O fllensenlinq.nl Grisja Azizov vader van onze leerlinge Mariam Pieter Adam Leendert Beije (ome) Piet Beije Johan Baijens Piet Beije Corrie Geene-van de Stolpe Roger Hubrouck Johan Baijens echtgenoot van Addie Baijens - van Sluijs Piet Beije 30 Ifamilieberichten dinsdag 26 november 2013 Lieve Ome Piet Veel te snel ben je van ons heengegaan. We zullen je enorm missen. In gedachten ben je bij ons. We wensen tante Lenie heel veel sterkte toe. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Wij wensen Mariam en de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Leerlingen H3B Sandra van de Guchte. mentor Namens de medewerkers van Het Goese Lyceum Leo de Kraker, rector De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. Intens verdrietig deel ik u mee, dat de Heere van mijn zijde heeft weggenomen, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man Piet in de leeftijd van 67 jaar. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Arnemuiden: Lenie Beije-Meulmeester 24 november 2013 Akkerlaan 21,4341 MC Arnemuiden De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 29 november om 11.00 uur in de "Rehobothkerk" van de Hersteld Hervormde Gemeente aan de van Cittersweg 2r te Arnemuiden. Deze dienst zal geleid worden door kandidaat P.D. van den Boogaard. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de "Rehobothkerk". Vanaf 10.15 uur tot 10.45 uur is er nog gelegenheid om afscheid van Piet te nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, J mÉ wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. taqppi Geen bezoek aan huis, geen toespraken en geen bloemen. Mijn dank gaat uit naar het personeel van het Admiraal de Ruyterziekenhuis te Vlissingen, afdeling "Oost 4", voor de liefdevolle verzorging. Annefried en Remi Jordi, Cindy en Nickje Jannick Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve Ome Piet We wensen tante Lenie veel sterkte toe. Jeanette - Marco Christianne - Leo Jorina - Rini Marina - Hans Leanne - Martin Jordi - Wilma en kinderen Nooit meer samen naar de markt Nooit meer samen naar Gran Canaria Nooit, meer samen Het is goed zo Maar wat zal ik je missen. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Steeds stond hij ons bij met raad en daad. We zullen je missen! Na een lange periode van afnemende gezondheid is overleden mijn innig geliefde man, onze papa, mijn schoonvader en onze opa Bemanning en medewerkers Arm 18 Rini en Jorina Oreel Marco en Jeanette Marteijn Jan van Belzen Gerard Wondergem Rob Rijks Niels Marteijn Willem-Jan Antheunisse Adriaan de Braak Geert Kamstra Hans en Marina Boogaard Leanne de Vos Jordi Meulmeester Pieter Otten Mindy Marteijn Marius Marteijn Jovanny Maljers Johannes Gosewinus Govert Maria 23 november 2013 Addie Martijn Annemiek en Job Daan Sem Maud Correspondentieadres Schans 37 A 4251 PW Werkendam "Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens' Intens verdrietig zijn we nu onze lieve en dierbare broer, zwager en oom Johan is thuis. Er is hier gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 november van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 28 november om 11.00 uur in de aula van het Goetzee Dela Uitvaartcentrum Rhoon, Viaductweg 89 (hoek Stationsstraat) te Rhoon. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Pa, broers, zussen, zwagers en schoonzussen heel veel dank voor jullie steun en bezoekjes. Addie Na het droeve bericht van het overlijden van onze lieve nicht gaan onze gedachten uit naar neef Bram, zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen sterkte en Gods nabijheid in het dragen van dit grote verlies. Oom lohn, oom Machiel, neven en nichten is overleden. We verliezen in hem een goede, hartelijke en hulpvaardige broer en oom. Dankbaar zijn we voor wie hij was en wat hij voor ons heeft betekend. Arnemuiden: Leen Beije (in liefdevolle herinnering) Jo Beije-de Nooijer Lia en Jos, Maria en Dylan, Kristian Karina en Kees, Vincent, Stefan, Lydia Heinkenszand: Ad en Ineke Beije-de Nooijer Robert en Esther, Luuk Joris en Astrid, Siem Maarten en Marloes Kapelle: Nelie van Boven-Beije(in liefdevolle herinnering) David en Elma van Boven-Ticheler Erik en Ilse, Pepijn, Thijmen Rene en Karine Mieke en Iman, Twan, Kiki Glenn Remco Middelburg: Jan en Matty Beije-Wondergem Annabeth en Noël, Morris, Mila Jenneke en Christian, Boas, Jurre Marieke en Joren. Jasper Zijn liefde voor ons, zijn lach en vrolijkheid, zijn verhalen en nog zoveel meer, maken hem voor ons onvergetelijk. Wat zullen we hem missen. Verdrietig zijn wij dat na een langdurig ziekbed is overleden mijn schoonzoon, onze zwager eo oom Met heel veel verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 84 jaar Alida Hubrouck-Coppejans Sylvia Hubrouck Bianca Ed en Marijke Hubrouck-jaspers Dimitri Nathalie en Daniël Angelique Hubrouck Yannick Zoutelande: M. van Sluijs W. van Sluijs - Zachariasse (in liefdevolle herinnering) Zoutelande: Kees en Koos van Sluijs - Provoost Thomas en Chan tal Martine en Edwin Koudekerke: Anja en Alex de Regt - van Sluijs Bas en Emma Bianca en Ronald Oostkapelle: René van Sluijs en Annemieke Poppe Laurien Kristel Meliskerke: Helma en Johnny Jacobse - van Sluijs Ruben Michel Grijpskerke: Marjolein van Sluijs en Jan-Willem de Witte Kevin Jordy Zoutelande, 23 november 2013 Wij wensen Lenie Gods nabijheid en troost toe. Antwerpen, 22 november 2013 Glacisstraat 37,4382 RG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 28 november van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg' Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Diepbedroefd en verslagen geven wij u kennis, dat na een dapper gedragen ziekte, door de Heere uit onze familiekring is weg genomen, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Geve de Heere kracht aan Lenie, om dit grote verlies te dragen. J. Meulmeester J. Meulmeester-van Belzen Lieven en Mina Meulmeester Annie en Jan Schaier Neven en nichten Arnemuiden, 24 november 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48