7 v0 Colofon O fïlensenünq.nl lil fflaiïïöIBiii 'oor amilieberichten betaalbare kwaliteit Frans Onderdijk Elizabeth Arendje Geuze-de Jager Hannie Alewijnse Frans Verhulst Corrie D'hert - Witte Uttvaa rtverzorqi DE VLIEGER zaterdag 30 november 2013 familieberichten I 47 De ontelbare kaarten, telefoontjes, bloemen en de vele belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, vader en schoonvader hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. In het bijzonder bedanken wij dr. Bruynzeel, dr. Manni, Zorgstroom (BIT team), afdeling Geriatrie ziekenhuis Vlissingen. Rina Onderdijk Jacqueline en Leendert Francis en Daniela Middelburg, november 2013 Marcus Cornelis Dagevos Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van mijn lieve zorgzame oma, onze geliefde schoonzuster tante en nicht betuigen wij u onze hartelijke dank. Marie-Elize Roggeband Piet en Joke Geuze Neven, nichten en verdere familie Bergen op Zoom, november 2013. Willem Jobse Wij voelen ons... "met warmte omgeven Zoveel kaarten, bezoek, belangstellingen lieve woorden bij het overlijden van: Jo Dominicus A 25-11-1940 t 18-10-2013 Het heeft ons veel warmte en troost gegeven. Korrie Domipicus-Dc Witte Kinderen en kleinkinderen. Middelburg, november 2013 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden en zoveel troost. Overweldigd door de grote belangstelling, en het medeleven tijdens het kortstondig ziek zijn, en na het overlijden van mijn lieve man, pa, schoonpa en allerliefste opa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Dat Frans in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend, is voor ons een grote steun en troost. Jeanine, Jtirgen, Mellanie Glenn Verhulst Philippine, november 2013 Jacobus Cornelis Verhulst Ko~ IN PLAATS VAN KAARTEN Henny Hamelink-Roukema Het gemis zal altijd blijven. Het doet ons goed zoveel kaarten, bloemen, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama en oma Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Wilt u deze dankbetuiging daarom als zodanig beschouwen. Carlos D'hert Anne-Marie en Wim Lensen - D'hert Kleinkinderen Middelburg, november 2013 Piet van Velzen In liefdevolle herinnering 2003 2013 Antoine Morres De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde webs Dillenburqlaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg MAREA UITVAART Janneke den Besten Ditsy den Besten UITVAARTZORG Ut Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze (schoon)vader en (over)opa Hiervoor onze oprechte dank. We kijken terug op een mooi en waardig afscheid. Frans en Els van Stee- Dagevos Mariska, Michael Jayden Jessica Middelburg, november 2013 Wij willen u hartelijk danken voor alle persoonlijke en schriftelijke condoleances die we ontvingen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en (over-)opa A. Jobse-Bastiaanse en kinderen Oostkapelle, november 2013 Voor de blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante zeggen wij u hartelijk dank. Familie Alewijnse Biggekerke, november 2013 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: C.K.Verhulst - Filius Kortgene, november 2013 Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Dit hebben wij erg gewaardeerd. Fam. Umbgrove Vlissingen, november 201 3 Lieve mensen, Het heeft ons als familie enorm bemoedigd en goed gedaan dat u met zovelen naast ons heeft gestaan tijdens de plotselinge hersenbloeding en het overlijden van We willen u bedanken voor al uw meeleven en steun, op wat voor manier dan ook. Het gemis is niet voorbij, maar wij troosten ons met het vertrouwen dat Henny thuis is bij haar Hemelse Vader. Simon Hameiink Marleen Hamelink en Oscar de Smit Andrea en Martin Koning Hanna, Eva en Nathan Helaas is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Daarom willen wij u laten weten dat uw medeleven, in welke vorm dan ook, ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Breskens, november 2013 oil "Omdat leder mens een liefdevol afscheid verdient Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118)62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 r 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 47