I0§
"mé
f A ïfJ
v|l J
SERVICE 35
weekenddiensten
kerkdiensten
m
AGENDA
f f
Meer agendanieuws vindt u op
onze website.
PODIUM
ZATERDAG 7 DECEMBER 2013
Zaterdag 7 en zondag 8 december
Huisartsen
Huisartsenpost De Bevelanden
's Gravenpolderseweg 114b, Goes, tel.
0900-1785 (geopend ma. t/m vr. van
18.00 tot 8.00 uur, in weekeinde, alleen
na telefonische afspraak)
Patiënten huisartsenpraktijk de Pijlers,
v. Dusseldorpstraat 3, Goes, tel.
0113-272000. Spreekuur zat. en zon.
10.00-10.30 en 17.00-17.30 uur.
Tholen/St. Phlipsland
Van vrijdag 17.00 tot maandag 8.00 uur:
Huisartsenpraktijk Bergen op Zoom, Para-
selsuslaan 2, tel. 0164 273855.
Tandartsen
Noord- en Zuid-Beveland
Spoedgevallen 06-22347209.
Spreekuur 10.00-11.00 uur.
Tholen en Bergen op Zoom (leden
NMT): telefonisch contact opnemen met
eigen tandarts.
Verloskundigen
Verloskundige Maatschap Goes, vrij.
19.30-zon. 19,30 uur bevallingen en
spoed: 06-11606640 (24 uur bereik
baar).
Verloskundigenpraktijk Gemeente Borse-
le 06-53156391 (24 uur bereikbaar)
Verloskundigen Reimerswaal e.o.
(24-uur bereikbaar) 0113-503842.
www.verloskundigenreimerswaal.nl
Apotheken
Avond- en weekenddiensten worden ver
zorgd door Mediq Apotheek Goes-Zuid
Stationspark 35, tel. (0113) 270620.
Thuiszorg
24 uur bereikbaar
Allévo: tel. 0113- 249111.
Buurtzorg: Goes-Noord 06-10446240,
Goes-Zuid 06-30698535, Goes-Oost,
06-12376056, regio Yerseke
06-13248886, regio Krabbendijke
06-23282980, regio Kapelle-Kruiningen
06-23337724.
Iriz thuiszorg, 0113-232529.
RST Zorgverleners: tel. 0342-405454.
Thuiszorg Cederhof, gemeente Kapelle,
0113-342710.
ZorgThüis SVRZ: Tholen 0166-601190,
Sint Maartensdijk 0166-667022, 's-Gra-
venpolder, Heinkenszand/Lewedorp
06-51270385, (na 23.00 uur
06-53459764), Goes 0113-246412, (na
23.00 uur 06-53459764).
Dierenartsen
Noord- en Zuid Beveland
Dierenartsenpraktijk Midden-Zeeland Ka-"
relse, Van Dijk, Stokman, Van Anrooy en
Van Kralingen 24-uurs spoeddienst):
M.R. van Kralingen, Hoofdstraat 22, Kort-
gene, tel. 0113-302145.
Dierenkliniek Yerseke, Dierenkliniek Goes
en de gezelschapsdierenpraktijk Mossel
man en Verboom(24-uur):Drs. M. Berre-
voets Drs. K. Mc Laren,Molenlaan 24,
Yerseke, 0113-572756
Dierenartsencombinatie Overschelde,
voor landbouwhuisdieren en paarden (24
uur) 0113-342486.
Dierenkliniek Dierzorg, Yvette Boon
man-Prins, Stenevate 1, Heinkenszand,
(0113-568558, (24 uur bereikbaar).
Paardenpraktijk Wolphaartsdijk, drs.
I.M.L. Davidse, Muidenweg 10, Wolp
haartsdijk. 06-55196596 (24-uur)
Tholen
Dierenarts W. Brons, tel. (0166) 612596.
Weekend-spreekuur Poortvliet, Kalfsdam-
seweg 2, zat. van 8.30-9.00 uur en Tho
len, Regentessestraat 17, spreekuur za
II.30-12.00 uur, tel 0166-662596
Dierenambulance
06-43727125 (24 uur bereikbaar).
Mr f
■jr rjg'9
ZATERDAG 7 DECEMBER
Aardenburg
Bachs Hohe Messe door Het Vlaamse
Bach Plus gezelschap,
Sint Baafskerk, 20.15 uur
Axel
The Young Ones in Concert,
De Halle, 20.00 uur
Goes
'Zwaar', muziekavond met veel stijlen:
Snarebox, Sinister Souls, Sektor Subse
quent, SubDimension en Dubsik,
Podium 't Beest, 21.00 uur
De voorstelling van Christian Farla in
De Mythe is geannuleerd,
Middelburg
Muziekoptreden Ed Struijlaart Geert
van Oorschot,
De Drukkerij, 14.00 uur
Optreden troubadour Theo van Teijlin-
gen,
De Drukkerij, 15.30 uur
Toneelvoorstelling 'Lang leve de ko
ning', Het Middelburgs Theater,
Minitheater, 20.00 uur
Afsluiting Popaanzee met Steady New
Sounds, Geert St The Chiefs en Jimmy
Dumbbell,
De Spot, 21.00 uur.
Nieuw- en SL Joosland
Cabaret Pieter Jouke 'Woord houden'
(try-out).
De Wegwijzer, 20.30 uur
Oostburg
Massafest Winteredition, me o.a. Mon-
key3 (CH), Toner Low (NL), Komatsu
(NL), Gurt (UK) en Pektop (BE),
The Lane, 18.00 uur
In het kerkje van Ellewoutsdijk wordt zondag om 15.30 uur een meezing-
middag gehouden met 'muziek op maat', foto Willem Staat
Muziek Back to the Country,
Ledeltheater 20.15 uur
Terneuzen
Night of the friends, muziekprogram
ma ten behoeve van Serious Request,
Porgy en Bess, 20.00 uur
Cabaret Phillippe Geubels,
Scheldetheater, 20.00 uur
80s/90s party,
De Pit, 21.00 uur
Vlissingen
Inloopconcert Koorgroep De Vlis-sin-
gers, Vrouwenkoor Cadans en Orkest De
Zeeuwse Muzikanten,
Sint Jacobskerk, 14.00-16.30 uur
Wolphaartsdijk
Concert Don Kosaken Chor Rusland,
tbv Voedselbank De Bevelanden,
Nicolauskerk, 15.00 uur
Zierikzee
Phashed Curve, Rye, Jimmy Dumbbell
en Harbour of Souls,
Brogum Popcultura, 21.00 uur
ZONDAG 8 DECEMBER
Ellewoutsdijk
Meezingmiddag met 'muziek op
maat', met de leden van Muziektheater
Zeeland,
't Kerkje van Ellesdiek, 15.30 uur
Middelburg
Amsterdamse band Bruut!,
Schuttershof, 15.30 uur
Concert door leerlingen talentenklas
Zeeuwse Muziekschool.
Doopsgezinde kerk, 15.00 uur
Zigeunerformatie Nadara Gipsy Wed
ding Band,
Kloveniersdoelen, 16.00 uur
Rocksessie, met alleen nummers van
de Rolling Stones. Gast: zanger Kees
Moerland (ROLR),
Schuttershof, 17.00 uur
Toneel Baantjer Live: 'De Cock en de
moord in het theater,
Schouwburg, 20.00 uur
Sint Anna ter Muiden
Kerstconcert door vocaal ensemble
Les Tailles Rondes,
NH Kerk, 15.00 uur
Terneuzen
Akoestisch optreden The Juke Joints,
Porgy en Bess, 15.30 uur
Vlissingen
Klarinetkwartet Clarté Noire,
Speelhuus Ter Reede, 11.30 uur
Concert Accordeola,
Ter Reede, 14.30 uur
Optreden Dimestore Hoodoo,
standpaviljoen Panta Rhei, vanaf 17.30
uur
Sjaak Bral oudejaarsconference 'Vaar
wel 2013',
Vestzak '99, 20.15 uur
OP PAD
ZONDAG 8 DECEMBER
Middelburg
Filmprogramma Zondig in Zeeland.
Zes korte films van Zeeuwse filmmakers
gebaseerd op verhalen uit de bundel Zon
dig in Zeeland.
Cinema Middelburg, 15.00 uur.
Zaterdag 7 en zondag 8 december
Baarland Nederlandse Hervormde Kerk
10.00 uur ds Luijk; Biezelinge Protestant
se Gemeente (Mozeskerk) 10.00 uur ds
de Jong(HA); Christelijke Gereformeerde
Kerk 10.00 en 17.00 uur ds Weststrate;
Borssele Protestantse Kerk 10.00 uur
dhr Kreeft;
Colijnsplaat Protestantse Gemeente
10.00 uur ds Davidse; Driewegen Protes
tantse Kerk 10.00 uur ds Vos Ellewouts
dijk 't Kerkje 3e zo.v.d. maand 14.30 uur
eukemenische bieëenkomst; Goes Protes
tantse Gemeente Grote Kerk 10.00 en
17.00 uur ds N.v.d. Linden; Oosterkerk
9.30 uur ds Kamermans; De Hoogte
10.00 uur ds Jobsen; Ter Valcke 10.00
uur dhr Dronkers; Ziekenhuis ADRZ
10.00 uur L. de Kam; Hervormde ge
meente Goes (De Levensbron) 10.00 uur
ds Guijt, 17.00 uur ds v.d Dam; Gerefor
meerde Kerk Vrijgemaakt (Ontmoetings-
kerk) 9.30 en 16.30 uurGereformeerde
Kerk Nederland (in Calvijn College) 9.30
en 16.30 uur kand Heres; Christelijke Ge
reformeerde Kerk 10.00 ds Schenau (in
Maranatha Kerk, aangepaste dienst)en
17.00 uur ds Schenau Vrije Evangelische
Gemeente 10.00 uur ds v.d. Wetering,
18.30 uur dr Cappon Doopsgezinde
Gemeente/Vrijzinnig Hervormden 10.00
uur mw Duhoux-Rueb; Leger des Heils
10.00 uur maj v. Vuuren; Kerkgenoot
schap Huis van Elia (Oostererk, J.D. van
Mellestraat), 13.15 uur dienst; Evangeli
sche Gemeente Rafaël Goes (Goese Ly
ceum) 10.00 uur samenkomst; Rooms-Ka-
tholieke Kerk H. Maria Magdalena za
19.00 uur past v. Hees, zo 11.00 uur past
Buijssen; 's-Gravenpolder Protestantse
Kerk 10.00 uur ds Westerneng;
Hansweert Nederlandse Hervormde
Kerk dienst Schore; Rooms-Katholieke
Kerk 11.00 uur past v. Hees; 's-Heer
Abtskerke Protestantse Gemeente
10.00 uur dienst Nisse; 's-Heer Arends-
kerke Protestantse Kerk 10.00 uur ds
Wisse; Vergadering van Gelovigen
(Hr.Arendshuis) zon. 10.00 uur; 's-Hee-
renhoek Rooms-Katholieke Kerk 9.00
uur past Heezemans; 's-Heer Hendrik
skinderen Protestantse Gemeente
10.00 uur werkgroep; Heinkenszand Pro
testantse Gemeente Barbesteinkerk ds
Vlaming; Rooms-Katholieke Kerk za
19.00 uur past Heezemans, zo 9.00 uur
past Buijssen; Hoedekenskerke Protes
tantse Gemeente 10.00 uur ds Timmers;
Kapelle Nederlandse Hervormde Kerk
10.00 uur ds Deventer (HA); Kattendijke
Nederlandse Hervormde Kerk 10.00 uur
ds de Graaf; Kloetinge
Protestantse Kerk 10.00 uur ds Vrijlandt;
Kortgene Protestantse gemeente Nico-
laaskerk 10.00 uur ds Zebregs; Krabben
dijke Nederlandse Hervormde Kerk 9.30
uur mw Roggeband; Hervormde Gemeen
te 9.30 uur ds de Jong, 18.00 uur ds den
Borst; Gereformeerde Kerk 9.30 uur ds
Wouters, (HA) en 14.30 uur ds Western-
eng; Kruiningen Protestantse Gemeente
(Johanneskerk) 9.30 uur ds Quak; Her
steld Hervormde kerk 9.30 (HA)en 18.30
uur ds v.d. Bas; Kwadendamme
Rooms-Katholieke Kerk 10.45 uur past
Heezemans; Lewedorp Protestantse Kerk
10.00 uur mw Meulensteen; Rooms-Ka
tholieke Kerk 10.30 uur past Voordec-
kers; Nieuwdorp Protestantse Kerk
10.00 uur dhr Slabbekoorn; Nisse Protes
tantse Gemeente 10.00 uur ds Rietveld;
Oudelande Nederlandse Hervormde
Kerk 10.00 uur ds v. Oostende; Ovezan-
de Rooms-Katholieke Kerk 9.30 uur past
v. Hees;
Rilland-Bath PKN 10.00 uur ds den Hol
lander; Vrije Evangelische Gemeente
10.00 uur ds v.d. Meulen; Rooms-Katho
lieke Kerk za 19.00 uur past Buijssen;
Schore Nederlandse Hervormde Kerk
10.00 uur ds Helderman; Waarde Neder
landse Hervormde Kerk 10.00 uurds v.d.
Woestijne; Wemeldinge Protestantse
Kerk 10.00 uur dhr Favier; Vrije Evangeli
sche Gemeente 10.00 uur br Berrevoets;
Wilhelminadorp Protestantse Gemeente
10.00 uur ds Moolenaar; Wissenkerke
Protestantse Kerk 10.00 uur ds Klein;
Wolphaartsdijk Protestantse gemeente
10.00 uur ds v. Eek; Yerseke Nederland
se Hervormde Kerk 10.00 uur ds Bagger
man; Hervormde Gemeente Rehoboth
9.30 uur kand de Wilde en 17.00 uur ds
Moolenaar; Gereformeerde Kerk 9.30
uur ds Baas en 14.30 uur ds Bijman; Vrije
Evangelische Gemeente 10.00 uur ds
Kooistra;
THOLEN
Oud-Vossemeer Hervormde Gemeente
10.00 en 18.30 uur dienst; Gereformeer
de Kerk 10.00 uur ds Kakes; Rooms-Ka
tholieke Kerk zo 9.30 uur viering; St An-
naland Hervormde gemeente 10.00 (HA)
en 18.00 uur ds Geuze; St Maartensdijk
PKN 10.00 uur ds Kornaat en 19.00 uur
ds Westerneng; Tholen Immanuël 10.00
uur ds v.d. Heuvel.
Kerkdiensten uit alle regio's op
www.pzc.nl/monnikenwerk