Raadslid Sandee heeft integer gehandeld ÜJ Skatebaan en parkje op bouwterrein Lewedorp I I I I Bikkels duiken programma op 28 BEVELANDEN en THOLEN ZEELANDHALLEN Het gaat na een aantal moeilijkere jaren steeds beter met het evenementencomplex in Goes. EP De beschuldiging was dat Sandee oneigenlijke invloed zou hebben uitgeoefend op het raadsbesluit dat de bouw van een nieuw win kelcentrum in Kamperland moge lijk maakt. Sandee is een van de drie ondernemers die dat winkel centrum laten bouwen. De klacht tegen Sandee is behan deld door de commissie Bezwaar en Beroep van de gemeente Noord-Beveland. Die vond geen belangenconflicten in het optre den van Sandee: tijdens de bespre king van het bouwplan in de ge meenteraad en tijdens de besluit vorming in de raad heeft hij zich teruggetrokken. „Hij heeft zich niet enkel onthouden van stem ming, hij is bij die agendapunten weggegaan", zegt Van Kooten. Raadsgrifïier Kees Poortvliet leg de het optreden van Sandee na mens de gemeenteraad ter beoor deling voor aan het bureau Be stuurlijke Integriteit Nederlandse Gemeenten, een verzelfstandigd" orgaan van de Vereniging Neder landse Gemeenten. „De conclusie is dat de gemeenteraad en Sandee adequaat en correct hebben ge handeld", zegt Poortvliet. De be vinding is verzonden aan de kla ger, meldt hij. Die kan zijn klacht voortzetten bij de Zeeuwse Om budsman. Sandee vraagt zich af of betrokke nen de verhoudingen voldoende begrijpen. „Ik ben overtuigd dat ik transparant gehandeld heb. De gemeenteraad is een afspiegeling van de samenleving." Sandee nam vorig jaar de plaats in van Mark Faasse. Faasse, project ontwikkelaar, trad terug omdat hij als medeontwikkelaar van ap partementenproject Veerse Muze in Kamperland de schijn van be langenverstrengeling wilde voor komen. Raad en college waren vrijdag te gast op de open dag bij de oplevering van Veerse Muze. CAMPACNEDUIK CDA BORSELE make aar Bergstraat 18 Meliskerke ISSj I I I .,^weq wmmam GOES - Een jaar geleden leek het er al op dat de Zeelandhallen uit het dal aan het klimmen is. De stijgende lijn zet zich door. Naast een groeiende evenementenkalen der raken de evenementen zelf ook steeds sneller uitverkocht. Tot tevredenheid van locatiedirec teur René van Donschot. „Ja, het viel ons zelf ook al op", zegt hij. „Het lijkt erop dat we de weg naar boven nu hebben gevon den." Dat is volgens Van Donschot niet de verdienste van de hallen al leen. „Alles wat hier gebeurt,-is een spiegel van wat je in Zeeland ziet. We kunnen het niet zelfstan dig tot stand brengen." Van Don schot bedoelt daarmee, dat de Zee landhallen vooral faciliterend werkt en niet organiserend, zoals in het verleden. „Dat was toch te moeilijk en te risicovol. Daarom is die draai gemaakt", verklaart Van Donschot. De Zeelandhallen organiseert op dit moment zelf nog alleen de mo- delbouwbeurs en is verder dus af hankelijk van initiatieven van bui tenaf. Die zijn er volop, zowel nieuwe 'titels', zoals Van Don schot het noemt, als bestaande ac tiviteiten. „Als de al langer lopende evene menten een stijgende lijn gaan vertonen, is dat een heel goed te ken. Kijk bijvoorbeeld naar de Contacta (de vorige maand gehou den netwerkbeurs, red.). Die was dit jaar sneller uitverkocht en gro ter dan ooit, ondanks de recessie. Ongekend, we dachten: 'wat ge beurt hier'", zegt Van Donschot. De 'agenda is dus goed gevuld, maar muziek is nog altijd een ge- Alles wat hier gebeurt, is een spiegel van wat je in Zeeland ziet mis in de kalender. „Het streven is om dat segment volgend jaar meer aandacht te geven", zegt de locatiedirecteur. In april brengt Golden Earring in elk geval weer een bezoek aan de Zeelandhallen, een band die altijd wel een vaste schare fans trekt. Grotere namen zijn een moeilij ker verhaal. „Je moet een bepaald aantal kaarten verkopen om uit de kosten te komen. Dus die tick ets zijn dan ook vrij prijzig", legt van Donschot uit. Aan het con cert van Marco Borsato, in juni vo rig jaar, hebben de Zeelandhallen volgens Van Donschot maar een beetje verdiend. „Het was bijna break-even. En dat is toch wel het minste wat we wil len. We kunnen zesduizend man kwijt, maar het is de vraag of die komen als je Anouk hier neerzet en een~kaartje vijftig euro kost. Mensen gaan dan toch liever naar het Gelredome." De Zeelandhallen wil in het nieu we jaar ook bekijken of de econo mische impact van evenementen kan worden berekend, wat bij voorbeeld ook is gedaan bij Con cert at Sea. ZEELANDHALLEN Koopsom 84.000,- k.k. Dit is het resultaat van een prijs vraag, eerder dit jaar uitgeschre ven door de plaatselijke dorps raad. Op het terrein stond vroeger olie handel Van den Dries. Het zou na sloop van de oliehandel worden ingevuld met nieuwe woningen. „Maar, zoals bekend, is de klad ge komen in de bouw van nieuwe woningen. We wilden grond ook niet te lang braak laten liggen. Vandaar de prijsvraag", zegt dorpsraadvoorzitter Ad Lijmbach. Drie dorpsbewoners dienden een plannetje in voor een tijdelijke in vulling van het terrein. Woning bouw blijft immers de eerste op tie. Het dorp koos uiteindelijk voor een combinatie van twee ingezon den suggesties. Het skatebaantje in combinatie met een parkje, moestuin en enkele bankjes. De dorpsraad gaat beide plannen nu verder uitwerken en probeert fondsen aan te boren voor de fi nanciering. door Claudia Sondervan WISSENKERKE - Een klacht van een inwoner van Noord-Beveland dat CDA-gemeenteraadslid Johan San dee niet integer gehandeld zou hebben, is na onderzoek onge grond gebleken. Dat verklaarde burgemeester Henny van Kooten donderdadagavond bij de raadsver gadering. BAARLAND - De Borselse CDA-kandidaatraadsleden Peter van den Dries, Ad Schenk en Peter van 't Westeinde (vlnr) trotseerden gisteren het koude Wes- terscheldewater bij dijkpaviljoen De Landing in Baarland om hun eigen verkie zingsprogramma op te vissen. Deze 'campagneduik' is de aftrap van de CDA verkiezingscampagne, foto Mechteld Jansen Kopen naar Wem Ideale surtenwormig, gelegen in l een rustig straatje, centraal op I Walcheren. Een huis met een mooie, diepe tuin. Bij "Kopen r naar Wens" bemltu bij aankoop maarliefst€ 30.000,-minder voor deze woning' Dit bedrag is il in de prip verwerkt Kijk voor de voorwaarden op www.kopen- Zeelandhallen ziet weer heil in de toekomst door Luc Oggel René van Donschot Zeelandhallen Goes is met ruim 15.000 vierkante meter de groot ste beurzen- en evenementenloca tie in de regio. Verdeeld over drie multifunctione le hallen is het complex geschikt voor uiteenlopende evenementen; van een publieksbeurs tot een mu ziekfestijn of bedrijfsfeest. Zeelandhallen is onderdeel van Libéma, met 24 locaties één van de grootste leisure concerns van Nederland. Libéma ontvangt jaar lijks ruim vijf miljoen gasten. De organisatie bestaat uit drie divi sies; Attractieparken, Vakantiepar ken en Beurzen Evenementen. Meer informatie over de Zeeland hallen is te vinden op www.zee- landhallen.nl. Blijkens exploot van mij, toegevoegd kandi daat gerechtsdeurwaarder d.d. 26 november 2013 is op verzoek van Rahma Omar Hasan, wonende te Dedemsvaart, gemeente Har- denberg, te dezer zake woonplaats kiezende te Zwolle, aan het Van Nahuysplein 17-A, ten kantore van Roza Advocaten, (alwaar een af schrift van dit exploit kan worden verkregen) AAN Ibrahim Ismail Mohamoud, thans zonder bekende woon- en verblijfplaats in Nederland of daarbuiten, BETEKEND: de grosse van een beschikking gegeven door de Rechtbank Overijssel, team Familierecht en Jeugdrecht, locatie Zwolle d.d. 21 november 2013, bij welke beschikking de echtscheiding tussen partijen is uitgesproken. F.J. Bessembinders toegevoegd kandidaat gerechtsdeurwaarder LAVG Gerechtsdeurwaarders Lavendelheide 12 9202 PD Drachten door Frank van Cooten LEWEDORP - Op een bouwterrein aan de Postweg in Lewedorp komt waarschijnlijk een skatebaantje in combinatie met een parkje, een moestuin en enkele bankjes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 112