0 (Hensenlinq.nl Maria Catharina Hoefeijzers zaterdag 7 december 2013 familieberichten I 49 Verdrietig moesten wij afscheid nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van René Marie Van Hurck *04-04- 1927 104- 12-2013 Stoppeldijk Terneuzen Montigny-en-Morvan (Fr.): Marlies Guilliet-van Hurck Henk Guilliet Stijn en Nathalie, Fleur, Margaux Anouk, Famke Rotterdam: Ineke de Maaijcr-van Hurck Eddie de Maaijer Remco en Nella, Marjolein en Bob, Inge en Yuri, Wendelien, Emma Matthijs en Stephany, Guido, Mieke Heikant: Rian Schelstraete-Van Hurck Camile Schelstraete Niels en Maartje Veerle en Andy, Lana, Mika Lieke en Rob Terneuzen: Norbert van Hurck Wouter Rotterdam: Vanessa Van Hurck Philippine, 4 december 2013. Corr. adres: Witte de Withstraat 71 4535 AN Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 10 december om 10.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Ma ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u maandag 9 december om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. ■A Hoedekenskerke, 26 augustus 1922 Kortgene: Goes: Heinkenszand: Kwadendamme: Kwadendamme: Kwadendamme: Goes: Heinkenszand: Kwadendamme: t Lewedorp, 5 december 2013 Elly en Kees Frans en Anneke Laura en Frans |an en Ilda Marina in liefdevolle herinnering Riet en Rinus Trudy en Kees in liefdevolle herinnering Gildaen Wilma Connie André en Dianne Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Rozenstraat 16,4434 AL Kwadendamme Maandag 9 december is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8 b te 's-Gra venpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 10 december om 13.15 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in verenigingsgebouw 'de Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Pourquoi, Waarom Est la vie, Zo is het leven Au revoir, Tot ziens Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Giljam Zuidhof Sinds 21 augustus 1977 weduwnaar van [osefina Poortvliet Jonnie Maas Ik ben zo moe van alles wat de mensen zeggen, van alles wat ik doen of laten moet misschien. Hoe men probeert mij duizend dingen uit te leggen, die ik helemaal niet uitgelegd wil zien. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve ma, schoonmoeder, oma en oma Axel Alphonsa Angelina Geerinck-van Rumste Alphonsien weduwe van losephus Petrus Stefanus Geerinck Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Lamswaarde: Vera van Driessche-Geerinck Robert van Driessche Terneuzen: Vivian Vaal-Geerinck Connie Vaal Oost-Souburg: Miranda en Roderic, Noa, Esra Nijmegen: Mireille en Mare,Lukas 5 december 2013 Correspondentieadres: Dreef 37,4586 HM Lamswaarde U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 8 december van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 11 december om 10.30 uur in de aula van crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Een speciaal woord van dank richten wij aan Extramuraal van "Het Kasteeltje" en afdeling "Zorgsaam locatie de Blaauwe Hoeve" Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hendrika Paauwe-Janssen Joke de Rooij Joke de Rooij Tan van Liere - de Visser Wij betreuren dat, aan een jarenlange vriendschap, onverwacht een einde is gekomen aan het leven van onze altijd opgewekte vriend Jaap Braam Nettie Klap Arnout Jan Kees Goes, 4 december 2013 Jaap Braam Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Brigitte de Groot Brigitte was beroepscelliste en als zodanig vele jaren verbonden aan Het Zeeuws Orkest. We zullen haar missen. Namens Het Zeeuws Orkest Steven van Boven, voorzitter Wietske Lelie-Haarsma, secretaris y Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom in de leeftijd van 61 jaar Namens de familie: Bep van Gemert-Maas Corrie Wissekerke-Maas Goes, 1 december 2013 Correspondentieadres: Haymanstraat 12, 4335 CV Middelburg Overeenkomstig zijn uitdrukkelijke wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Marinus Paauwe C. Janssen in herinnering H. Janssen-Butijn M. van Noorden-Janssen (in herinnering) J. van Noorden in herinnering M. Janssen in herinnering P. Janssen in herinnering S. Janssen-de Kraker M. Janssen C. Janssen-van Burg (in herinnering A. Janssen B.J. Janssen-Westveer Neven en nichten 5 december 2013 Na een lange, moedige strijd heeft mijn ma, schoonmoeder en onze oma haar rust gevonden en heeft zij de uitgestoken hand gepakt en is vredig van ons heengegaan. 15 maart 1948 t 5 december 2013 Daniël en Heidi Annelon Mattheó Charlaine De crematie zal op dinsdag 10 december in stilte plaatsvinden. Op woensdag "11 december om 14.00 uur houden we in het bijzijn van de urn een dienst ter nagedachtenis, waarbij we u van harte uitnodigen. Deze dienst zal worden gehouden in de H. Corneliuskerk, Jac. de Waalstraat te Lamswaarde. Na afloop van de dienst zal er in Café De Koning, Dreef 6 te Lamswaarde gelegenheid zijn voor condoleren en ontmoeten. Gelegenheid tot afscheid nemen is er op zondag 8 december van 11.00 tot 16.00 uur en op maandag 9 december van 18.00 tot 20.00 uur, op onderstaand adres. 5 december 2013 Boudeloodijk 6, 4586 RZ Lamswaarde "Ik heb een prachtig leven gehad!" zei Wij zijn haar dankbaar dat we daarin zo veel in trouwe vriendschap mochten delen, hoe pijnlijk het gemis nu ook is. Hengstdijk: Willem de Geus ZoetermeerAnnemiek en Piet Barriel Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Adrie van Liere in de leeftijd van 76 jaar Tollebeek: W. van Liere t K.J. van Liere - Kodde Dronten: P. van Liere J.P. van Liere - Louwerse Arnemuiden: L.F. Polderdijk L.P. Polderdijk - van Liere Neven en Nichten 4 december 2013 Erelid van muziekvereniging Vooruit. Waarde, 5 december 2013 Dankbaar voor wat hij voor ons heeft gedaan maar bedroefd om zijn heengaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 49