gg "V Üi/arlsilan Edith Maria Van de Velde O fflensenlinq.fll dinsdag 26 november 2013 familieberichten I 31 Adriana Catharina de Koeijer Ad die - Addie de Koeijer We zijn verdrietig omdat we u moeten berichten dat Dies is overleden. Dingenis Karelse - Dies - Borssele, 3 mei 1934 - f Terneuzen. 23 november 2013 joke Karelse-Goddijn Karl en Christianne Mike. Danni Adie en Rens Loes. Roel en Cindy Peter en Sandra Theun en Cocky Oostsingel 7 4454 AZ Borssele Donderdag 28 november is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Dies te nemen in Rouw- centrum van der Hooft. Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 29 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. We bedanken de medewerkers van Verpleeghuis "Ter Schorre" in Terneuzen voor hun liefdevolle zorg voor Dies in zijn laatste moeilijke levensfase. Als u geen kaart heeft ontvangen, dan bent u toch van harte welkom tijdens de crematieplechtigheid. Pieter Abraham Tazelaar Irene Dieleman Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame ma en oma weduwe van Achiel August Perdaen *21-04- 1928 Assenede (B) Sas van Gent: IJzendijke: Zelzate (B): Terneuzen: Brussel (B): Kloosterzande: 123 - II -2013 Gent (B) Theo en Lianne Cindy en Cedric Marije Annie en Willie Daniclle en Erwin Leontien en Richard, Ruben Johan en Caroline Ellen en Michel Aniek Frank en Jacqueline Roy en Abigail Daphne en Mirwaes Nicole en Koert Jari Eric en Nandy Lynn Ynte Sas van Gent, 24 november 2013. Corr.adres: Zandstraat 225, 4551 LG Sas van Gent De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 29 november om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Ma ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u vrijdag om 12.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Janneke Bom - Willemsen Cor Bom Willie Versprille Familieberichten Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Met gevoelens van machteloosheid en diep verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 67 Jan en Sonja Oppeneer Rick Cynthia Ternèuzen Carolien en Francois Rijnberg i.f Antoine 24 november 2013 Edvard Grieghof 45 4536 EP Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehdttden op zaterdag 30 november om 10.30 uur jn_de Opstandingskerk, Bellamystaat 74 teleTnëuJen. Voorafgaand aan de dienst is er van 9.45 -10.20 uur geleg&iheic te condoleren. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvindt algemene begraafplaats te Na de begrafenis is er gelegenheid elkaaTTë" in 'de Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. ntmoeten Bedroefd namen wij kennis dat op zondag 24 november 2013 onverwachts uit de familiekring is weggenomen onze geliefde en zorgzame zus, schoonzus en tante Zaamslag Karei de Koeijer Terneuzen Ko t en Fien de Koeijer-van Arenthals DelftAdri de Koeijer Zaamslag Jan de Koeijer Stavenisse Nelly en Wim Nieuwenhuize-de Koeijer Neven en nichten Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Voor ons ben je een onvergetelijke vader Zelf zei je: Ik heb een mooi leven gehad, ik groet iedereen die achterblijft. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opi sinds 15-2-2008 weduwnaar van Janna de Blaeij in de leeftijd van 85 jaar. Ko en Tineke - in herinnering - Michel en Angelien - Jeanine, Tim Manuela en Stefan - Bas, Niels Nicole - in herinnering - Veronique en Cor - Dave Jannie en Rinus - in herinnering - Mario en Daniëlle - Owenn, Mike Ronald en Jiska - Roan Leo en Sonja Jean-Paul en Paula V Valeska en Rens - Esmee Hoek, 24 november 2013 Correspondentieadres: Molendijk 10, 4542 BJ Hoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 29 november om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Hoek. Donderdag 28 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 37 te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Stichting Thuiszorg en van verpleeghuis Ter Schorre voor alle zorg en aandacht. huie en gezin haar leven de boerderij haar passie Dankbaar, verdrietig maar ook opgelucht hebben wij vredig afscheid genomen van onze lieve mama, oma, zus en schoonzus 5 februari 1926 21 november 2013 weduwe van Honoré Poppe Liefde maakt het zinvol: leven lijden sterven Het is goed te weten dat zij gesterkt is door de zieken zegen Annelies en Hans Dujardin-Poppe Annabelle en Willem Jan Maxime Familie Dieleman Correspondentieadres: Zoutestraat 63 E3,4561 TA Hulst De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 26 november om 14.00 uur in de kapel van de Dlaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Samenkomst in de kapel vanaf 13.45 uur, waar na afloop van de dienst gelegenheid is de familie persoonlijk te condoleren. De familie zal hierna in besloten kring afscheid nemen. U kunt afscheid nemen van Irene in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102 6 te Hulst, op woensdag 27 november van 14.00 tot 14.30 uur. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging a/s zodanig beschouwen. Mijn vrouw is weggegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Aardenburg, 7-10-1933 Gent, 22-11-2013 Cor Kinderen en kleinkinderen Chico Burg.H.A. Callenfelsstraat 32 4501 CB Oostburg De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Op 26 november vorig jaar moesten wij plotseling afscheid nemen van onze Willie. Langs deze weg willen wij onze familie, zijn en onze vrienden en kennissen bedanken voor de steun die wij daarbij mochten ondervinden1. fam. Versprille Email pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088 0139999 I www.familteberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65