I I II II II II Familieberichten 0 Ulensenlinq.nl TRUDY TRUDY LATUHERU-SAHERTIAN TRUDY LATUHERU -SAHERTIAN TRUDY LATUHERU-SAHERTIAN /- Marilah kepadaKu, hai kamu sekalian yang berlelah dan mananggung berat. Aku ini akan beri sentosa kepadamu. Matteus 11 28 Komt allen tot Mij, die vermoeid en belast zijn. En Ik zal u rust geven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze liefhebbende moeder, schoonmoeder en oma Geertruida Christina Latuheru - Sahertian sinds 1993 weduwe van Pieter Latuheru Banda 6 mei 1947 Goes 3 december 2013 Tilburg Rene en Melly Latuheru Diaz en Dewi Oost-Souburg Henry en Martine Latuheru Sione en Madee De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 7 december om 9.00 uur in de Beth Cherem Kerk te Oost- Souburg. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Correspondentieadres: Zuiderzeestraat 71 4388 GP Oost-Souburg Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan onze lieve Zus, Schoonzus, Tante en Oma Leerdam Lies en Wim Kipuw - Sahertian Rachab en Boaz Sahuleka Minggus en Mariah Xaverio Jusyo en Anneke Leerdam Henk en Tineke Juan en Roos Nemea, Sivaho, Estevao Yoni en Sarella Fotis en Jeroen Paula t Nico t Izaak t Usi Trudy, selamat jalan.... Onze schoonzuster en tante is niet meer Zij is niet voor niets geweest Haar zorgzaamheid en gastvrijheid waren groot Jarenlang weduwe geweest van onze broer Verdrietig zijn wij voor het verlies Onze schoonzuster en tante is niet meer Oost-Souburg Iet en Ferry t Matitaputty Sara Frank en Anne-Marie Edwin en Mona Oostkapelle Bob en Janny Latuheru Roel en Myra Paul en Ingrid Middelburg Mary en Ben de Lima Middelburg August en Julia Latuheru Angela Kedi en Esther Oost-Souburg Eddy en Netty Latuheru Rebanna en Geoffrey Aiso Oost-Souburg Trees en Sjaak de Queljoe Stado Chaya en Luciano en kleinkinderen Selamat jalan Trudy.... - Tan van Liere - de Visser Op 94-jarige leeftijd is overleden onze zwager en oom Jo J. Minnaar weduwnaar van C. Minnaar-Leendertse Kapelle: S. Vogelaar-Leendertse J. Vogelaar neven en nichten Tot ons verdriet is precies drie jaar na het overlijden van onze oma nu plotseling overleden, onze Opa Minnaar Vlissingen: Natascha en Kees Meijer-Minnaar Sandra, Ruud, Remco Goes: Mariska Minnaar Rotterdam: Mirjam en Daan Kint-Minnaar Tristan Goes: Rebecca en Paul van den Berge-Minnaar Amsterdam: Egbert en Willeke Minnaar-Timmerman Romeinen 14: 7-12 Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennjs dat toch nog onverwacht is heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Johannes Jan Minnaar - Jo- sinds 2 december 2010 weduwnaar van Cornelia Leendertse 4-15 juli 1919 -f3 december 2013 Leidschendam: Ria Minnaar .Hoofddorp: Tineke Minnaar Goes: Alex Minnaar Margreet Minnaar-Van Houdenhoven Sommelsdijk: lan-Leendert Minnaar Sandra Bleumers Yerseke: Theo Minnaar Klundert: Josephine Boelhouwers-Minnaar Cor Boelhouwers Emmeloord: Robert Minnaar Lianne Minnaar-Bakker Vlissingen: Fred Minnaar lanis Dekker Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Marshallstraat 18,4463 CP Goes De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 9 december om 13.00 uur in de Oosterkerk, ingang J.D. van Mellestraat te Goes, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Wij zijn diep bedroefd vanwege het zeer onverwachte overlijden van de moeder, schoonmoeder en oma van onze kinderen. Vlissingen, Rinus en Coby Imanse-Ventevogel. kijk ook op Jan Nieuwkoop Lieve Opa Te klein, zijn wij om te begrijpen Te klein, zijn wij om te weten Te klein, zijn wij om je te verliezen Groot zijn wij om van je te houden Zoë en Vayen Verdrietig moeten wij u mededelen dat na een lang en bewogen leven is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omsi Wilhelmina Gerardina Net weduwe van Cornelis |an Simpelaar Middelburg, 13 december 1921 Vlissingen, 3 december 2013 Ze stond nog volop in het leven. Wij zullen haar positieve instelling en scherpe geest missen. Ilse Loos-Simpelaar Willem Loos Gaston en Florence Arnaud en Dasha Noa Henri Simpelaar, in herinnering Inge Paul Correspondentieadres: Ilse Loos-Simpelaar, van Bourgondiëlaan 52,4351 NS Veere Zaterdag 7 december om 14.00 uur is er een samenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. 38 J donderdag 5 december 2013 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante echtgenote van Adrie van Liere in de leeftijd van 76 jaar. J.P. de Visser D. de Visser - Maljaars M.T. Brouwer - de Visser t P. Brouwer t J. de Visser E. de Visser - Maljaars Neven en nichten Oostkapelle, 4 december 2013 i Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 79 jaar. C.L. Nieuwkoop-Luitwieler Jenny en Peter Minderhoud-Nieuwkoop Cindy en Roland, Zoë, Vayen Wendy Cynthia en Dennis Robert Jan en Jannet Nieuwkoop-Oreel Jinimy Dany Jacky Davy 3 december 2013 Correspondentieadres: Rosenburglaan 40, 4385 JD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op maandag 9 december van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. U bent welkom ook wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38