1? T 34 ZEELAND Stem nu op je favoriete leraar! Stuur een e-mail naar pzcleraar@gmail.com Op vrijdag 13 december wordt de PZC- wisselbokaal uitgereikt aan de beste leraar of lerares van Zeeland 2013. Volg alle nieuwtjes over de leraarverkiezing op twitter via @pzcleraar en kijk voor een video en meer berichten op www.pzc.nl/leraar De lessen van Maaike Ars zijn perfect Vind jij dat jouw favoriete leraar de beste van Zeeland is? Stem dan nu! Zet in de e-mail de naam van je favoriete leraar en vermeld ook je eigen naam, adres en telefoonnum mer. Jouw gegevens hebben we nodig, omdat we ook een prijs verloten onder de inzenders. De gegevens worden niet voor andere doeleinden gebruikt. De winnende leraar of lerares ontvangt ook een cheque ter waarde van 250 euro die hij of zij moet besteden aan een project of activiteit voor leerlingen. Let op: per persoon telt maar één stem mee. Meer dere e-mails sturen heeft dus geen zin. De winnaar van de iPad mini krijgt persoonlijk berichten wordt met naam in de krant vermeld. De lessen Frans en Spaans van Maaike Ars zijn perfect, vindt Lois. „Ze geeft niet alleen maar les uit je boek, maar ze leert je ook salsadansen en tapas maken.Ze heeft bovendien altijd tijd voor een praatje. Ilse is het er roerend mee eens. „Mevrouw Ars geeft heel goed les en ze legt alles goed uit. Ook ziet ze er altijd leuk uit. Ze heeft een leuke kledingstijl.Lisanne mailt: „Ik verheug me altijd opnieuw op haar lessen. Dat heb ik bij geen enkele andere leraar." Schoolgenoten houden het bij korte kreten. „Mevrouw Ars is heeeel lief aardig en grappig. Als je stemt, maak je kans op een iPad mini 16CB ter waarde van 339 euro. Je kunt stemmen tot en met woensdag 11 december (00.00 uur). Bij Corik Hageman kun je altijd terecht lavi kijkt altijd uit naar de Duitse les van Gorik I lageman. „Ik weet dat het weer een gezellige en leerzame les gaat worden. Hij maakt van een saaie lange dag altijd nog iets leuks, zodat je met een goed gevoel weggaat van school.Femke vindt Hageman 'een geweldige mentor'. „Als je iets kwijt wilt kun je altijd bij hem terecht, hij luistert dan aandachtig naar wat je te vertellen hebt, en is altijd heel erg begripvol." Quinty prijst haar leraar, omdat hij Sinterklaas, Halloween, Kerst en de Berlijn-reis organiseert op school. „Ik heb erg veel respect voor meneer Hageman, omdat hij dit allemaal op zich neemt. Hij mag daarom in het zonnetje worden gezet!" .0 it m Wli*»' Naam: Maaike Ars (26) uit Goes School: Ostrea Lyceum in Goes Naam: Gorik Hageman (32) uit Sint-Niklaas School: Reynaertcollege in Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34