'Roos Voordeel op de Veluwe uit stopen. nC straalt weer.' www.duchenneheroes.nl CliniC lowns De kracht van een lach Nu met 7,50 extra korting! 3 dagen relaxen met onbeperkt spareribs, wellness en meer! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Reisprogramma winter 3-daagse Parijs 159,00 Last minute! Reizen in kerstsfeer: 3-daagse Londen 199,00 Unieke aanbieding: 3 dagen Veluwe Adviesprijs Lezersprijs €106,50 €54,50 Ook dit jaar bieden we u diverse mogelijkheden voor een gezellig en comfortabel bezoek aan een kerstmarkt of een sfeervol weekendje kerstshoppen. Wees er snel bij en reserveer direct via onze website! Vertrek 6 december Visiter Paris et voir la Notre dame et la Tour Eiffel! Doe uw kerstinkopen bij Lafayette of bij Printemps. En natuurlijk's avonds een lichtjestour! U verblijft in een drie sterren hotel. Düsseldorf Maastricht Aken Leuven Brugge 7 december 11 december 12 december 13 december 17 december 35,00 34,00 35,00 29,50 €25,00 De huishoudbeurs is het allergezelligste dagje uit. Shoppen, workshops volgen, optredens bijwonen, alles kan. Vertrekt 3 december Kerstlichtjes, prachtige etalages en kerstbomen op elke hoek van de straat! Dat geldt zeker voor Londen. 37 00 Verblijf in drie sterren hotel. Alleen vervoer: 24.00 p.p U reist met een comfortabele AMZ touringcar, altijd met koffie, thee en een versnapering aan boord. Zie onze website voor meer informatie WWW.aiTIZ.nl 0113-351551 1S t/m 22 februari 2014 Het hotel Charme Hotel Overbosch is een heerlijk plekje voor rustzoekers en natuurlief hebbers. Na een actieve dag in de buiten lucht kunt u volledig tot rust komen in het wellnesscentrum van het hotel, waar onder meer een sauna, bubbelbad en solarium te vinden zijn. In het grand café wordt u in de watten gelegd door het gastvrije personeel. Bij degezelligeopen haafd krijgt ueen lekkere portie bitterballen aangeboden en op de eerste avond kunt u in restaurant Twist on beperkt genieten van spareribs of sliptong! Prijs per persoon voor 2 overnachtingen, gebaseerd op een tweepersoonsbezetting. De prijs is exclusief 15.- administratiekosten per boeking en de toeristenbelasting. De lezerskorting wordt op het boekingsformulier van het totaalbedrag afgetrokken. De kamer U verblijft in een Charme Kamer, een ruime tweepersoonskamer voorzien van een flatscreentelevisie, een kluisje en een luxe badkamer. De comfortabele boxspring- bedden staan garant voor een goede nachtrust, waarna u in de ontbijtruimte kunt aanschuiven voor een royaal ontbijtbuffet. Unieke hotelaanbiedingen De omgeving Vlakbij het hotel ligt het uit gestrekte Nationaal Park de Hoge Veluwe. Naast maar liefst 5.400 hectare natuur is hier ook het wereldberoemde Kröller-Müller Museum te vinden, met onder meer een bij zondere collectie schilderijen van Van Gogh en een grote beeldentuin. Door de centrale ligging van het hotel op de Veluwé zijn de om liggende steden Amersfoort, Apeldoorn en Harderwijk eenvoudig te bereiken voor een middag shoppen of een cultureel avondje uit. Het voormalig Koninklijk Paleis aan de rand van Apeldoorn, Paleis Het Loo, is ook zeker de moeite waard om te bezoeken tijdens uw verblijf. Bij de prijs inbegrepen 2 overnachtingen in een Charme Kamer 2x een uitgebreid ontbijtbuffet Een lekkere portie bitterballen 1 avond onbeperkt spareribs of sliptong Vrij gebruik van sauna en bubbelbad De leukste highlights Nationaal Park de Hoge Veluwe Het beroemde Kröller-Müller Museum Paleis Het Loo met zijn paleistuinen Shoppen in Amersfoort of Apeldoorn Dierentuin Burger's Zoo in Arnhem Meer informatie en boeken Wil jij ook een paar dagen ontspannen op de Veluwe? Ga dan naar onze webwinkel of naar www:uitslapen.nl/lezersreis of bel 050 31712 90 en boek nu met 7,50 extra lezerskorting! Moeder van Roos Omgeven 'door bossen, heidevelden en vennen is Charme Hotel Overbosch in Garderen het ideale startpunt voor lange wandelingen en fietstochten. Geniet van rust, ruimte en ontspanning midden in de natuur en ontdek de Veluwe in drie dagen! tic

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 52