Nieuwe tarieven Westerscheldetunnel uwêë ma 42 SPORT Van Wijngaarden wint van gefrustreerde tegenstander vanaf 1 januari 2014 Tarieven per enkele passage inclusief 21% BTW, geldig voor 2014* 5,00 3,80 3,05 7,45 5,70 4,55 18,20 13,90 11,15 4 25,00 19,00 15,25 OX) 2,50 2,50 2,00 Tarieven ongewijzigd Voordelige t-tag tarieven voor abonnees Voordeel vanaf 150 passages per jaar Speciaal tarief voor motoren Zes tolvrije dagen Meer informatie wES?ERJcm^ E L tmogelijk! www.westerscheldetunnel.nl Kloetinge treft vandaag met XerxesDZB een ploeg in vorm, die onder interim-trainer Cor Pot aan een goede serie bezig. „Het is een sterke ploeg, waar wij een goed beeld van hebben", vertelt Diederik Hiensch. „We moeten het goede voetbal van Xerxes zien te verstoren. En kansen krijgen we altijd." In Rotterdam geeft de trainer de weer fitte doelman Jaco van der Schee zijn basisplaats te rug. Hiensch: „En een aantal ande re spelers is op de weg terug. Zij spelen in het tweede om ritme ën conditie op te doen." De afgelopen drie competitiewed strijden leverden Kloetinge geen overwinning op. „We hebben met wat teleurstellingen te ma ken gehad", zegt de trainer. „Toch voelen de jongens ook dat het zo om kan draaien. In de bekerwed strijd dinsdag tegen Divo vond ik iedereen heel geconcentreerd en goed spelen. Dat moet vandaag weer het geval zijn." Na twee competitieduels zon der zege en een moeizaam gewon nen bekerduel, was het bij Hoek de hoogste tijd voor een goed ge sprek. Spelers en staf bleven daar om donderdagavond ruim twee uur in de kleedkamer. „We trai nen normaal om kwart over ze ven", zei trainer Kenny Verhoene. „Nu was het kwart voor tien toen we het veld opstapten. We heb ben een uurtje getraind en zijn toen weer naar binnen gegaan." De trainer hield een goed gevoel over aan de praatsessie. „Het was goed om de koppen eens bij el kaar te steken. Er kwam veel van uit de spelers zelf. Over bepaalde zaken is nu meer duidelijkheid. Ik hoop dat we dat tegen lodan Boys terug zien. Soms heb je meer aan zo'n groepsgesprek dan aan een training." Reguillo Vandepitte, die dinsdag vanwege knieklachten ontbrak, zit bij de selectie. Hetzelfde geldt voor doelman Jordi de Jonghe, die tegen Zundert geschorst was. Na twee overwinningen op rij en een ruime bekerzege tegen Al liance (1-7) is het vertrouwen bij Goes gegroeid. „We staan voorlo pig bovenaan in de tweede perio de en willen dit graag tot aan de winterstop volhouden", zegt Gé- rard de Nooijer. „We blijven van week tot week kijken." Morgen speelt Goes op eigen veld tegen het Rotterdamsche VOC. Goes kan die ploeg, bij een zege, op een achterstand van acht pun ten zetten. „Daar moet alles voor wijken", zegt De Nooijer, die weet dat Thomas Verhaar de ge vaarlijkste aanvaller is bij VOC. „Hij heeft elf van de achttien goals gemaakt bij VOC", weet de trainer. „VOC heeft pas zeven punten maar dat zegt me niet zo veel. Vrijwel alle ploegen in deze klasse zijn aan elkaar gewaagd." Bahrein wil avondrace Formule 1 in 2014 De organisatie van de Grote Prijs van Bahrein wil de wed strijd in de Formule 1 komend jaar omdopen tot een avondra ce. Op deze manier wil sjeik Salman bin Isa Al-Khalifa, de baas van het circuit, het io-jari- ge bestaan van de wedstrijd vieren. Dit weekeinde wordt tijdens het wereldkampioen schap endurance getest met een lichtinstallatie. Om het cir cuit te verlichten zijn 459 licht masten nodig. Curlingploeg naast podium op EK De Nederlandse curlingploeg is als vierde geëindigd in de B-divisie op het Europees kam pioenschap in de Noorse stad Stavanger. De formatie van skip Jaap van Dorp verloor gis teren de strijd om het brons van Hongarije (7-5). Duitsland en Italië promoveerden donder dag al naar de A-divisie. Dat was ook de doelstelling van Ne derland, maar dat mislukte donderdag toen Nederland ver loor van Italië (6-4). Voor de Zeeuwse poolbiljarters viel in de regionale eerste klas se weinig te oogsten. Het Mid delburgse Roadhouse Roadies verloor net als Here Goes Nothing uit Goes. Dis Time-Roadhouse Roadies 4-2: Mark van Wijngaarden maakte eerst een achterstand van dertig punten goed tegen Mehmet Acikgoz en bleef tot in de slotfase in het spoor. Dat frustreerde de thuisspeler dus danig dat hij bij 73-71 opgaf... Daarmee ging de zege naar Van Wijngaarden (73-75). Rinus Wit te won een partij, Jasper Van- tricht verloor twee keer. Here Goes Noting-Saints 1-5. De Tilburgse bezoekers waren oppermachtig. Voor de Goese- naren wist alleen Gino de Ruy- ter zijn partij in het straight pool te winnen. Categorie standaard t-tag'* veelgebruikers korting"* lengte kleiner dan of gelijk aan 6 meter en een hoogte kleiner dan of gelijk aan 3 meter lengte groter dan 6 meter en een hoogte van het trekkende voertuig kleiner dan of gelijk aan 3 meter •y9-' lengte kleiner dan of gelijk aan 12 meter en een hoogte groter dan 3 meter lengte groter dan 12 meter en een noogte groter dan 3 meter Diensten worden verleend conform de Algemene Voorwaarden Westerscheldetunnel. In 2014 gelden dezelfde tarieven als in 2013. Dit betekent dat zowel de standaardtarieven als de t-tag tarieven ongewijzigd blijven. De t-tag is een elektronisch apparaatje dat u in de houder achter de voorruit van uw voertuig plaatst. Met een t-tag kunt u zonder te stoppen bij de tolpoorten op het Tolplein doorrijden, 24 uur per dag. Het verschuldigde tolgeld wordt automatisch afgeboekt van uw (prepaid) tegoed. Bovendien geeft het gebruik van de t-tag recht op een hoge korting op het toltarief. Om gebruik te kunnen maken van de t-tag sluit u een abonnement af met Movenience (via Klantenservice of www.movenience.nl). U machtigt Movenience om een beginbedrag van 60 of 200 per t-tag (of m-tag voor motoren) van uw bankrekening af te schrijven. Van dit ontstane tegoed worden de verschuldigde tolgelden betaald. Zodra de bijboekdrempel bereikt is, wordt uw tegoed door middel van een (doorlopende) automatische incasso met het bijboekbedrag aangevuld. Zo beschikt u altijd over voldoende saldo. Abonnees die vaker dan 150 keer per jaar met hun t-tag of m-tag door de Westerscheldetunnel rijden, krijgen een veelgebruikerskorting van 20% van het t-tag tarief. De veelgebruikerskorting: - geldt vanaf de 151ste passage - de telling begint elk kalender jaar weer opnieuw - wordt per passage verrekend - geldt per t-tag of m-tag - geldt voor alle categorieën Voor motoren geldt het tarief van categorie 5. Alle motorrijders betalen 2,50 bij de kassa. Omdat het detectiesysteem in het wegdek niet alle motoren herkent, zijn motorrijders, ook klanten met een t-tag of m-tag, vanwege de veiligheid verplicht om via de kassalanen te rijden! Gratis naar de andere kant van de Westerschelde? Bijvoorbeeld voor familiebezoek of een dagje winkelen in Middelburg of Hulst? Dat kan! In 2014 zijn er zes dagen waarop iedereen de tunnel kan passeren zonder tol te betalen. Deze tolvrije zaterdagen zijn: 25 januari, 22 februari, 29 maart, 27 september, 25 oktober en 29 november. Kijk op www.westerscheldetunnel.nl of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl of bel de Klantenservice - vanuit Nederland: 0900 - 23 58 866 0,05/min.) - vanuit het buitenland: 0031 - 113 232 844 Volg ons ook op Twitter via ©WSTVerkeer of via de app WST Verkeer |~j Goes zit vol vertrouwen door Barry van der Hooft MIDDELBURG - De drie Zeeuwse hoofdklassers hebben dit weekend allemaal een prima reden om een overwinning te boeken. Hoek blijft dan bovenin meedraaien, Kloetinge maakt met drie punten de sprong "naar de middenmoot en Goes is met een zege nog steeds koploper in de strijd om de eerste periode. MANAMA ROOSENDAAL STAVANGER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42