Hypotheker wint Gouden Spreekbuis Sluit de buitenkraan af en bescherm de meter WONEN 3 De Hypotheker heeft voor het tweede achtereenvolgende jaar de Gouden Spreekbuis Distributie gewonnen. Deze prijs wordt jaar lijks door Blauw Research uitge reikt aan de hypotheekorganisatie die zich het positiefst heeft ont wikkeld op het gebied van waar dering, bekendheid en imago. De Hypotheker dankt haar overwin ning onder meer aan haar dienst verlening voor de klant. De nomi naties en de uiteindelijke winnaar zijn gebaseerd op de Imago Blauw druk Hypotheek Distributie 2013 van het marktonderzoeksbureau Blauw Research. Dit jaarlijkse on derzoek biedt inzicht in de be kendheid, het imago en de voor keurspositie van de belangrijkste hypotheekadviesorganisaties on der potentiële en recente afslui ters. Ook Huis Hypotheek en AEGON waren genomineerd. De Hypotheker zegt trots te zijn dat de organisatie de prijs voor het tweede achtereenvolgende jaar heeft gewonnen. „Het bevestigt dat onze formule sterk is en wordt gewaardeerd", aldus Paul van der Meijs, directeur van De Hypotheker. Waterbedrijf Evides raadt klan ten aan om nog voor de vorstpe riode begint de buitenkranen af te sluiten en de watermeter te isoleren. Hiermee is bevriezing te voorkomen en daarmee lekka ges, overlast en hoge kosten. In de vorstperiode krijgt Evides veel telefoontjes over bevroren watermeters en buitenkranen. De schade is lastig voor het be drijf, maar meer nog voor klan ten. Buitenkranen zijn vaak be vestigd aan de buitenmuur van een schuur, garage of woning. Temperaturen onder nul kun nen tot gevolg hebben dat het water in de kraan of de toevoer leiding bevriest, waardoor deze kapotgaat. Door de aanvoerlei- ding dicht te zetten en af te tap pen, wordt ellende voorkomen. Tips en adviezen zijn te vinden op www.evi4es.nl/vorst. Lekkages moeten bewoners zelf oplossen, eventueel met behulp van een erkend installatiebedrijf. Leidingen in huis zijn niet van Evides. Bij een bevroren water meter of hoofdkraan komt wel een monteur langs. De kosten liggen bij de klant. Lange Sint Janstraat 18, Zierikzee VRIJDAG 29 NOVEMBER 2013 Ivo Heemskerk, Marketing Manager a.i. De Hypothe ker, neemt de Gouden Spreekbuis in ontvangst. Jankees de Leeuw en Roelanne Kooman met zoon Sil. „Sinds de geboorte van Sil is het hier wel erg knus. We heb ben twee slaapkamers. Dat is niet handig als je in de toekomst aan gezinsuitbreiding wilt doen." Het dakterras van twintig vierkante meter heeft uitzicht op de skyline van Zierikzee. Object: eengezinswoning, tussenwoning Vraagprijs: 165.000 euro Bouwjaar: 1935 Woonoppervlakte: 70 m Perceeloppervlakte: 60 m Voordelen: De woning is in 2005 volledig geïsoleerd en beschikt over dubbel glas. De badkamer is nieuw (in 2012 verbouwd). Woning is in het stadscentrum. Beschikt over een ruim dakterras. Nadelen: Met twee slaapkamers is het snel te klein. Benedenverdieping is smal. Geen tuin bij de woning. Roelanne in de keuken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43