<1 (Hens9fiiinq.nl ÜJbi Jsdan Wim van Dijke Jacoba Jansens Cornelis Paulus Kats - Kees - 1937 2013 Kees Kats Wim van Dijke Cornelis Dommanschet Kees Dommanschet Jan Peters Jan Peters Proost! Jan Helena Adriana Bellaart - de Looze - Heieen - Jacob Schipper Jenneke Adriana Molewijk Jenny 44 Ifamilieberichten zaterdag 30 november 2013 Totaal onverwacht is van ons weggenomen onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 63 jaar. Betsy en Jan Robert-Jan en Bianca Ellen en Frans Mark en Marianne Marjan en Klaas John Monique en Gustaaf Michel Conny en Adrie Wendy Paul en Antoinette kleinkinderen. Nieuwerkerk, 25 november 2013 - Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons actief tennislid Wij wensen Jopie, Marcel. René en verdere familieleden veel sterkte toe bij dit grote verlies. Het bestuur en de leden van TV Duiveland Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap ■afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze broer."zwager en oom Kees weduwnaar van Philomena Francisca Petronella de Bruijn Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: Piet en Maartje Terneuzen: Adrie en Tiny neven en nichten 27 november 2013 Correspondentieadres: Beethovenstraat 14.4536 AH Terneuzen U kunt afscheid nemen van Kees in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 2 december van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 3 december om 16.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met groot verdriet is kort nog na ons bezoek onze goede vriend en ex-collega leermeester overleden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Prince of Wales Pub, Hulst Peter en Karina, Ivan Ummenthum Hassan Willy Baart en alle klanten die ome kees gaan missen Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze opa. Vlissingen Vlissingen 18 juni 1936 27 november 2013 Toos Peters-Janse Kinderen kleinkinderen Wij zijn alle medewerkers van Zorgstroom dankbaar voor de fijne verzorging en aandacht die ze de laatste jaren aan Jan hebben gegeven. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Heden overleed onze beste zwager Mevr. Janny Janse Fam. Janse-Verhage Fam. Ham-Janse Met verslagenheid en groot verdriet delen wij jullie mede dat voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Ed Bellaart Siemon en Jeske Lot en Steven Jos en Jos 25 november 2013 Kathmandu, Nepal Correspondentieadres: Goetzee Dela Uitvaartverzorging T.a.v. fam. Bellaart - de Looze Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 december om 13.30 uur in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam, voor de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Je kunt je herinneringen aan Heieen delen op: http://condoleance.dela.nl/heleen-bellaart-de-looze Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van in de leeftijd van 87 jaar. Breskens: Tonny Schipper Carla Schipper - Boekhout Kleinkinderen Achterkleinkinderen 24 november 2013 Dorpsstraat 146 4511 EK Breskens Een woord van dank aan het personeel en vrijwilligers van "Hooge Platen" voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Nooit klagend, nooit vragend zijn lasten in stilte dragend. Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Joke Kats-van Rijswijk Michel en Inge Jasper Björn en Sandra Glenn Gaby Sandra en Pedro Remy Robin Rowan Nena 25 november 2013 Rustenburgstraat 34 4337 VW Middelburg Geheel volgens de wens van Kees hebben wij in besloten kring afscheid van hem genomen. Wij willen de huisarts, artsen en IC-verpleegkundigen van het ADRZ en de uitvaartverzorgster hartelijk bedanken voor hun liefdevolle verzorging van Kees en familie. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Netty Schoonenberg Kegel-Kats Riek Kas-Mulder Cisca en Joop Dek-Mulder Bob en Ank Kats-Hemelaar Mieke en Aart Lodder-Kats .Neven en nichten Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Vlissingen, 25-11-2013 Op een dag gebeurde er iets wat niemand ooit had verwacht, er zat iets diep in je wat wij nooit hadden gedacht. Na een lang, voor haar moeizaam leven, hebben wij na een laatste verdrietige periode afscheid genomen van onze kranige moeder, oma en grootmoeder weduwe van Gerard Jozua Jansens eerder weduwe van Johannes Jacobus Eversen Antwerpen, 25 juni 1923 Goes, 20 november 2013 Vlissingen: Jeltje Eversen Alexander t Michel en Angelique Hillegom: Leny Verburg-Jansens Pieter Verburg t Chantal en Dennis Rocferik en Anne-Marie Breskens: Anne-Marie De Zutter-Jansens Arnold De Zutter Willy en Trish Rianda, Arjan en Raf Correspondentieadres: A. De Zutter, Azafeastraat 18, 4511GX Breskens Onze bijzondere dank gaat uit naar het team en vrijwilligers van verpleeghuis Pablo Picassoplein te Vlissingen. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44