O niensenlinq.nl 50 I familieberichten Donny Gerritsma Jacoba Geertruida Kousemaker-Feind Pascal van Luijk Jacoba Klaassen-Jansen Iman Adriaan Korshuize Wibo de Vlieger Mia van Nieulande - Belaert Kaatje Boogaard-Peper k Jan Vogel Bas van Wingen Pieternella Roelse - Bastiaanse Wilbert Gideonse Joost van der Lijke Ina Verpoorte-Harte De wereld stond stil voor ons na het bericht dat mijn lieve dochter en vriendin Jeannette van Dixhoorn ineens niet meer bij ons was. De dagen er na en bij de uitvaart hebben1 we enorm veel reacties gehad waarvoor wij u hartelijk willen danken. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar ver sterkt ons gevoel dat we dit enorme verlies en gemis niet alleen hoeven te dragen. Jo van Dixhoorn Hengstdijk, december 2013 Hennes Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Angela de Burger-Weemaes zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Tilly van Looy-Weemaes Sint lansteen, december 2013 Ineke Dobbelaar Johan van den Hende Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een kort ziekbed hebben we afscheid moeten nemen van Hij overleed op 29 november 2013, in de leeftijd van 48 jaar. Lieve Donny, we zullen je missen! Medebewoners en personeel van Hofplein 2-4 en Vijverzicht 4 Tragel Zorg Wij danken iedereen voor de warme belangstelling, kaarten en troostende woorden na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma A.C. Kousemaker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, december 2013 V Wij willen iedereen langs deze weg bedanken voor hun medeleven getoond na het overlijden van onze zoon R. Van Luijk S. van Luijk - Corbijn Middelburg, december 2014 Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder - betuigen wij onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, december 2013 Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en over-opa zeggen wij u onze hartelijke dank. Corrie Korshuize-Meliefste Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, 1 november 2013 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel handen geschud, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling, zoveel troost... Na het overlijden van onze lieve grote held Het was overweldigend. Bedankt hiervoor! Corry en familie Wibo zou zeggen: "T'is zoals t'is, geniet ervan!" Burgh-Haamstede, december 2013 Na het overlijden van ma werd haar zorgzaamheid en de warmte die zij als mens uitstraalde nog eens overduidelijk tijdens de uitvaartdienst en de begrafenis. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Koewacht, december 2013 r n, Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder en oma willen wij u bedanken. Fam. Bimmel-Boogaard Fam. Marinissen-Boogaard Domburg, december 2013. Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootvader Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. J.P. Vogel-Marijs Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, december 2013 Na het overlijden van onze lieve pa, opa en over-opa willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Kapelle, december 2013 In plaats van kaartjes. Voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Moeder en Oma willen wij iedereen hartelijk danken Kinderen, Klein- en Achterkleinkinderen Domburg Dec 2013 Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en onze papa Het is ons tot grote steun geweest. Elsa Gideonse - van de Graaf Myrthe, Mischa, Junny en Lisa Middelburg, december 2013 I1 In plaats van kaarten. Na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, pa en opa werd zijn zorgzaamheid en de warmte die hij als mens uitstraalde, nog eens overduidelijk tijdens de crematieplechtigheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Een speciaal woord van dank aan het personeel van de ambulancedienst en van de Honté in Terneuzen, Brandweer Breskens en Mevr. Brasser van Dela. Mien van der Lijke-Fenijn Kinderen en kleinkinderen. Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven dat wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Bram Verpoorte kinderen en (achter) kleinkinderen Terneuzen, 7 december 2013 i Voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve moeder, onze zus, schoonzus en tante partner van Han Geeve 127-1-2006 willen wij u hartelijk danken. Johnny Geeve Familie Dobbelaar Axel, december 2013 Voor de blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van mijn broer en onze oom betuigen wij onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan het team van Unit 2 van "de Blaauwe Hoeve"voor de goede zorgen. Fam. E. de Belie - van den Hende Hulst, december 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 50