O (Tlensenlinq.nl Dvarisdan Colofon Familieberichten amilieberichten Johanna Timmerman Van der Hooft Uitvaartzorg Facebook kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en mijn zus Jannetje Cornelia van de Guchte-van Oosten - fannie - 10 augustus 1944 - t 27 november 2013 Heinkenszand: Jan van de Guchte Brasschaat: René en Nadja Roos, Jasmin Heinkenszand: Wilcoen Liesbeth Mats t, Sterre Kapelle: Corrie van Oosten Dorpsstraat 130,4451 KG Heinkenszand. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 30 november van 14.00 tot 14.30 uur in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 2 december om 10.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit om 10.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid om elkaar een moment te ontmoeten. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we nu onze lieve schoonzus en tante Jannie van de Guchte-van Oosten is overleden. Rinus en Sannie Rien, Ilse, Isa en Luca Chris-jan, Monique en Lizzy Lex en Corry We wensen Jan en de Familie veel sterkte toe. Richard Cornelis Melger vrijdag 29 november 2013 39 Heden is na een kortstondig ziekbed rustig ingeslapen onze zorgzame en liefdevolle moeder, oma en grootoma op de leeftijd van 89 jaar. Toegewijde echtgenote van T.A. de Ruijter (in herinnering) Kat lijk Frl.: Ruud en Anneke de Ruijtcr-van Santen Oranjewoud Frl.: Jorn en Nynke Giel en Karst Lars en Riana Roan Middelburg, 28 november 2013 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 4 december om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Willen zij die geen kaart hebben ontvangen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Correspondentie adres: Aaltjelaan 2, 8455JB Katlijk E-mail: artsant@euronct.nl Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Cor van de Velde We wensen Ria en Michaël veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's LHC Dow Benelux BV Terneuzen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gonny Vetten Zij was een betrokken medewerker en een zeer gewaar deerde collega. Wij wensen haar partner en overige familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens collega's, directie en raad van bestuur van Emergis Jack Elenbaas en Werner Bruning, directie Peter Engelen en Rick Mentjox, raad van bestuur Wat geweest is, moet je koesteren En leef jij in portretten en oude dromen en leef jij in mijn ziel volmaakt en vrij: Wit vliegen de vogels voorbij de bomen Uit tien witte brieven spreekt je stem tot mij. uit: Afscheid van Ingrid )onker In alle vrede heeft onze lieve moeder en oma het leven losgelaten WHhelmina Maria de Wild-de Graag weduwe van lohannes Leendert de Wild (overleden 3 januari 2004) Geboren, 11 september 1924 te Kats Overleden, 27 november 2013 te Goes Zierikzee: Agaath en Bram Wolthoorn-de Wild Anke en Thomas Hanneke en Koos Sjoerd en Anja Kim en achterkleinkinderen Johannesburg (Zuid-Afrika): Leo en Julie de Wild Roland en Cheryl 's-Gravenpolderseweg 9-420 4462 CD Goes De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden op dinsdag 3 december om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op Twitter like ons op Naam I Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande In zijn vertrouwde omgeving is overleden Malang (Ind.), 2 mei 1933 Middelburg, 26 november 2013 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 2 december om 09.15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Ciravenpoider T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: wWw.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Slutttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl fTlensenlinq.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39