. kamer Flösch Prijs 479 p.p in junior suite Amisbühl Klantvriendelijkste Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of belt u met Dorint 040 - 232 6116, of e-mail naar wegener@futuretravel.nl EUTURE TRAVEL Op woensdagmiddag haal ik mijn kleinzoon en zijn vriendje op van school. Dat vinden ze geweldig! Mijn dochter vindt dat ook. Zij kan zich zonder zorgen concentreren op haar werk. Herfstweer of niet, ik heb een heerlijke middag met de jongens: de verwarming aan, ouderwets voorlezen of toekijken hoe ze fanatiek hun eigen kastelen bouwen. Er voor elkaar zijn, dat is wat ons bindt. DELTA zorgt voor zorgeloos comfort, ook op woensdagmiddag. Vertrouwd, dichtbij en bereikbaar! Profiteer nu van onze nieuwe, vaste leveringsprijzen voor elektriciteit en gas. Als je leveringsovereenkomst afloopt, ontvang je van ons een nieuw aanbod. Kortingen/Toeslagen: Kinderen t/m 6 jaar zijn gratis, van 7 t/m 11 jaar 82,00 en 12 t/m 16 jaar 287,00 (max. 2 kinderen). De kinderkorting geldt uitsluitend in type Amisbühl bij verblijf in de junior suite van de volwassenen. Toeslag 1-persoonskamer 70,00 p.p. per verblijf. Toeristenbelasting CHF 3,50 p.p.p.n. Het Wegener arrangement is geldig met aankomst dagelijks tot 30 april 2014 op basis van eigen vervoer en beschikbaarheid. Feestdagen uitgezonderd van 26.12 - 03.01.14! Wees er snel bij, vol vol. U verblijft in het luxe viersterren Dorint Hotel Blüemlisalp gelegen in het pittoreske bergdorp Beatenberg, vlakbij Interlaken. Dit luxe vakantiehotel beschikt over de meest moderne faciliteiten zoals een luxe wellness center met o.a. zwembad en sauna-afdeling, panorama restaurant, zonneterras en gezellige hotelbar. Lezers arrangement: 4 overnachtingen in een kamertype Flösch of Amisbühl 4 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet 3 x4-gangen diner (menu/buffet) lx Chinees Fondue lx kaasfondue 5e nacht gratis inclusief haifpension Gratis gebruik badjas Gratis gebruik binnenzwembad en sauna-afdeling Gratis parkeren wintersport mogelijkheden. Skigebied Hohwald 1600 m -zeer overzichtelijk voor gezinnen met kinderen (5 min per auto) - of de Niederhornbahn op loopafstand van het hotel (1950 m). Alle smaakvol ingerichte kamers en appar tementen hebben een balkon op het zuiden! Hotelkamertype Flösch 36 m2 is geschikt voor max. 2 personen en biedt u een woon- slaap-kamer met een tweepersoonsbed, badkamer/wc, eethoek, kabel-tv, radio, telefoon en safe. Junior Suite type Amisbühl 56m2 is op twee verdiepingen en is geschikt voor max. 4 personen. De familiesuite biedt u een woon-slaapkamer met 2 hoogwaardige slaapbanken, 1 slaapkamer met een twee persoons bed, badkamer/wc, eethoek, kabel-tv (met zender BVN), radio, telefoon en safe. Wintersport Tijdens de wintermaanden zijn er volop

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 10