WS'92 is thuis nog altijd ongeslagen SPORT 37 Promovendus BC Vlissingen komt langzaam in vertrouwd ritme helemaal niet meer volgen. tig doelpunten kwamen", zei Stormvogels-coach Wim Allaart over de overmacht in Som- melsdijk. De Westkapelse ploeg speelde dominant en had weinig te duchten van Good Luck. Mannen. VVS'92-Spivo 3-1 (25-19 25-17 17-25 25-19): VVS'92 bleef thuis ongeslagen. Met Dirk van der Linden als spelverdeler en Sido Bosma op zijn vertrouwde posi tie was er meer vastigheid in het Vlissingse spel. De Vlissingers trokken de eerste twee sets zon der tot grote hoogte te stijgen naar zich toe, maar bezondigden zich in het derde bedrijf aan te veel fouten. Die werden door de matig spelende bezoekers afge straft. Ook in de vierde set duurde het even voordat VVS'92 het goede ritme te pakken had. Na een aan tal goede serviceseries werd ruim afstand genomen. Forza-Voorwaarts 4-0 (25-18 25-16 25-22 25-16): Forza domi neerde, omdat de ploeg een over schot aan aanvalskracht had. Met meer lengte in de gelederen was de Schouwse formatie aan het net de baas. „Maar het is ontzet tend moeilijk spelen tegen een team dat goed verdedigt", zei Lennen Jonker van Forza, die daarmee de Axelse opponent een compliment gaf. Forza speelde niet altijd zuiver, maar wel degelijk en won daar om verdiend. Vrouwen. BOK-Zuvo 4-0 (25-20 25-21 25-20 25-17): Eén week voor de topper tegen Mikro Electro/ Roosendaal 2 draaide BOK op volle toeren. De Kapelse kop loper imponeerde en straalde veel vertrouwen uit. „Ze zullen van goede huize moeten komen om van ons te winnen", keek coach Hennie van Liere alvast uit naar het duel van komende zaterdag. BOK had veel meer in de mars dan Zuvo, dat in elke set enige tijd kon aanklampen omdat de Bevelandse equipe soms moeite had om bij de les te blijven. Forza-Voltena 3-2 (25-18 25-17 13-25 24-26 15-10): Een zwaar bevochten overwinning voor een wisselvallig Forza. Nadat de eerste twee sets met veel variatie De volleybalsters van BOK uit Kapelle wonnen een week voor de topper tegen Mikro Electro overtuigend. in de aanval waren gewonnen, leek er geen vuiltje aan de lucht. Wat in de eerste twee sets goed ging, ging in de derde set fout. Na een afstraffing in het derde bedrijf knokte de thuisploeg zich aan het slot van de vierde set terug in de wedstrijd. De te laat ingezette eindsprint kreeg in de laatste set met succes een vervolg. VVS'92-De Burgst 2 4-0 (25-18 25-18 2S-22 25-17): Een overtui gende zege voor VVS'92, dat voor de tweede keer dit seizoen de volle buit binnenhaalde. VVS'92 was mentaal sterker dan de opponent en had volleybal lend meer in de mars. De thuisploeg, die de Bra banders met een lastige opslag bestookte, domineerde in drie van de vier sets en haalde in het derde bedrijf met veel inzet en een gevarieerde aanval een vroeg opgelopen achterstand bijtijds op. Mannen. BG Vlissingen-Cangeroes 75-89: BC Vlissingen speelt graag met veel beweging in de aanval en met tamelijk fysiek spel in de verdediging. In de eerste wed strijden van het seizoen lukte het de ploeg nog niet om op die ma nier de tegenstanders te verschal ken, maar gisteren ging het al voorspoediger. „Het gaat ons steeds beter af op dit niveau", zei Barten. Het gevolg was dat BC Vlissingen halverwege het duel met Cange- roes met één punt verschil leid de. Daarna schakelde de topploeg uit Utrecht echter een tandje bij. Frank Schaftenaar maakte met tal van rake schoten haast in z'n een tje het verschil. BC Vlissingen staat na de thuisne derlaag nog net buiten de top tien. Scores BC Vlissingen: Dennis de Paauw en Benjamin Steenbeek 18, Dorde Karadzic 17, Sjors van de Poel en Dylan Hofmann 8, Raylin Jimenez 4 en Emilio Jangbahadoer 2. Springfield 2-BC Vlissingen 2 75-71: In Berlicum ontbraken bij BC Vlissingen twee centers, waar door de ploeg kwetsbaar was in de rebound. Daarnaast slaagde de ploeg er niet in om het tempo omhoog te krijgen tegen het ge routineerde Springfield. De thuis ploeg had daardoor lange tijd de leiding en bij 70-57 leek de strijd beslist. Het slotoffensief van BC Vlissingen zorgde nog voor een spectaculaire ommekeer: 70-71. Maar Springfield maakte het daar na koelbloedig af. Tantalus-BC Vlissingen 54-85: BC Vlissingen maakte in Eindho ven goed gebruik van het leng- teoverwicht. Dit leverde een 22-12-voorsprong op, maar met veel inzet knokten de Eindhoven- se studentes zich terug tot 27-30. Een serie scores van jeugd- speelster Serena van Sluijs zorgde ervoor dat BC Vlissingen ging rusten met een 48-36-voor- sprong. Na de pauze maakten de Vlissing se vrouwen binnen vijf minuten het karwei af. Dankzij een prima verdediging werd een beslissend gat geslagen. MAANDAG 2 DECEMBER 2013 HUftflf: VLISSINGEN - BC Vlissingen is onder hand gewend aan het hogere ni veau in de promotiedivisie. „We ko men in ons ritme", zei trainer Klaas-Willem Barten na de thuis wedstrijd tegen titelkandidaat Can- geroes. Het duel ging weliswaar met 75-89 verloren, maar bij rust leidde de promovendus nog met 37-36. Een korfballer van Atlas neemt een doorloopbal in het duel met Togo, de koploper in de derde klasse, foto Johan van der Heijden Scores Blauw Wit Marty de Vilder en Marco de Jonge 3, Ilse Kloet en An- nemarije Holl 2, Romy Abbink 1Sco res Ondo: Dennis Witte en Ronald Wisse 6, Thomas Mesu 3, Lilian van de Linde en Robbie Mesu 2, Kristy Kolmus en Corinne Geschiere 1. Good Luck-Stormvogels 10-15: „lammer dat we niet aan de twin Scores Stormvogels: Francky Koole, Angela Matthijsse en Arjen Schoe 3, Vera Geschiere, Niek Peene en Sander Verrijzer 2. door Peter van Kouteren MIDDELBURG - De volleyballers van VVS'92 boekten in de derde divisie een belangrijke 3-1-zege op Spivo, waardoor weer aansluiting met de staart van de middenmoot werd verkregen. De mnannenploeg van Forza stuurde Voorwaarts met lege handen naar huis. De vrouwen van BOK wonnen eveneens en kunnen zich nu gaan opmaken voor de top per tegen Mikro Electro/Roosen- daal 2. Scores BC Vlissingen 2: Dylan Hof mann 21, Mike de Kraker 13, Rajan Dielbandhoesing 11, Abdelouahid el Kharbouchi 10, Amar van Sluijs 8, Tom Rottier 6 en Raylin Jimenez 2. Vrouwen. Scores BC Vlissingen: Sheri Bos 21, Romana de Ridder 16, Yolanda Joosse 16, Serena van Sluijs 10, Lisa Kuiper 8, Nanon Doeland 8, Dorien de Witte 3 en Johanna Kuijs Murcia 3. BV Souburg-Almonte 2 39-46: Na de stand van 16-5 voor BV Sou burg kwam de Eindhovense te genstander sterk terug. Na rust bouwde Almonte 2 langzaam aan een voorsprong. Scores BV Souburg: Gitta Zijlma 12, Jessica Verhage 8, Ilse Caljouw 6, Im- mie Pattikawa 6, Susan Plas 3, Anne- marie van der Kaaden 2 en Melanie Lindenberg 2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37