Nieuwe tarieven Westerscheldetunnel ÉT) A Polka Print rukt dankzij zege op naar derde plaats 42 SPORT vanaf 1 januari 2014 Tarieven per enkele passage inclusief 21% BTW, geldig voor 2014* 5,00 3,80 *3,05 7,45 5,70 4,55 18,20 13,90 11,15 25,00 19,00 15,25 0v0 2,50 2,50 2,00 ♦Tarieven ongewijzigd Voordelige t-tag tarieven voor abonnees Voordeel vanaf 150 passages per jaar Speciaal tarief voor motoren Zes tolvrije dagen Meer informatie www.westerscheldetunnel.nl De trainer hield een goed gevoel over aan de praatsessie. „Het was goed om de koppen eens bij el kaar te steken. Er kwam veel van uit de spelers zelf. Over bepaalde zaken is nu meer duidelijkheid. Ik hoop dat we dat tegen Jodan Boys terug zien. Soms heb je meer aan zo'n groepsgesprek dan aan een training." Eén van de conclusies was een lo gische: het voetbal moet veel en veel beter. „Het liefst zoals we dat in de zomermaanden spelen", al dus Verhoene. „Ik ben ervan over tuigd dat dat voetbal weer terug kan komen. Met meer beweging zonder bal, door sneller te hande len en op het juiste moment naar oplossingen te zoeken. Daar ont brak het de laatste tijd aan." Verhoene heeft in het thuisduel met Jodan Boys vijftien spelers tot zijn beschikking. Reguillo Van- depitte, die dinsdag vanwege knie klachten ontbrak, zit bij de selec tie. Hetzelfde geldt voor doelman Jordi de Jonghe, die tegen Zun- dert geschorst was. Urvin van He kelen en Guillaume Clinckemail- lie, net weer fit na een hamstring blessure, spelen met het tweede. „Met Guillaume nemen we geen risico. Hij heeft twee weken niet getraind. In het tweede mag hij ongeveer een uur spelen." Kloetinge treft vandaag met XerxesDZB een ploeg in vorm, die onder interim-trainer Cor Pot aan een goede serie bezig. „Het is een sterke ploeg, waar wij een goed beeld van hebben", vertelt Diederik Hiensch. „We moeten het goede voetbal van Xerxes zien te verstoren. En kansen krijgen we altijd." In Rotterdam geeft de trainer de weer fitte doelman Jaco van der Schee zijn basisplaats te rug. De afgelopen drie competitie wedstrijden leverden Kloetinge geen overwinning op. „We heb ben met wat teleurstellingen te maken gehad", zegt de trainer. „Toch voelen de jongens ook dat het zo om kan draaien." Na twee overwinningen op rij en een ruime bekerzege tegen Al liance (1-7) is het vertrouwen bij Goes gegroeid. „We staan voorlo pig bovenaan in de tweede perio de en willen dit graag tot aan de winterstop volhouden", zegt Gé- rard de Nooijer. „We blijven van week tot week kijken." Morgen speelt Goes op eigen veld tegen VOC. Goes kan die ploeg, bij een zege, op een achterstand van acht punten zetten. „Daar moet alles voor wijken", zegt De Nooijer, die weet dat Thomas Ver haar de gevaarlijkste aanvaller van VOC is. „Hij heeft elf van de achttien goals gemaakt bij VOC." Koploper loopt opnieuw uit Met een zege in de topper te gen Mulan nam Notaris Stolker in de eerste klasse vrouwen van de bedrijfsvolleybalcompe- titie in Hulst opnieuw verder afstand van de concurrentie. De koploper won met 2-1 en leidt nu met een voorsprong van vijf punten op de oppo nent. In de tweede klasse ein digde de topper DiDi-Henny Co in 1-2. De nummer twee bracht de achterstand op DiDi zo terug tot drie punten. Van de Velde gaat weg bij Schoondijke Guust van de Velde is aan zijn laatste maanden als trainer van Schoondijke bezig. De oefen- meester heeft het bestuur van de zondag-vierdeklasser laten weten dat hij de vereniging aan het eind van dit seizoen zal verlaten. Van de Velde is pas aan zijn eerste seizoen bij Schoondijke bezig. Hij was de opvolger van Henk Ottens, die met de Zeeuws-Vlaamse club naar de vierde klasse promo veerde. Met een riante overwinning op G.S. v.d. IJssel uit Berkel en Ro denrijs nestelde Polka Print zich in poule twee van de twee de divisie op de derde plaats. Pearle Opticiens speelde gelijk tegen Beer de Jong. Polka Print-G.S. v.d. IJssel 8-0: De bezoekers begonnen al met drie in plaats van vier man aan de wedstrijd en kwam ook nog eens kwaliteit tekort. Jean Paul de Kraker, Meerten Dallinga en" vooral Dirk Vlerick (1.333) veeg den de vloer aan met de Zuid hollanders. Pearle Opticiens-Beer de Jong 4-4: Pascal Claus redde het punt dankzij een nipte 40-39- zege op Ruud Nieuwenburg. Voor de pauze had Cor de Jon ge al met twee punten verschil gewonnen. Dion Bergmans en Yves Welvaert verloren. Categorie veekgetmwfcftrs kortèeg*** y lengte kleinet dan of gelijk aan 6 meter en een hoogte kleiner dan of gelijk 8an 3 meter lengte groter dan 6 meter en een hoogte van het trekkende voertuig kleiner dan of gelijk aan 3 meter lengte kleiner dan of gelijk aan 12 meter en een hoogte groter dan 3 meter lengte groter dan 12 meter en een hoogte groter dan 3 meter Diensten worden verleend conform de Algemene Voorwaarden Westerscheldetunnel In 2014 gelden dezelfde tarieven als in 2013. Dit betekent dat zowel de standaardtarieven als de t-tag tarieven ongewijzigd blijven. De t-tag is een elektronisch apparaatje dat u in de houder achter de voorruit van uw voertuig plaatst. Met een t-tag kunt u zonder te stoppen bij de tolpoorten op hetïolplein doorrijden, 24 uur per dag. Het verschuldigde tolgeld wordt automatisch afgeboekt van uw (prepaid) tegoed. Bovendien geeft het gebruik van de t-tag recht op een hoge korting op het toltarief. Om gebruik te kunnen maken van de t-tag sluit u een abonnement af met Movenience (via Klantenservice of www.movenience.nl). U machtigt Movenience om een beginbedrag van 60 of 200 per t-tag (of m-tag voor motoren) van uw bankrekening af te schrijven. Van dit ontstane tegoed worden de verschuldigde tolgelden betaald. Zodra de bijboekdrempel bereikt is, wordt uw tegoed door middel van een (doorlopende) automatische incasso met het bijboekbedrag aangevuld. Zo beschikt u altijd over voldoende saldo. Abonnees die vaker dan 150 keer per jaar met hun t-tag of m-tag door de Westerscheldetunnel rijden, krijgen een veelgebruikerskorting van 20% van het t-tag tarief. De veelgebruikerskorting: - geldt vanaf de 151ste passage - de telling begint elk kalender jaar weer opnieuw - wordt per passage verrekend - geldt per t-tag of m-tag - geldt voor alle categorieën Voor motoren geldt het tarief van categorie 5. Alle motorrijders betalen 2,50 bij de kassa. Omdat het detectiesysteem in het wegdek niet alle motoren herkent, zijn motorrijders, ook klanten met een t-tag of m-tag, vanwege de veiligheid verplicht om via de kassalanen te rijden! Gratis naar de andere kant van de Westerschelde? Bijvoorbeeld voor familiebezoek of een dagje winkelen in Middelburg of Hulst? Dat kan! In 2014 zijn er zes dagen waarop iedereen de tunnel kan passeren zonder tol te betalen. Deze tolvrije zaterdagen zijn: 25 januari, 22 februari, 29 maart, 27 september, 25 oktober en 29 november. Kijk op www.westerscheldetunnel.nl of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl of bel de Klantenservice - vanuit Nederland: 0900 - 23 58 866 0,05/min.) - vanuit het buitenland: 0031 - 113 232 844 Volg ons ook op Twitter via ©WSTVerkeer of via de app WST Verkeer Hoek heeft praatsessie door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Na twee competitie duels zonder zege en een moei zaam gewonnen bekerduel, was het bij Hoek de hoogste tijd voor een goed gesprek. Spelers en staf bleven daarom donderdagavond ruim twee uur in de kleedkamer. „We trainen normaal om kwart over zeven", zei trainer Kenny Ver- hoene. „Nu was het kwart voor tien toen we het veld opstapten. We hebben een uurtje getraind en zijn toen weer naar binnen ge gaan." HULST SLUISKIL SCHOONDIJKE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 126