Adriaan Anthonie Bustraan Adrie Jan de Later Frangoise Overdulve Antoon Wierda Ton Adriana Wanjon - Riekwel Psalm 39 Bedroefd delen wij u mee dat, na een langdurige en moedig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze geliefde vader, schoonvader en onze onvergetelijke opa Lid in de orde van Oranje Nassau Kamperland, 19 juni 1935 t Vlissingen, 6 december 2013 Middelburg F. Bustraan - Matthijsse Driebergen P.J. van Oostenbrugge - Bustraan M.P.A. van Oostenbrugge Stefanie Carola DirkslandJ.P.F. Bustraan MiddelburgM.A. Bustraan W.P. Bustraan - Louws Emmelie Deborah On?e dank gaat uit naar Dr. Wielenga en Dr. Kerkhofs en Dr. Visser van ADRZ Vlissingen, afd. S, en de medewerkers van RST Zorgverleners voor de goede zorgen in de achterliggende jaren. Hooge Meestraat 5 4337 VM Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 10 december van 19.00 tot 20.00 uur in het Rouwcentrum, Bachweg 2 te Middelburg. Wij nodigen U uit de rouwdienst bij te wonen op woensdag 11 december om 11.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk te Middelburg om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 48 Ifamilieberichten zaterdag 7 december 2013 fTlensenlinq.nl Met veel verdriet in ons hart hebben wij na een langdurig lijden, toch nog onverwacht afscheid genomen van onze oudste lieve broer, zwager en oom Adrie Bustraan Wij wensen Sien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kapelle: Chilliwack BC: Kamperland: Vrouwenpolder: Leun en Piet Rijn en Rinus Anton (in herinnering) en Basti Freek (in herinnering) Suus en Jan Dordrecht: Marja en Jan Kamperland: Kees en Rita Greta (in herinnering) Aagtekerke: Piet en Suus Vlissingen: Corrie en Kees (in herinnering) Gouda: Nettie Kamperland: Naantje (in herinnering) Coby (in herinnering) Kamperland: Ko en Jannie Chilliwack BC: Wilma Kamperland: Nellie en Rinus Middelburg: Dini en Tino Goes: Joke en Henk Neven en nichten Verdrietig geven wij kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze zwager en oom op de leeftijd van 78 jaar Adriaan Bustraan echtgenoot van Sien Bustraan-Matthijsse Schoondijke: Middelburg: Veere: Goes: Middelburg: Middelburg: Breskens: Vlissingen: Oost-Souburg: 6 december 2013 I. de Gardeijn-Matthijsse P. van Sluis-Matthijsse 1. van Sluis A. Matthijsse S. Matthijsse-Minderhoud S. Matthijsse M. Matthijsse L. Korstanje-Matthijsse J. Matthijsse T. Matthijsse-Heijens P. Matthijsse W. Matthijsse W.J. Matthijsse-de Groote neven en nichten AIa mijn dood. strooi uit mijn as voor alle winden, dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden Moegestreden is van ons heengegaan onze lieve mamma, oma en kleine oma Riny Marina Willemina van Dorssen - Kroes Rmy - weduwe van Joop van Dorssen Den Helder 21-02-1919 Vlissingen 04-12-2013 Colijnsplaat: Els en Marcel van Straaten-van Dorssen 's-Heer Hendrikskinderen: Anouk en Marcel Lizzy, Ryan Colijnsplaat: Madeion en lamie Tim, Daan Apeldoorn: Willem en Piëta van Dorssen-Kramer Correspondentieadres: Rozenstraat 814486 CG Colijnsplaat .Er is gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren op maandag 9 december van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Bedroefd, om zijn heefigaan en dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van in de leeftijd van 90 jaar. Terneuzen: Piet de Later Addy de Later - Leijnse Anne-Mieke en Rob Jeroen, Loes Renske en Michael lette, Bent he Terneuzen: Leintje Rijnberg - de Later Frans Rijnberg Francois en Carolien Antoine, Silvie John en Elizabeth Sit Christian en Willeke }aimy Terneuzen, 4 december 2013 Corr.adres: Parkhove 10 4532 LX Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 december v'an 12.15 tot 12.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal óm 13.00 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Ik zal het roepen aan de zee lk zal het vertellen aan de steden Ik zal het fluisteren aan de fietspaden En denken bij maan en sterren in de nacht Mijn heel dierbare man, onze liefdevolle vader en trotse opa is hier niet meer Sneek 12 mei 1937 t Goes 5 december 2013 Middelburg: J.J. Wierda - Ordelman s-Gravenhage: Linda de Boer - Wierda Pieter de Boer Tim Bart Nieuw - Vennep: Judith Wierda Simon Twigger Correspondentieadres: Tamariskenlaan 13 4334 BR Middelburg De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maandag 9 december om 12.00 uur in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Voorafgaand aan de herdenkingsdienst is er gelegenheid tot condoleren van 11.00 uur tot 11.45 uur op boven vernoemd adres. De teraardebestelling zal gehouden worden op de Algemene Begraafplaats, Nijverheidsweg te Domburg om 14.00 uur. Ton kende vele mensen, diegene die geen rouwkaart heeft ontvangen kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geheel onverwacht en met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Ton Wierda Hij was met passie politiek geïnteresseerd en fractieassistent voor de VVD Middelburg. Bescheiden, behulpzaam, punctueel en altijd aanwezig. We zullen Ton erg missen. Wij wensen Joke. kinderen en verdere familieleden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens de WD Middelburg, Benno Nieuwenhuis, fractievoorzitter Chris Simons, wethouder Na een leven gekenmerkt door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma ~Sjaan~ weduwe van Jan Wanjon in de leeftijd van bijna 86 jaar. Adri en Inge Jerney en Fons Jelte Nolan Onze dank gaat uit naar al het personeel en vrijwilligers van afdeling Rozenhof van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh te Veere. 1 december 2013 Correspondentieadres: Wickenburg 51 4385 HS Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48