O (Hens9nlinq.nl ÜvsrJadüii Familieberichten JV M Paulus Hinoke Martina Jakoba Aarnoutse-Gideonse Mijn lieve vrouw, onze liefhebbende moeder en onze allerliefste oma en overoma is thuisgehaald door onze Heer. Martina Jacoba Aarnoutse-G ideonse Serooskerke, 9 april 1941 t Koudekerke, 30 november 2013 Wij zijn vefdrietig omdat- we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen en dat wij haar, ondanks haar ernstige ziekte, nog zo lang bij ons mochten hebben. David Aarnoutse Rianne Flipse-Aarnoutse Aart Jan Flipse Jan Labruijère Annemieke en Marijn, Laura, Joëlle Martine en Sander Andries en Myrthe Carolien en Sandro Marja Osté-Aarnoutse Leendert Osté Elmy en Roald, Saar David en Marissa Monica de Later-Aarnoutse Chris de Later Marisa en Maarten David en Simone Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 5 december om 13.30 uur in de kerk op het Dorpsplein in Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren, thuis in de theeschenkerij. VUssingsestraat 3 4371 RA Koudekerke Lieve Mam, Zonder jou hadden wij ons bedrijf niet kunnen realiseren. Bedankt voor al het werk wat je voor ons hebt gedaan. Marja Osté-Aarnoutse Monica de Later-Aarnoutse Theeschenkerij Sint Anthonijshoek Koudekerke Sint-Anthonijshoek -t Tinie Aarnoutse - Gideonse En op die dag als mijn kracht vermindert, Mijn adem stokt en mijn einde komt. Zal toch mijn ziel uw loflied blijven zingen Tienduizendjaar en tot in eeuwigheid. Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij kennis dat van ons is heengegaan in de leeftijd van 53 jaar. Middelburg: Astrid Hinoke-Schutte Jerai Devin Breukelen: Oost-Souburg: Simon en Tess Germano Djeziamo Ximésio Hency Desteny Georgino Oost-Souburg: Quincy 30 november 2013 Vinkenhof 16, 4332 DL Middelburg De Vertroostingsdienst wordt gehouden op donderdag 5 december om 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 6 december om 13.30 uur. Beide diensten worden gehouden in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal op vrijdag 6 december om 16.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geschokt zijn we door het overlijden van Paulus Hinoke Paulus was werkzaam in onze organisatie als begeleider zelfstandig wonen. Wij zullen zijn betrokkenheid bij de jongerenmissen. Wij wensen Astrid, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Wij zijn bedroefd door het overlijden van mijn geliefde zuster en onze tante Hein Abbing, voorzitter Raad van Bestuur Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Paulus Hinoke echtgenote van David Aarnoutse echtgenoot van onze collega Astrid. Wij wensen David, kinderen en (achter)kleinkinderen veel sterkte toe. Wij wensen Astrid en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Serooskerke (W): A. Gideonse, kinderen en kleinkinderen Collega's Financiële- en Salarisadministratie Juvent Chris, Rudie, Marijana, Marianne.Frank, Natasja en Jeremy Verdrietig zijn wij na het overlijden van Paulus Hinoke Een liefdevolle en betrokken collega, die voor zijn jongeren door het vuur ging. (an, Nel, Anna-Lies, Carolien, )oke. Ad, Diana, )an, Ineke, loan, Trudy Maria Theresia Ivens - Trees - Mist Het bos is groot De wereld klein Ik loop en loop... Waar zal het einde zijn..'. Heden kwam na een kort verblijf in het Sint Jans hospice De Casembroot een einde aan de "levensloop" van mijn geliefde echtgenoot, vader, schoonvader en van onze altijd belangstellende opa Arie Jacobus Louis Osté Lid in de Orde van Oranje Nassau Vlissingen, 11 juni 1929 Middelburg, 30 november 2013 Vlissingen: Mimi Osté-Hoste Eindhoven: Renée Osté Sidi Coulibaly Oualim Aziz Moctar Talmalaan 11 4384 KE Vlissingen Wij nemen afscheid van Arie op donderdag 5 december om 13.00 uur tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tor condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heel veel dank aan alle medewerkers van het hospice, die ons zoveel zorg, aandacht en rust hebben gegeven. 30 dinsdag3 december2013 kijk ook op Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Jan Aarnoutse t Gé Aarnoutse - Landeweer t Jan Jasperse t Maatje Jasperse - Aarnoutse t Jan Verhage t Corrie Verhage - Aarnoutse Kees Ruitenbeek Adri Ruitenbeek - Aarnoutse neven en nichten Kanker Zo'n klein woord, wat je leven drastisch omgooid, met zo'n groot effect, malende gedachten beginnen direct. Een woordje van 6 letters lang, dat kleine woordje maakt je bang. Een woordje met veel verdriet, daar valt alles bij in het niet. Een woord met veel pijn, waar je onzeker van zult zijn, wat er gaat gebeuren, hoe het zal gaan, maar samen kunnen we dit aan. Samen vechten, samen verdriet en pijn, weet dat ik er voor jullie zal zijn. Even waardig en dapper als zij haar ziekte heeft gedragen stierf onze moeder, schoonmoeder, oma, mijn zus en nicht Clinge, 12-11-1946 t Terneuzen, 1-12-2013 Noëlla en Percy Ivens Rudy en Daniella Vergeer Davy en Patricia Vergeer Dominique en Nadia Vergeer en kleinkinderen José Lens-lvens Dorthy Ivens Correspondentieadres: Peerboom 54 4554 BW Westdorpe De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30