Colofoit üysrJadaj) Janna Jannetje Tazelaar - van de Linde bfilittL'df j amifieberichten ALGEMENE KENNISGEVING Je was een man van weinig woorden Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden Een man, vader en opa waar je op kon bouwen met een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa lacobus Willem Dieleman Echtgenoot van Aaltje Scheele A Axel 28 december 1926 t Terneuzen 3 december 2013 Oudstrijder Nederlands-Indië Oostburg: Aaltje Dieleman-Scheele zijn echtgenote Schoondijke: Wim en Ina Dieleman-Verhage Sebastiaan en lolien leroen Waterlandkerkje: Herman en Annie Dieleman-de Geeter zijn kinderen en kleinkinderen 3 december 2013 Grote Beer 8-034 4501 ER Oostburg Met dank aan de medewerkers van Warmande en Zorgsaam locatie de Honte afdeling B 2 voor de goede verzorging. De uitvaart zal op zaterdag 7 december 2013 in besloten familie kring plaatsvinden. De Heer is mijn Herder (Psalm 23) Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons heeft mogen zijn en voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons gegeven heeft, laten wij u weten dat onze lieve, altijd positieve, meelevende en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder is overleden. weduwe van Pieter Tazelaar Kortgene 25 januari 1912 Capelle aan den IJssel: t Kortgene 2 december 2013 Dig en Ineke t Tazelaar - Leendertse Kortgene: Janneke Tazelaar Rotterdam: Madeion Tazelaar en Christel Gevers Julia, Mila Capelle aan den IJssel: Peter Tazelaar en Regina Dhonrhe Vianen: Anny Louwerse - Berkel Burgemeester Snellenstraat 13,4484 CX Kortgene De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 6 december om 13:00 uur in de Nicolaaskerk, Kerkgang 2 te Kortgene. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in dorpshuis De Pompweie, Bernhardstraat 2a te Kortgene. Indien u onverhoopt geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Jan Verbrugge |an is lid geworden van onze vereniging in september 1969. Hij heeft zich vele jaren op allerlei gebied ingezet voor HWP. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Hanny en zijn kinderen. We wensen hen en overige familie veel sterkte. Schaakvereniging Het Witte Paard Sas van Gent Moe gestreden, helemaal op. Voldaan met het leven, zoals het geweest is. Familieman, optimistisch en sociaal en je vrolijke lach. Zo is het hoe iedereen je zag. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze fantastische vader en trotse opa Jan van Zunderen echtgenoot van Betsie van Zunderen-Koole in de leeftijd van 73 jaar. Betsie van Zunderen-Koole Mirjam en Johnny Youri Mitchel Marja en André Sharon en Axel loep Sandra en Mike I.Uca (in liefdevolle herinnering) Luna Miquel Niek en Mirjam Chiara Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van de nierdialyse Goes en huisarts dr. Peene, voor de goede zorgen. 3 december 2013 Dr. Mr. Messtraat 314441 AV Ovezande. Vrijdag 6 december is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegen heid om persoonlijk afscheid van Jan te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 7 december om 11.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Elly Veerman - Jonker UITVAARTi VERZORGING Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar erg missen. kinderen en kleinkinderen Terneuzen,1 december 2013 Butler Voor een peróoon(ijle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail bndestemfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.bndestem.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 71