O fTlensenlinq.nl Tiet er Lieven SnoocCijk Tiet WÊÊÊÊÊÊÊÊk Jan Riemens Joop Uitterhoeve 46 I familieberichten John Flikweert Adriaan Jan Pieter iJL-***"* Matthew v.d. Leeuw Door de HEERE werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Levina Meulmeester-van Belzen Trooste de HEERE onze zwager, kinderen en kleinkinderen in dit smartelijke verlies. Arnemuiden: N. Dieleman-van Belzen L. Dieleman Middelburg: C. Schouwenaar-van Belzen M.L. Schouwenaar Neven en nichten 28 november 2013 Na jarenlange trouwe vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Levina Meulmeester-van Belzen (Fien) Corrie en Kees van Belzen Wij wensen Blaas en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Vlissingen, 28 november 2013 Verdrietig, hebben wij kennis genomen van het te vroege overlijden van Cor van de Velde Wij wensen Ria, Michaël en verdere familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Na een jaar van vrees en tegenslag, gevolgd door hoop en vooruitgang, heeft onze kleindochter en nichtje Marjan, 15 jaar jong, toch haar eigen weg gekozen. Onverwacht Onbegrijpelijk Lieve, lieve Marjan, voor altijd in onze harten. Oma en Opa Dieleman Marcel en Martine Kees en Ineke Dieleman, Botterlaan 49,4484 RB Kortgene Heimwee naar mooie tijden en goede herinneringen Willem Bal broer- Het gemis is zo groot, we waren altijd samen. Uw vele reacties hebben ons verrast en ontroerd. De genegenheid die hier uit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Wij willen iedereen dan ook hartelijk bedanken die ons verdriet heeft verstaan en hier in welke vorm dan ook uiting aan heeft gegeven ).M. Bal-de Koster Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, november 2013 Graag wil ik iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve ma Julia de Beule-Serrarens De aanwezigheid bij de crematie, de kaarten, bloemen, telefoontjes en een luisterend oor. Het heeft me goed gedaan. Christianne de Beule Sint lansteen, november 2013 Een woord, een gebaar, een kaart. Het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Bedankt voor de vele reacties die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa. Groot is het gemis. Mooi zijn de herinneringen die blijven Rosette Riemens-De Backer Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, 30 november 2013. Wantje Masseilje - Guiran ^eorge van der Meijden Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de vele reacties die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Fam. Uitterhoeve-Vermuë Lewedorp, november 2013 "Wij vonden het fijn dat u hij het afscheid van onze j>a en opa aanwezig was, of oj> andere wijze hCijk heeft gegeven van uw medeCeven. Net heeft ons heeC goed gedaan. Namens defamiCie (joes, november 2013 E.J. Rottier - Wondergem zaterdag 30 november 2013 Terug naar zijn oorsprong Na een allesverwoestende ziekte van amper zes weken is overleden mijn Grote Liefde, onze Liefste Papa en Superopa Verpleeghuisarts in Den Haag en op Walcheren Oostende, 5 februari 1947 Middelburg, 28 november 2013 Ankè Flikweert - van Rees Suleika en Peter Zoë, Giel Jolanthe en Gerlof Sibren, Beke De specialisten en verpleegkundigen van het Oncologisch Team van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis willen wij veel dank zeggen voor alle goede zorgen en hun enorme betrokkenheid. -■ Oude Vlissingseweg 48b 4336 AE Middelburg De bijeenkomst waarin wij afscheid némen wordt gehouden op woensdag 4 december om 13.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 13.00 tot 13.20 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop bent u in de gelegenheid ons te condoleren. Er is een schakel die de dood niet kan verbreken. Liefde en herinneringen leven altijd voort. Onze lieve pleeg) zoon, broer, zwager, oom en kleinzoon is overleden. 11-04- 1974 28-11-2013 Goes: Joke hekhuis Yerseke: Aswintha en Jaco Myrthe en Froukje Yerseke: Edwin en Annuska Noa, Tino en Indi Vrouwenpolder: J. Hekhuis- de Roo Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Oostburg, november 2013 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid warme belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen en lieve kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader en opa De belangstelling neemfhet verdriet niet weg, maar ver sterkt ons gevoel dat we dit enorme verlies en gemis niet alleen hoeven te dragen. Corry van der Meijden-Verschelling kinderen en kleinkinderen Temeuzen, november 2013 Op 6 november 2013 hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overoma Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor hartelijk dank. Kapelle: Kinderen, klein- en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 46