ÜverJsdan Cornelis van Belzen (oud)Opa van Belzen Janna Jannetje Tazelaar - van de Linde Leuntje Wisse-Meijers oma Leuntje Meijers Want wij zijn van gisteren en weten niet, dewijl onze dagen op aarde een schaduw zijn. Job 8:9 Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere, op Zijn tijd, van ons heeft weggenomen, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Elizabeth de Visser Arnemuiden, 20 januari 1921 Middelburg, 3 december 2013 Middelburg Willy en Jan de Bruijn - van Belzen Middelburg Cees en Elly van Belzen - Jacobse Middelburg Marina en André Moens - van Belzen Krabbendijke Ina en Kees Verhage - van Belzen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: C. van Belzen Willem Teellinckstraat 11 4335 CS Middelburg Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 6 december van 19.00 tot 19.30 in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3, 4335 CS Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 7 december om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaat te Sint Laurens om 11.00 uur. Verdrietig zijn we nu onze is overleden. Klein- en achterkleinkinderen 3 december 2013 Na een prachtig leven is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en zus Cornelia Bout - Pollie sinds 16 januari 1998 weduwe van Willem Bout 10 december 1919 130 november 2013 Dirkje en Henk de Koning - Bout Monica en Mattias jordi A.M. van Vossen - Pollie J. Deurloo - Pollie Correspondentieadres: Fam. H. de Koning - Bout Lange Zelke 37, 4381 EX Vlissingen Geheel volgens de wens van moeder heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal ivoord van dank aan het personeel van Ter Reede, Vondellaan, Woning 15 voor de goede en liefdevolle zorg aan moeder gegeven. Heden bereikte ons het bericht dat overleden is onze oud-collega Dhr. A. Osté Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en medewerkers van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, bestuurder-rector Mondia Scholengroep E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Hannie van Lien-Jellema echtgenote van Willem Leendert van Lien Middelburg, 17 mei 1942 Goes, 1 december 2013 Vlissingen: Willem van Lien Vlissingen: Francis en )an Hamelink-van Lien Chantal, jeroen. Kim Correspondentieadres: Albardastraat 12,4384 HR Vlissingen U kunt afscheid nemen van Hannie op vrijdag 6 december van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 7 december om 10.30 uur in de aula van crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Geen witte bloemen Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Hannie van Lien-Jellema echtgenoot van Wim van Lien, in de leeftijd van 71 jaar. Wij wensen Wim, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen: Corry Raaijman-Jellema Jaap Raaijman Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 02 december 2013 De Heer is mijn Herder (Psalm 23) Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons heeft mogen zijn en voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons gegeven heeft, laten wij u weten dat onze lieve, altijd positieve, meelevende en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder is overleden. weduwe van Pieter Tazelaar Kortgene 25 januari 1912 Capelle aan den IJssel: Kortgene: Rotterdam: Capelle aan den IJssel: Vianen: t Kortgene 2 december 2013 Dig en Ineke t Tazelaar - Leendertse Janneke Tazelaar Madeion Tazelaar en Christel Gevers Julia, Mila Peter Tazelaar en Regina Dhonrhe Anny Louwerse - Berkel Burgemeester Snellenstraat 13,4484 CX Kortgene De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 6 december om 13:00 uur in de Nicolaaskerk, Kerkgang 2 te Kortgene. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in dorpshuis De Pompweie, Bernhardstraat 2a te Kortgene. Indien u onverhoopt geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, onze geliefde, zorgzame moeder en onze lieve, altijd meelevende oma en overgrootmoeder sinds 16 april 1999 weduwe van Pieter Wisse 9 november 1934 t 2 december 2013 Aagtekerke Jan en Mattie Wisse - van de Woestijne Werkendam Annemarie en Cees van Oord - Wisse - Oostkapelle René en Anneke Wisse - van Heemst Oostkapelle Marja en Adrie van den Bosse - Wisse Vlissingen Peter en Ellen Wisse - den Hollander Biggekerke Sander Wisse en Mirjam Besuijen Borssele Rian en Pieter Walhout - Wisse Aagtekerke Christa Verhulst Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn allen die voor onze moeder hebben gezorgd zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres Kloosterweg 6 4363 SC Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 5 december van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. vrijdag 6 december om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Wij zijn verdrietig dat onze lieve, altijd meelevende is overleden. Peter en Sandra Bart, Anneroos, Ruben Elina en Frans Bram, Jasper Marc en Leanne Emily Maarten en Mariene Manuèl Arwin en Dorien Gert-Jan Marlinde Eveline Suzanne (in herinnering) Meivin Niels Petra en Geert Judith, Rosalie Lineke en Dik Xander Miranda en Walter Leanne en Jaap Shanti Annelien Jan-Peter en Willemijn Ruud Marlie Kars Leander Leonie Julia Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte van ons weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Pieter Wisse Sterke de Heere de familie in dit verlies. S. Maljaars-Meijers C. Maljaars Peter Jan (in liefdevolle herinnering) Johan en Miranda Kevin, Monique L. Meijers Biggekerke, 2 december 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34